NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

GDZIE DOBIERACIE BIUSTONOSZE?

Wysłane przez mando 
GDZIE DOBIERACIE BIUSTONOSZE?
25 sty 2016 - 13:12
W jakich sklepach dobieracie bieliznę osobistą? Macie sprawdzone miejsca gdzie w niedrogo można kupić biustonosze? Sama kupuję na sediu.pl ale chciałbym znaleźć więcej miejsc.
Re: GDZIE DOBIERACIE BIUSTONOSZE?
26 sty 2016 - 13:58
jestem jedną z nielicznych osób, na które staniki z h&m naprawdę pasują (poza nielicznymi modelami). jak mi trzeba czegoś, kupuję właśnie tam smiling smiley
02 lut 2016 - 09:17
A to ja też bez problemu potrafię dobrać tam biustonosz. Często chodzę też do triumpha i wtedy konsultuję się z braffiterką.
02 lut 2016 - 12:39
Mi tez H&M w zupełności wystarczają. Nie mam z nimi żadnych problemów.
02 mar 2016 - 11:39
Najlepiej skonsultować się z braffiterką, która pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar, a później już mozesz sama kupować w tańszych sklepach smiling smiley
12 kwi 2016 - 11:06
Ja uwielbiam bieliznę Triumpha, bo świetnie leży, jest wygodna i dobra jakościowo. I ostatnio z tej kolekcji kupowałam Triumph cool sensation, naprawdę mogę polecić.
14 kwi 2016 - 08:24
Sama nauczyłam sie dobierac sobie biustonosz, trzeba sisę zmierzyć w odpowiednich miejscach i popatrzeć na tabelkę, która przedstawia rozmiary. Jednak trzeba pamiętac o tym, żeby zmierzyć się w dobrym miejscu i nie zawyżać, ani nie zaniżać rozmiaru,b o to moze źle wpływać na nasz biust. [zebrasbox.pl] bieliznę kupuję teraz juz w sieci, bo wychodzi taniej, jest większy wybór i juz umiem dobrać sobie rozmiar, tak, żeby mi nic nie odstawało. Dużo jets filmików w sieci, które uczą nas tego, trochę zainteresowania i się nauczymy grinning smiley
05 sie 2016 - 11:47
Warto udać się po pomoc do brafitterki smiling smiley
06 sie 2016 - 17:10
Ja znam swój rozmiar, więc nie mam problemu z kupowaniem biustonoszy przez Internet. Teraz przeglądam je na [domodi.pl] . Kilka modeli mi się podoba, więc pewnie je kupię.
20 lis 2016 - 04:36
Ja kupuje już teraz prawie wszystko przez internet. Czy to biustonosze czy stringi to zawsze wybieram [www.kinga.com.pl] . Jednak uważam że sklepy internetowe oferują lepsze ceny niż to co się znajduje w marketach. Poza tym strasznie nie lubiłam w sklepach stacjonarnych jak sprzedawczynie się mi przyglądają. Na internecie mam spokój.
01 lut 2018 - 15:00
Ja przez lata dobierałam źle, aż w końcu poczytałam o tym trochę na womenshealth.pl i od niedawna chodzę do jednej brafiterki smiling smiley
12 lut 2018 - 10:39
Ja od pewnego czasu zaczęłam kupować biustonosze ze strony [broosa.pl] są one bardzo wygodne i mają świetny materiał, a co najważniejsze dostawa z tej strony trwa szybko i bezproblemowo
23 kwi 2018 - 18:43
Ja mam kilka firm które wiem że mają dobry fason i fajnie leżą, najczęściej zamawiam tutaj [ekskluzywna.pl] bo cenowo wypadają najlepiej, no i ogromny plus za to że towar mają na stanie i przesyłka szybko przychodzi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: