NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zabawki dla dzieci

Wysłane przez kasiamango 
Zabawki dla dzieci
14 lip 2014 - 07:21
Witam. Niedługo moja córka ma urodziny i zastanawiam się co jej dać. Ma 4-latka i jest bardzo ciekawa świata. chciałabym jej dać jakoś ciekawą zabawkę i zabrać do zoo. Słyszałam, że zoo jest w okolicy Krakowa? Ktoś by? Poleca? Jakie są ceny za wejście? I jakie zwierzęta można zobaczyć?
Jeśli chodzi o prezent to myślałam nad zamówieniem tej zabawki http://toysbox.pl/figurki/trash-pack-smieciaki/. Zastanawiam się czy nie jest zbyt \"stereotypowa\"? Dziecko uczy się dzieki niej segregować odpady, a jak wiadomo sprzątanie kojarzy się z obowiązkiem kobiety. Dbamy z mężem o to, żeby dziecko nie czuło się do niczego przymuszane i miało wolny wybór, bez żadnego nacisku. Co myślic8ie o zabawce? Bedzie dobra?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-15 06:01 przez kasiamango.
Re: Zabawki dla dzieci
23 lip 2014 - 18:10
Myślę, że ZOO to świetny pomysł, choć w tym krakowskim nie byłam. Co do prezentu - dość oryginalny, edukacyjny. Myślisz, że córka ucieszy się z takiego prezentu? Ja jak byłam dzieckiem wolałam jednak lalki. Do tej pory jest ze mną lalka porcelanowa, którą dostałam na drugie urodziny od chrzestnej. Troszkę już zakurzona ale jednak wciąż mi towarzyszy. Zajmuje najważniejsze miejsce na regale.
13 sie 2014 - 12:58
Ja dla mojej dwuletniej chrześnicy kupiłam puzzle piankowe. Lalek to ona ma masę, mimo tak małego wieku. Zależy kto ma jakie potrzeby, ale ja póki co pokazuję jej zwierzątka na http://puzzle-piankowe.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=9&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=2, ale ZOO to dobry pomysł. Muszę ją tez zabrac smiling smiley
28 wrz 2014 - 20:28
to moze nie zabawka, ale macie elektroniczną nianię dla dziecka? jesteście zadowolone? Bo ja właśnie czytam to: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-elektroniczna-nianie/688/ i myślę nad wyborem.
14 pa 2014 - 19:38
moja chrześnica jest w tym wieku i po prostu uwieeeeelbia wszelkiego rodzaju puzzle smiling smiley o dziwo im więcej elementów tym lepiej, także może w takie rzeczy celuj smiling smiley
21 pa 2014 - 12:05
jakim00 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> moja chrześnica jest w tym wieku i po prostu
> uwieeeeelbia wszelkiego rodzaju puzzle smiling smiley o dziwo
> im więcej elementów tym lepiej, także może w
> takie rzeczy celuj smiling smiley

U mnie w domu jest to samosmiling smiley dzieciaki uwielbiają zabawki, takie właśnie jak puzzle czy klocki także mamy ich od gromagrinning smiley
22 pa 2014 - 12:19
Napewno dobrze będzie jeśli wybierzesz jakąś zabawkę edukacyjną - która wesprze jej rozwój, bo jak wiadomo są i takie, które nie wiele wnoszą do życia dziecka.
Puzzle to może i dobry pomysł, lecz nie wszystkie dzieci lubią. Sama najlepiej znasz swoją córkę i powinnaś wiedzieć, co sprawi jej teraz największą radość.

Styl Skandynawski Sklep: White House Design.
02 lut 2016 - 09:17
Najlepiej sprawdzają się chyba klocki lego. Ja zdecydowanie na to bym postawiła.
09 lut 2016 - 16:24
Podejście aby nie ulegać stereotypom jest moim zdaniem bardzo ważne. Jeżeli chłopiec chciałby mieć zestaw do sprzątania - nie powinno to być problemem. Podobnie dziewczynka, która lubi zabawki kierowane do chłopców jest po prostu niezależna. Jeden z producentów kolejek drewnianych - brytyjski Bigjigs dostrzegł, że także dziewczynki lubią kolejki i stworzył dedykowany dla nich zestaw w pastelowej kolorystyce [www.hoplik.pl]
29 maj 2016 - 09:57
Całe szczęście, że jest Internet, który podpowiada co można dzieciom kupić smiling smiley gdyby nie takie podpowiedzi to pewnie kupowałabym w ciemno. A tak przeglądam zabawki dla dziewczynek 7 lat na Urwis.pl i wiem co obecnie jest na topie. Dzięki takim kategoriom na stronie zmniejsza się prawdopodobieństwo, że kupimy nietrafiony prezent.
28 lip 2016 - 10:45
Również czasami zamawiam zabawki w sklepie Urwis. Mają tam duży wybór gier planszowych.
12 sie 2016 - 10:15
A może warto pomóc dzieciom, które nie miały łatwo w życiu? Jeśli chcecie zadbać o fajną przyszłość potrzebujących dzieci, to warto wejść tutaj: [wioskisos.org] i po prostu pomóc.
21 wrz 2016 - 13:59
A ja kupuję zabawki swoim siostrzeńcom i bratanicy w smyku. Częsciej nawet online niż stacjonarnie, mają fajne zabawki edukacyjne: [www.smyk.com], a często też promocje albo wyprzedaże. Generalnie wolę zakupy w internecie. Bo taniej.
05 pa 2016 - 20:56
A kupujecie tylko nowe, czy też używane? Zwłaszcza swoim dzieciakom.
01 lip 2017 - 08:29
Ja wiele ciekawych zabawek znajduje zawsze w sklepie internetowym na: [pufimufi.pl] . Ja tam zawsze znajduje wiele ciekawych propozycji dla moich dzieci. Lubię kupować zabawki te co uczą i bawią.
17 lip 2017 - 12:56
Uważam, że bardzo ciekawą propozycją zabaw edukacyjnych są te, zamieszczone w zeszytach z serii [zabawyfundamentalne.pl] . Opracowali je eksperci, z myślą o maluchach w wieku od 0 - 6 lat. Znajdziecie tam aktywności, które stymulują każdą sferę rozwojową pociechy - motorykę, słownictwo, umiejętności kreatywnego myślenia, zaangażowania i wiele innych. Takie mądre i wesołe zabawy na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku, a i rodzic będzie miał pewność, że zapewnia mu jak najlepszy rozwój.
27 lip 2017 - 09:05
Ja dla swojej siostrzenicy kupiłam hulajnogę. Dokładnie taki model z [www.limango-outlet.pl] . Mała uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Rodzice dokupili jej dodatkowo kask i ochraniacze - myślę, że warto w nie zainwestować. Fajnym pomysłem na prezent dla dzieciaków są też rodzinne gry edukacyjne - tylko czy znajdziecie czas, żeby z nimi grać?
13 sie 2017 - 07:52
Niedługo będzie zima - może warto zainwestować w sanki dla dzieci? Moja córka uwielbia sanki i zawsze gdy spada śnieg, wyciąga mnie do parku na sanki. To też opcja na aktywny wypoczynek z całą rodziną. Dobre oferty na sanki znajdziecie na stronie [www.asport.pl] .
31 sie 2017 - 07:52
Jeżeli chodzi o zabawki dla dzieci to warto szukać ciekawych rozwiązań na; akcesoria dla dzieci i niemowląt w takich sklepach zawsze można kupić wiele ciekawych produktów godnych uwagi co do użytku dla dzieci i mamy. Czasem szukamy wielu rzeczy i wtedy takie sklepy najlepiej się sprawdzają. Szybko i praktycznie w jednym miejscu.
31 sie 2017 - 10:20
Jeśli chodzi o fajne zabawki, to warto sobie zajrzeć do https://www.facebook.com/ToiToysPolska/?ref=bookmarks . Moim zdaniem oferowane przez nich zabawki są naprawdę godne polecenia. Zobaczcie, a może także i wam uda się znaleźć tutaj coś ciekawego.
01 wrz 2017 - 15:20
Mój synek zażyczył sobie w tym roku rowerek biegowy. Długo szukałam aż w końcu całkiem przypadkiem udało mi się go kupić przy okazji zakupów odziezowych w 5.10.15 smiling smiley Dobry jakościowo i w przystępnej cenie.
08 wrz 2017 - 08:46
Ja kupiłam córce lalkę [cobi.zohosites.com] ponieważ ostatnio bardzo je polubiła smiling smiley Ta w dodatku mówi i śpiewa po angielsku a mała jest w wieku przedszkolnym także na pewno taka zabawa również ją czegoś nauczy winking smiley kupując zabawki zwracam uwagę na to aby dziecko mogło się również czegoś nauczyć poprzez zabawę smiling smiley
13 wrz 2017 - 09:43
Witaj! ja ze swojej strony mogę polecić Ci zajrzeć do sklepu [www.megasmyk.pl] mają tam wiele fajnych rzeczy dla dzieci. Ja bardzo często u nich kupuję bo mają bardzo korzystne ceny , jakościowo dobre produkty i duży wybór .
20 wrz 2017 - 08:52
Ja mogę polecić sklep bambi jest to dziecięca kraina gdzie znajdziesz naprawdę większość zabawek wartych uwagi , które są na rynku obecnie , no i którymi dzieciaki lubią się bawić. Mają zabawki dla chłopców i dziewczynek więc bez problemu coś znajdziesz.
23 wrz 2017 - 16:47
Moje dzieci bardzo lubią kolorować. Znalazłam na [vesper.pl] bardzo ciekawą kolorowankę i kupiłam. Teraz mają zajęcie, a ja razem z nimi.
24 wrz 2017 - 10:47
Bardzo fajny sklep ze świetnymi zabawkami dla maluchów to moim zdaniem lamalu [www.lamalu.pl] . Można tam kupić chyba wszystko - od akcesoriów, przez zabawki, po książki. Warto chociaż zajrzeć, bo ceny mają bardzo konkurencyjne.
26 wrz 2017 - 08:17
Jeśli mogę doradzić Wam sklep z zabawkami, to koniecznie zajrzyjcie na stronę [www.panzabawka.pl] . Kupowaliśmy tam klocki dla mojego siostrzeńca ale wybór rodzajów zabawek jest oczywiście dużo większy np. są zabawki interaktywne, lalki, pluszaki, zabawki drewniane, edukacyjne i multum innych.
29 wrz 2017 - 21:40
Z zabawek bardzo podobają mi się gry edukacyjne typu 5 sekund.
05 pa 2017 - 10:18
A może coś z akcesoriów dla dzieci i niemowląt [www.bobasnafali.pl]? Mają gryzaki, zabawki do leżanki i przytulanki smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: