NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zabawki dla dzieci

Wysłane przez kasiamango 
Re: Zabawki dla dzieci
20 pa 2017 - 11:31
Ja uważam, że zabawki edukacyjne są super ale dla tam małego dziecka raczej lepsze będzie coś interaktywnego, uczącego np słówek po angielsku. Zaproponowałabym na przykład taki plecak Dory [www.al.to] smiling smiley Zabawka mówi, śpiewa, świeci i prosi o pomoc w odnalezieniu amuletów. Ma wypowiedzi po polsku jak i po angielsku dzięki czemu pomaga w nauce. Poza tym w zestawie jest jeszcze interaktywna bransoletka i smartfon do naśladowania. Więc myślę, że to będzie coś co zainteresuję Twój córeczkę a przy tym czegoś nauczy smiling smiley
03 lis 2017 - 14:16
A co sądzicie o zabawkach Cobi - [cobi.pl]? Słyszałam o nich bardzo wiele dobrego, że są solidnej jakości i bezpieczne dla dzieci, jednak nigdy nie miałam z nimi do czynienia. Jakie macie o nich zdanie?
15 gru 2017 - 11:32
Zabawki edukacyjne są fajne ale ja osobiscie kupiłabym jakąś lalę.. nawet lalę interaktywną która uczy ze inni też mają potrzeby, że trzeba sie zajmować nimi itd. Ja osobiście mam syna ale jak szukałam prezentu dla córki przyjaciółki to wpadł mi w oko taki wpis [www.smyk.com] wiec mysle ze ci sie przyda smiling smiley
08 sty 2018 - 13:55
Z tego co wiem, to dzieciaki szaleją za zabawkami związanymi z ich ulubionymi bajkami, dlatego myślę, że takie [www.urwis.pl] zabawki ze świnką peppą to bardzo dobry pomysł. Przede wszystkim przedszkolaki uwielbiają tę bajkę, a według mnie jest całkiem sympatyczna.
22 lut 2018 - 10:56
Każda dziewczynka ma swoją ulubioną lalkę. Kiedyś pamiętam, że trzeba było samodzielnie szyć dla niej ubranka, dziś są już gotowe warianty ciuszków czy akcesoriów dla Barbie: [achdzieciaki.pl] . Poza tym, dostępne są również samochody dla lalki, czy inne pojazdy + wyposażenie domków. Każda mała księżniczka chce takie mieć! Co uważacie?
14 mar 2018 - 08:55
Zabawek dla dzieci jest teraz co nie miara, wystarczy zobaczyć w sklepach z zabawkami
20 mar 2018 - 10:19
Zabawek sporo, ale takich, które naprawdę potrafią zaciekawić to już mniej winking smiley U nas prym wiodą klocki z Maszą i Niedźwiedziem z [modino.pl] . Bajka była jakiś czas na topie, obecnie już mniej, ale chęć do zabawy została, co mnie bardzo cieszy. Klocki jak to klocki, super sprawa, bo rozwijają kreatywność, wyobraźnię, małą motorykę, sprawność manualną. Taką zabawkę jako rodzic lubię. Kompletów mamy już 4, cały stolik jest zabudowany, no bo przecież las nie może stać nigdzie indziej grinning smiley
23 mar 2018 - 08:15
To prawda, zabawek jest teraz cała masa, można przebierać w propozycjach. Sama trafiłam na coś zupełnie nietuzinkowego, mianowicie na hodowlę żywych smoków, które odbyły podróż w kosmos grinning smiley Nazywa się Aqua Dragons in Space. Zestaw zawiera akwarium, niezbędne akcesoria, pokarm, jajeczka z których wyklują się smoki oraz certyfikat autentyczności ze specyfikacją lotu kosmicznego grinning smiley W piątek rano rozpoczęliśmy działania przy hodowli, czyli przygotowaliśmy akwarium i włożyliśmy jajeczka do wody a w sobotę rano pierwsze stworki już sobie pływały grinning smiley Mały pilnuje ich dokarmiania, co chwile je obserwuje i zgłębia wiedzę na ich temat. Uważam, że ten zakup to był strzał w dziesiątkę grinning smiley
26 maj 2018 - 13:33
Fak, jak sie zacznie przeglądać oferty to często nie wiadomo co wybrać. W sumie ja to mam teraz zdecydowanie łatwiej bo syn jest na etapie fascynacji klockami lego, a z tym to żaden problem. Jak jest jakaś okazja, tak jak teraz dzień dziecka zaglądam na funnybricks.pl i po kłopocie. Jeszcze mi sie nie zdarzyło abym nie znalazła u nich czegoś fajnego, a teraz mają najnowszy katalog i jest z czego wybierać, sporo też limitowanych edycji.
31 maj 2018 - 18:30
Ciekawe zabawki znalazłam tutaj: [www.millymally.pl] smiling smiley Mają na prawdę ciekawe zabawki, a dodatkowo są to bardzo fajne rzeczy i zabawki, które mogą nie tylko bawić, ale też rozwijają smiling smiley
15 cze 2018 - 10:48
Ja zabawki dla dzieci kupuje w kupujemyzabawki.pl, jednak ostatnio bardzo popularne są też Lalki llorens z Hiszpanii

kupujemyzabawki.pl
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: