NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Buty sexy w rozmiarze 42, 43? Możliwe?

Wysłane przez Piekielna Wenus 
Buty sexy w rozmiarze 42, 43? Możliwe?
13 kwi 2014 - 17:04
Jestem wysoka i na moje nieszczęście mam dość duże stopy. Rozmiar 42/43 to norma. Ciężko jest przy takim rozmiarze znaleźć normalne, w sensie kobiece buty. To co widziałam to jakaś masakra. Czuję się jakbym była jakimś trollem. Możecie polecić jakies sklepy z eleganckim i seksownymi bucikami również na nie-kopciuszkowe stopy? winking smiley
Re: Buty sexy w rozmiarze 42, 43? Możliwe?
22 kwi 2014 - 14:06
Hej ja mam nóżkę 41 ale w dzisiejszych czasach rozmiar to nie poroblem jeszcze napewno możesz znaleźć buty na przecenie. Ja osobiście lubie buty Gabora jak te [www.zalando.pl]
Bardzo ważna porada, nie kupuj butów w białym kolorze, powikszają one jeszcze opotycznie nogę. Ale piękna klasyczna czerń to co innego spinning smiley sticking its tongue out

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 14:07 przez muzi.
29 maj 2014 - 11:06
I należy też unikać szpiców, im bardziej zaokrąglone buty tym lepiej smiling smiley
05 lis 2014 - 07:14
Zgadzam się takie bardziej zaokąglone lepiej wyglądają. Ja ostatnio przeglądałam takie szpilki a raczej czółenka na http://www.renee.pl/obuwie_damskie/szpilki.html i z tego co widziałam były też takie większe rozmiary a na pewno 41.
11 lut 2016 - 20:21
Tu mają większe rozmiary, ale trzeba trafić, oferta się często zmienia: [n-fashion.pl]
26 lut 2016 - 10:00
Ciężko będzie przy takim rozmiarze, aby noga wyglądała seksownie, ale próbować możesz. Przejdź się po sklepach w swojej galerii, przymierz a może coś się spodoba. Może będziesz musiała wydać trochę kasy, ale za to uzyskasz pożądany efekt winking smiley
12 maj 2016 - 13:39
widziałam, że Deichmann ma duże rozmiary. może Zalando? Albo buty na zamówienie? często można je nawet kupić taniej
19 sty 2017 - 20:19
nie wiem czy kupowanie przez internet butów to dobry pomysł, chyba musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość i obejść po kolei sieciówki, na pewno coś fajnego znajdziesz
21 lut 2017 - 09:26
bardzo dobry pomysł, trzeba tylko znać wymiary wkładki.
06 lis 2017 - 09:11
Seksowne szpilki lub ala szpilki czyli sandały na obcasie w większych rozmiarach kupuje w Deichmannie, możesz popatrzeć przez ich stronę [www.deichmann.com] czy jest rozmiar dla Ciebie, w tym sklepie też można zamawiać nie trzeba jechać do galerii, ja często zamawiam w ten sposób.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: