NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

porządne buty

Wysłane przez Zuzik 
Re: porządne buty
29 mar 2016 - 12:03
Porządne buty? Na pewno znanych, luksusowych marek. Kosztują, to fakt, ale za jakość trzeba zapłacić. Przykładowo takie casadei - kupicie je w sklepie by Motyl. Ta włoska marka da Ci obuwie z naturalnej skóry, która jest bardzo wytrzymała i pozwala skórze oddychać. Myślę, że nie ma co oszczędzać na butach.
30 mar 2016 - 10:44
Czasami trzeba liczyć się z wyższą ceną. Ale ja na to patrzę tak: lepsza jakość - dłużej te buty mi posłużą. I wybieram te porządniejsze, bez względu na koszty, bo one i tak mi się zwrócą.
12 maj 2016 - 10:21
Słyszałyście o butach stuart weitzman? To doskonała marka i świetna jakość wykonania. Ostatnio zdecydowałam, że warto inwestować w buty z górnej półki.
12 maj 2016 - 13:38
a u mnie to tak trochę przekornie. kupiłam kiedyś skórzane baleriny za niecałe 200 zł i są tak niewygodne i tak szybko się zniszczyły, że byłam wściekła. dłużej wytrzymały balerinki kupione w zwykłym sklepie, ze sztucznych materiałów. mogę w nich biegać na koniec świata. wymieniłam tylko wkładkę w środku
12 lis 2016 - 07:14
U mnie ostatnio wygoda wygrywa z chęcią podążania za modą. Najbardziej lubię chodzić w jakichś wygodnych, sportowych sneakersach. W tym roku na wiosnę kupiłam sobie taki model Nike Capri: [oryginalnebuty.pl] i jestem z nich bardzo zadowolona.
02 gru 2016 - 09:17
A jak przygotowujecie się na deszczowe dni? Ubieracie co bądź czy raczej dbacie o to, aby w Waszej szafie nie zabrakło koniecznych ubrań? Ja po tym jak przeczytałam artykuł na http://sprzedajemy.pl/poradnik/parasolki-kalosze-peleryny-jak-sie-ubrac-kiedy-pada-deszcz-art1387 to zrozumiałam, że jednak odpowiednie ubrania na takie okoliczności są bardzo przydatne.
08 gru 2016 - 11:36
witam,

dla mnie bardzo istotne jest w czym chodzę, jeśłi chodzi o buty, to wolę dołożyć i kupić dobre buty, które będą dobrze i długo służyły, pozdrawiam
16 gru 2016 - 14:03
Dobre buty muszą kosztować. Ja od dawna bacznie zwracam uwagę na to, jakie obuwie noszę. Bardzo lubię kobiece i wygodne butki.
03 sty 2017 - 11:13
Też mi się tak wydaje. Świetnie botki saszki omówiono na kochamczytac.pl/botki-kowbojki-sztyblety-saszki-lity-jakie-jeszcze i zastanawiam się, jakie dokładnie i gdzie zamówić. Widziałam duży wybór na Domodi. A Wy? Jakie lubicie?
20 sty 2017 - 14:12
Czasem można kupić kota w worku... jednak wydaje mi się, że dzisiaj ten problem jest znacznie mniejszy smiling smiley W sklepie można buty zwrócić do kilku dni, a z kolei zamawiając przez internet też mam okreslony czas na zwrot butów. Także widzimy co bierzemy smiling smiley Sama niedawno odkryłam hurtownia obuwie damskie . I moim zdaniem mają tam bardzo dobry wybór różnego rodzaju butów smiling smiley
16 mar 2017 - 11:28
Ja nie staram się ślepo podążać za modą, ale raczej zwracam uwagę, aby moje buty były wygodne i wytrzymałe. To podstawa, bo lubię sobie pospacerować albo pobiegać, czasem nawet wybieram kilometrowe trasy. Fajne buty trekkingowe znalazłem w housie, mieli promocję, przecenili ze 180 zł na 130 zł. Zawsze sprawdzam ich na ceneo, często w ten sposób znajduję czy bluzy, czy koszule, czy płaszcze - [www.ceneo.pl]. Polecam Wam, jakbyście kiedyś miały wolną chwilkę i szukały czegoś z ubrania.
21 mar 2017 - 10:49
Nie widziałam, że na ceneo można sprawdzać ubrania. Ale to w sumie chyba nie ma większego sensu...
24 lip 2017 - 13:25
Myślę, że szukając butów trekkingowych, możecie także zajrzeć do tego artykułu - http://blog.e-horyzont.pl/2017/06/28/jack-wolfskin-vojo-hike-texapore-low-test-i-recenzja-niskich-butow-trekkingowych/ . Uważam, że dostępne tutaj testy oraz recenzje obuwia mogą się przydać.
29 lip 2017 - 17:47
Nisiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Cena nie zawsze wiąże się z jakością winking smiley.

no dokladnie smiling smiley ja do tej pory stawialam na markowe buty myslac, ze jak wydam wiecej kasy, to bede je miala na dluzej. nic mylnego..
Buty nie wytrzymywaly sezonu, a ja sie wkurzalam, ze jestem 200 zl w plecy. Od paru miesiecy zamawiam tylko ma multu.pl Maja swietny wybor, a ja moge zamowic kilka par w cenie jednej kupowanej wczesniej winking smiley przynajmniej mam wybor i moge zmieniac stylizacje grinning smiley
07 sie 2017 - 13:28
Ja również od jakiegoś czasu stawiam na wygodne. Kiedyś umiałam chodzić cały dzień w szpilkach, a teraz większość obuwia damskiego mam na płaskiej podeszwie. Przez ostatni czas chodzę głownię w balerinach z taką plecionką [artbut.pl]. Pasują mi do całej garderoby.
A koleżanka ostatnio znalazła buty ślubne na tej stronie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-04 10:25 przez Aga_Pajączek.
15 wrz 2017 - 20:54
Ja też zdecydowanie wybieram buty sportowe, a szpilki zakładam jedynie okazjonalnie. Teraz jednak nie szukam obuwia dla siebie, ale dla moich małych pociech. Siostra poleciała zakupy online [www.ministore.pl] Znaleźć można tutaj całe mnóstwo przeróżnych modeli, dla mnie najważniejsze jest to, że są wykonane z naturalnej skóry, dzięki czemu wiem, że będą solidne i wygodne.
16 pa 2017 - 08:54
Porządne buty to podstawa, szczególnie teraz jesienią, gdy robi się chłodno oraz zdecydowanie bardziej wilgotno. Najlepiej tu chyba sprawdzą się różnego rodzaju botki saszki jak te z domodi, gdzie można znaleźć między innymi taki model butów:

06 lis 2017 - 09:06
Dobre obuwie również markowe znajdziesz w Deichmannie patrz tutaj [www.deichmann.com] teraz jesienią mają sporo nowych modeli kozaków i botków, te ostatnie mi osobiście najbardziej się podobają.
12 gru 2017 - 11:40
Nie zawsze drogie buty oznaczaja lepszą jakość. Ja no kupuje takie do 200 zl ale patrze na sposob łączenia (szycie czy klej), zawsze skórzane bo sa bardziej trwale ( a od czasu do czasu oddaje je do lemon fresh [lemonfresh.com.pl] na renowacje) no i nie patrze na nazwe firmy bo kupuje but a nie marke.
13 gru 2017 - 13:07
Bardzo często korzystam ze strony [centrumobuwnicze.pl] więc jak najbardziej polecam smiling smiley Nie tylko buty damskie, ale też męskie i dla dzieci. Sprawdźcie, bo warto smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: