NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ogrodzenie na działkę

Wysłane przez lena888 
Ogrodzenie na działkę
31 sie 2017 - 09:52
Witam, chciałam się podpytać jakie ogrodzenia polecacie na działkę? mąż w ostatnim czasie przeglądał kilka ofert i spodobały mu się ogrodzenia białostockie wspominał coś o betonowym jednak nie wiem czy to dobry pomysł czy moze inne wybrać? Jakie posiadacie na swoich działkach?
Re: Ogrodzenie na działkę
13 wrz 2017 - 11:55
lena888 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, chciałam się podpytać jakie ogrodzenia
> polecacie na działkę? mąż w ostatnim czasie
> przeglądał kilka ofert i spodobały mu się
> ogrodzenia białostockie wspominał coś o
> betonowym jednak nie wiem czy to dobry pomysł czy
> moze inne wybrać? Jakie posiadacie na swoich
> działkach?

Problem z ogrodzeniem betonowym polega na tym, że może wprowadzić niepotrzebną ciężkość. Proponowałbym zapoznać się z typami paneli, które pozwolą stworzyć bardziej otwartą przestrzeń i nie spowodują zmniejszenia działki. Warte uwagi są panele typu Bekafor Prestige marki Betafence. Jest to dekoracyjny system panelowy, który nawiązuje do ogrodzeń kutych, jednak w przeciwieństwie do standardowych pozbawiony jest ciężkości. Drugą polecaną przeze mnie opcją mogą być panele Zenturo Super również z oferty marki Betafence. Zenturo Super to system panelowy z drutów zgrzewanych naprzemiennie. Panele te idealnie sprawdzą się, jako murek gabionowy, szczególnie jeżeli planowałabyś wypełnić go przedmiotami o małej średnicy takimi jak kamienie, kora czy liście.

[www.ogradzamy.pl]
[www.ogradzamy.pl]
Re: Ogrodzenie na działkę
29 wrz 2017 - 21:37
Na działce jako ogrodzenie idealnie pasuje ogrodzenie panelowe. Panele wykonane z wysokiej jakości materiałów są niezniszczalne, a do tego wyglądają bardzo estetycznie, nie rzucają się w oczy. Do paneli proponuję zastosować taśmy ogrodzeniowe. Taśmy Thermoplat można dostać m.in. w OBI.
Re: Ogrodzenie na działkę
29 pa 2017 - 14:57
Ostatnio wymienialiśmy ogrodzenie, ponieważ było w tragicznym stanie. Została nam polecona ta firma: [www.ogradzamy.pl] . Naszym zdanie ta firma jest najlepsza.Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-29 14:58 przez gonias.
Re: Ogrodzenie na działkę
29 gru 2017 - 11:03
Ja widziałam bardzo duży wybór najróżniejszych ogrodzeń na stronie [tcsogrodzenia.pl]. Warto wejść na ich stronę i się rozejrzeć. Dodatkowo oferują darmową wycenę, co jest zdecydowanie bardzo dużą ich zaletą.
Re: Ogrodzenie na działkę
25 sty 2018 - 19:48
[domosia.pl] To blog na którym znajduje się masa artykułów odnośnie typów ogrodzeń, dzięki niemu wybór ogrodzenia to rzecz prosta.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-25 19:48 przez kraksi.
Re: Ogrodzenie na działkę
14 mar 2018 - 08:40
Rodzajów ogrodzeń jest sporo i raczej nie ma się czemu tutaj dziwić, każdy chyba powinien kierować się tym, co uzna za najlepsze rozwiązanie. Ciekawą opcją są chociażby ogrodzenia gładkie zaproponowane przez kostbet, które na pewno charakteryzują się nowoczesną prostotą.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 08:40 przez hepski.
Re: Ogrodzenie na działkę
02 kwi 2018 - 16:54
Możesz być pewny, że w tematyce ogrodzeń najwięcej aktualnych informacji dowiesz się z portalu [www.urzadzajmy.pl] ja właśnie za jego pomocą dobrałam ogrodzenie do swojej działki
Re: Ogrodzenie na działkę
03 kwi 2018 - 15:16
Jeżeli chodzi o ogrodzenie działki to z czystym sercem mogę polecić siatki Pantanet Protect. Ma małe oczka i grube druty, dlatego też jest sztywna i odporna na długotrwałe użytkowanie, a dodatkowo nie kosztuje dużo. Myślę, że taka opcja będzie dobra również do ochrony przed ewentualną zwierzyną.

Siatka Pantanet Protect

Re: Ogrodzenie na działkę
28 maj 2018 - 08:44
Bardzo fajnie prezentują się ogrodzenia łupane. Wydaje mi się, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie. Takie ogrodzenia pasują do większości zabudowań, świetnie też skomponują się z ogrodem.
Nazwa użytkownika:

Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: