NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Prezent dla faceta

Wysłane przez iguana 
Re: Prezent dla faceta
28 gru 2017 - 12:00
Jak się lubicie inaczej troszkę zabawiać to popularne są teraz takie zabawki [sexshop-twojafantazja.pl]
03 sty 2018 - 14:49
Ja w tym roku zaszalałam i dałam mojemu takie kolorowe, śmieszne skarpetki. Mówi się, że skarpetki to nie jest odpowiedni pomysł na prezent, ale ja mam faceta jajcarza, więc od razu wiedziałam, że mu się spodobają. Wybrałam wersję Adolf także dla szwagra i te skarpetki były tematem nr1 na wigilii!

Zapraszam do mnie [queen-collection.pl]

04 sty 2018 - 10:12
Mój facet najczęściej mówi co chce dostać i wybiera rzeczy praktyczne, choć drogie. Były narzędzia do pracy z [www.maszynadocieciastyropianu.pl] ostatnio, teraz mówi, że mu golarka szwankuje.
09 sty 2018 - 13:35
A może jakieś pakiety telewizyjne? Na przykład z dodatkowymi kanałami sportowymi? Wydaje mi się, że to fajny prezent, tym bardziej teraz, bo w 2018 naprawdę będzie co oglądać. Imprez sportowych jest co niemiara. Na o oprócz tego to chyba można też postawić na coś oryginalniejszego niż kosmetyki, np. na wspólną wizytę na ściance wspinaczkowej lub na torze wyścigowym. Gwarantuję, faceci lubią takie niespodzianki xD
19 sty 2018 - 14:09
Prezenty zawsze kupuję takie, by pasowały do zainteresowań mojego faceta. Jeśli zastanawiasz się, co kupić facetowi na prezent, to warto spojrzeć na [prezentokracja.pl] Skok ze spadochronem, lot balonem, jazda gokartem, lot paralotnią, kurs nurkowania. Voucher można kupić nawet na ostatnią chwilę. Wystarczy 5 minut i masz go na mailu, gotowy do druku smiling smiley
14 lut 2018 - 07:48
Jestem za dawaniem praktycznych prezentów mężczyznom. Na pewno sprawdzi się coś do codziennego użytku jak golarka. Tylko pozostaje pytanie, jaką wybrać? Odpowiedzi dostarczy artykuł, wybór golarki to wbrew pozorom nie tak prosta sprawa. A przecież chodzi by był to sprzęt, który na trochę posłuży.
19 lut 2018 - 12:39
Moj małż dostał fajną koszulę którą brałam tutaj [ekskluzywna.pl] przy okazji swoich zakupów i trochę innych ciuchów, niestety chłopy same nie lubią się ubierac to trzeba im pomagać winking smiley
22 lut 2018 - 10:07
Ja swojemu facetowi zamówiłam nowy zestaw narzędzi w sklepie internetowym Eco-Mobile [eco-mobile.pl] mam nadzieję, że będzie on trafiony. Z roku na rok coraz trudniej jest mi kupić coś unikalnego, macie jakieś ciekawe propozycje to mogłabym kupić na najbliższe okazje? Wszystkie najbardziej \"oklepane\" pomysły już wykorzystałam smiling smiley
30 mar 2018 - 18:02
Mój dostał ode mnie spinki do mankietów. Wypatrzyłam w sklepie z tanią biżuterią [www.edibazzar.pl] takie akurat z literą jego imienia. Spodobały mi się bardzo i stwierdziłam, że są wprost dla niego. Jemu też spasowały.
03 kwi 2018 - 11:41
A może warto pomyśleć o czymś bardziej intymnym? Wydaje mi się, że ciekawym rozwiązaniem może być jakiś gadżet erotyczny ze strony https://esextoys24.pl/. Mój facet na pewno ucieszyłby się z takiego prezentu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: