NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Torebka

Wysłane przez mamanaetacie 
Torebka
01 mar 2017 - 12:16
Jaka torebkę na wiosnę polecacie? Szukam inspiracji grinning smiley
Re: Torebka
08 mar 2017 - 08:42
Ja to zawsze polecam tylko jeden typ torby czyli dużą i pakowną także raczej za wiele nie pomogę ;-)
17 mar 2017 - 09:39
Sugeruję taką która będzie stosownie wyglądała w połączeniu do naszych wiosennych butów.

21 mar 2017 - 10:52
Dlatego ja zawsze wybieram klasyczne torebki w stonowanych kolorach. One w końcu pasują do wszystkiego.
22 cze 2017 - 07:05
Mi się w tym roku bardzo spodobały made in italy torebki są mega fajne i takie pasujące do mojego stylu w którym chodzę. Podoba mi się taki włoski design, może też ci się spodoba i cię zainspiruje tym grinning smiley sprawdź sobie takie torebki jak wyglądają i czy będą pasowały Tobie.
28 cze 2017 - 07:23
ja właśnie sobie zamówiłam taką torebkę : https://modnetorebki.net/torebki-skorzane na prawdę warto sobie wziąć i zamówić teraz na lato takie skórzane torebki na moje są idealne. Mi się podoba taka torebka bo jest niezestalana i pasuje do moich kreacji.
16 pa 2017 - 08:59
No cóż, ja nie rozdzielam torebek według pór roku.
18 pa 2017 - 11:32
Ja tak samo smiling smiley

next page
21 lis 2017 - 05:18
Ja też mam obecnie na stanie 3-4 torebki uniwersalne, które idealnie sprawdzają się na każdą porę roku smiling smiley Fajna ofertę dobrej jakości torebek skórzanych znajdzie w e-sklepie Puccini [sklep.puccini.pl]. Szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Znacie to miejsce ?
Rosalio
30 lis 2017 - 18:34
3-4 torebki? Troszkę mało winking smiley Ja jestem uzależniona od kupowania torebek, po prostu je uwielbiam. Dla mnie to taka sama część garderoby jak bluzka czy spódnica i też musi pasować do całości, dlatego muszę mieć z czego wybierać. Jeśli chodzi o sklepy internetowe to ja z kolei lubię ZeSkory.com, bo jest duży wybór dobrych marek takich jak Betlewski, a mają miłą obsługę i szybką wysyłkę.
15 gru 2017 - 13:06
Pewnie roxy, że znamy! Ja ostatnio kupiłam z tej firmy torebkę na tej stronie. Chyba nawet taniej wyszło niż na stronie producenta. Od razu jak brałam torebkę to kupiłam od razu dla sistry na święta winking smiley

Zapraszam do mnie [queen-collection.pl]
18 gru 2017 - 07:56
No ja sobie teraz kupiłam nową torebkę , fajna jest torebka skórzana klasyczna warto sobie taką kupić bo jest mega wytzymała i do tego pasuje do wielu ubrań winking smiley
27 gru 2017 - 13:54
klasyczne torebki są zawsze w modzie

см. здесь
03 sty 2018 - 12:09
Mnie zawsze kusiła saszetka na ramię i wreszsie sobie ją kupiłam. Jest na prawdę fajna i pojemna mieści wszystko co potrzebuje.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: