NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Leczenie pajączków

Wysłane przez vera 
Leczenie pajączków
27 lip 2017 - 11:13
Od jakiegoś czasu borykam się z pajączkami. Próbowałam leczyć je domowymi sposobami, ale niewiele to daje. Od lekarza usłyszałam, że skutecznym sposobem leczenia pajączków jest skleroterapia. I tu pojawia się moje pytanie, czy warto zapisać się na ten zabieg? Polecacie?
Re: Leczenie pajączków
28 lip 2017 - 06:27
Vera, ja zdecydowałam się na skleroterapię 3 miesiące temu i nie żałuję! Pajączki znikły i mogę w końcu nosić krótkie spódniczki tongue sticking out smiley Jeśli chodzi o sam zabieg to był on bezpieczny i bezbolesny. Nie masz czego się obawiać. Zresztą poczytaj sobie tu na ten temat i zobaczysz, jakie efekty możesz uzyskać: [alfamedycyna.pl]
Re: Leczenie pajączków
25 wrz 2017 - 17:38
Profilaktycznie warto nosić specjalistyczne rajstopy przeciwzylakowe, dostępne tutaj w dobrej cenie. Nie tylko ogranicza ryzyko powstawania pajączków, a nawet żylaków ale i pozytywnie wpłyną na komfort i nie będziesz czuła opuchniętych, ciężkich nóg po całym dniu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: