NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ogrodzenie na działkę

Wysłane przez lena888 
Ogrodzenie na działkę
31 sie 2017 - 09:52
Witam, chciałam się podpytać jakie ogrodzenia polecacie na działkę? mąż w ostatnim czasie przeglądał kilka ofert i spodobały mu się ogrodzenia białostockie wspominał coś o betonowym jednak nie wiem czy to dobry pomysł czy moze inne wybrać? Jakie posiadacie na swoich działkach?
Re: Ogrodzenie na działkę
13 wrz 2017 - 11:55
lena888 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, chciałam się podpytać jakie ogrodzenia
> polecacie na działkę? mąż w ostatnim czasie
> przeglądał kilka ofert i spodobały mu się
> ogrodzenia białostockie wspominał coś o
> betonowym jednak nie wiem czy to dobry pomysł czy
> moze inne wybrać? Jakie posiadacie na swoich
> działkach?

Problem z ogrodzeniem betonowym polega na tym, że może wprowadzić niepotrzebną ciężkość. Proponowałbym zapoznać się z typami paneli, które pozwolą stworzyć bardziej otwartą przestrzeń i nie spowodują zmniejszenia działki. Warte uwagi są panele typu Bekafor Prestige marki Betafence. Jest to dekoracyjny system panelowy, który nawiązuje do ogrodzeń kutych, jednak w przeciwieństwie do standardowych pozbawiony jest ciężkości. Drugą polecaną przeze mnie opcją mogą być panele Zenturo Super również z oferty marki Betafence. Zenturo Super to system panelowy z drutów zgrzewanych naprzemiennie. Panele te idealnie sprawdzą się, jako murek gabionowy, szczególnie jeżeli planowałabyś wypełnić go przedmiotami o małej średnicy takimi jak kamienie, kora czy liście.

[www.ogradzamy.pl]
[www.ogradzamy.pl]
29 wrz 2017 - 21:37
Na działce jako ogrodzenie idealnie pasuje ogrodzenie panelowe. Panele wykonane z wysokiej jakości materiałów są niezniszczalne, a do tego wyglądają bardzo estetycznie, nie rzucają się w oczy. Do paneli proponuję zastosować taśmy ogrodzeniowe. Taśmy Thermoplat można dostać m.in. w OBI.
29 pa 2017 - 14:57
Ostatnio wymienialiśmy ogrodzenie, ponieważ było w tragicznym stanie. Została nam polecona ta firma: [www.ogradzamy.pl] . Naszym zdanie ta firma jest najlepsza.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-29 14:58 przez gonias.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: