NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Prezent dla faceta

Wysłane przez iguana 
Prezent dla faceta
17 lis 2016 - 06:57
Hej! Co sądzicie o fotoobrazach? Dobry pomysł na prezent dla faceta?
Re: Prezent dla faceta
17 lis 2016 - 07:10
Ja właśnie zastanawiam się nad tym, aby kupić takie prezent mojemu mężowi smiling smiley Oczywiście z naszym wizerunkiem winking smiley Fajną ofertę znajdziesz tutaj: [www.sweethomedecor.pl], także warto prześledzić stronkę smiling smiley Wszystko można stworzyć samodzielnie dzięki bardzo prostej aplikacji, a zapisując się na newsletter - będziesz na bieżąco z promocjami! smiling smiley
18 lis 2016 - 15:21
Mój jest koneserem dobrego wina i zawsze jak gdzies pojedziemy przywozi jakąś butelkę, więc pomyślała, że kupię mu jakiś ładny i designerski stojak, albo karafkę. troche poszukałam i znalazłam w sklepie galerialimonka.pl niby taki zwykły ten stojak ale własnie ta jego prostota sprawia, że jest fantastyczny i nawet ładnie wygląda z tymi butelkami na komodzie w jadalni.
23 lis 2016 - 11:13
wino to bardzo dobry pomysł
07 gru 2016 - 10:45
ja swojemu lubemu planuję kupić kamerkę sportową w teletorium, mam nadzieję, że się ucieszy winking smiley
16 gru 2016 - 06:12
Każdy prezent jest dobry, jeżeli jest dany w dobrej wierze i z serca. Jeżeli mąż jest np. miłośnikiem majsterkowania, to chociażby taka wiertarko-wkrętarka ze sklepy stukpuk.pl byłaby dobra:

27 gru 2016 - 11:51
mój to wina nie pije, co innego whisky czy poprostu piwo smiling smiley a co do prezentu to ja mojemu facetowi kupiłabym na prezent fajny zestaw kluczy do samochodu. jak szukałam świątecznych prezentów to widziałam na avans.pl fajne zestawy, ale już prezent inny miałam zamówiony
31 gru 2016 - 09:01
Pytanie czy właśnie jakiś dobry alkohol to dobry pomysł? Znalazłam na [sklepzwhisky.pl] dość duży ich wybór ale nie wiem czy to przypadkiem nie będzie swojego rodzaju przyzwolenie?
04 sty 2017 - 09:26
Alkohol to niezły pomysł aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę, że niektórzy faceci są abstynentami więc taki upominek się nie sprawdzi... A może bilet na jakiś koncert, festiwal czy wydarzenie sportowe ( [www.ticketmaster.pl])? Jeśli dobrze znacie gusta muzyczne/ ulubiona drużynę sportową obdarowywanego, to sądzę że nie będzie problemu z wyborem smiling smiley
04 sty 2017 - 11:49
Wybór prezentu jest zawsze trudny. Czytałam ciekawy artykuł o tym jak najtaniej kupić prezent: [sprzedajemy.pl] W sumie fajne porady, warto kupować w internecie, jest dużo taniej. Dla faceta klasykiem jest portfel grinning smiley
04 sty 2017 - 14:01
A to prawda. W zasadzie w sieci zawsze lepiej kupować prezenty niż w sklepach stacjonarnych.
07 sty 2017 - 18:58
Ja już rozglądam się za prezentem dla męża na walentynki. I znalazłam ładne, jedwabne krawaty [modini.pl] . Mają nowoczesne wzornictwo i są bardzo eleganckie. Myślę, że to dobry prezent, bo przecież każdy mężczyzna powinien posiadać, taki krawat.
23 lut 2017 - 15:35
Znajoma poleciła mi żebym spróbowała znaleźć męskie paski skórzane smiling smiley W sumie faktycznie, pasek jest to jedna z tych praktycznych rzeczy, która jest wyjatkowo potrzebna, bo faceci noszą paski zawsze do spodni smiling smiley Powiem Wam, że trudno było znaleźć jeden idealny, jednak te klasyczne czarne są najlepszym wyborem.
28 lut 2017 - 15:39
Mój maz sobie na urodzinki zażyczył porządny uchwyt samochodowy na ładowarkę, więc może coś w tym stylu? Taniej znalazłam w sieci w e-sklepie Iscratch bardzo dobre uchwyty Baseus i jest w czym wybierac [iscratch.pl]
19 mar 2017 - 12:42
Mój mąż poprosił o to aby na urodziny sprawiłą mu nowe radio samochodowe? Możecie mi jakoś pomóc ? Znalazłam ostatnio [mp3audio.pl] ten ranking, ale ja się na tym zupełnie nie znam
20 mar 2017 - 19:50
Zazwyczaj faceci mają podstawowe gadżety i cieszą ich nieszablonowe prezenty. Ja swojego zawsze staram się zaskoczyć.

________
[centrumhandlowe24.pl]
13 kwi 2017 - 16:10
A może jakiś alkohol? smiling smiley Wiem, że squad whisky prowadzi sprzedaż bardzo wykwintnych alkoholi smiling smiley Dzisiaj trudno jest znaleźć dobrą whisky jednak.
24 kwi 2017 - 12:14
Mój facet najbardziej ucieszyłby się, gdybym przywitała go w tego typu bieliźnie: [sexownysklep.pl] - myślę, że nie wymagałby już ode mnie żadnego innego prezentu ;-).
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: