NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

W jakiej sieci opłaca się mieć abonament?

Wysłane przez niebieski_motylek 
W jakiej sieci opłaca się mieć abonament?
06 kwi 2018 - 15:59
Sieci komórkowych jest kilkanaście. Niby na pierwszy rzut oka oferty są takie same, ale na pewno któraś sieć ma lepszą ofertę. Gdzie się opłaca wziąć telefon z umową. Możecie coś polecić?
Re: W jakiej sieci opłaca się mieć abonament?
07 kwi 2018 - 08:51
A czy opłaca się w ogóle brać umowę? Bo teraz oferty na kartę są takie same jak na abonament. A nie masz konieczności co miesięcznego opłacania rachunku. Najlepiej to może porównaj sobie w jakiej porównywarce?
09 kwi 2018 - 09:46
No to zależy, bo ja chce chyba wziąć abonament dla telefonu. Chociaż sprawdzam w komórkomacie i nie do końca jestem taka przekonana d0 abonamentu jak wcześniej. Bo widzę, ze szczerze to na kartę się opłaca lepiej. Sama już nie wiem.
10 kwi 2018 - 09:26
No tak mi się właśnie wydaje, że te oferty prepaid to teraz lepsze od abonamentu i nie masz obowiązku go płacenia przez np 24 miesiące. A jeszcze do abonamentów masz opłatę za telefon. Weź może w tym komórkomacie sobie zobacz jakieś fajne modele telefonów i zobacz czy nie opłaca się lepiej telefonu kupić samemu i mieć go na doładowania.
11 kwi 2018 - 16:46
No faktycznie, ale telefon znów bym musiała kupić osobno. A więc jaki model się opłaca? Ostatnio dużo piszą o tym całym Xioami, czy to faktycznie warte zakupu za np 400 zł?
13 kwi 2018 - 09:22
Ty no ale jak sprawdzisz w tym całym komórkomacie to widzisz, że masz abonameny 60 zł i 60 raty za fajny telefon. To lepiej telefon wziąć na raty w banku a telefon ładować kiedy jest potrzeba. Oszczędność na pewno spora.
17 kwi 2018 - 11:46
No ostatecznie byłam w markecie i kupiłam Xioami. Mam model z dwoma aparatami i muszę przyznać, że świetne zdjęcia robi. A numer mam na kartę. Przez Komórkomat porównałam ofertę prepaid i zdecydowanie tak się teraz opłaca niż jakiś abonament.
18 kwi 2018 - 06:58
A mogę wiedzieć gdzie masz prepaida? Bo teraz sieci się wyprzedzają z ofertami i na pierwszy rzut oka wszystkie pakiety są takie same. Na co zwrócić uwagę w tej porównywarce co wspominasz?
20 kwi 2018 - 08:32
Mam w Virgin Mobile. Na Komórkomacie znalazłam ich ofertę i kupiłam starter za 5 zł . Fajne jest to, że każde drobne nawet doładowanie przedłuża rozmowy wychodzące o rok. Dodatkowo masz pakiet free i dostajesz od sieci 30 min 30 sms i 300 mb. Jak nie dzwonisz dużo to to ci wystarcza a jak nie możesz dokupić pakiety za pół darmo. Ja jestem zadowolona.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-20 08:34 przez niebieski_motylek.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: