NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

porządne buty

Wysłane przez Zuzik 
Zuzik
porządne buty
21 sie 2012 - 11:38
hej! strasznie niszczę buty, mam dość tego, że rozpadają się po pół roku. szukam czegoś ładnego i trwałego, z dobrych materiałów. mogę zapłacić ok. 200-300 zł. polecacie jakąś firmę?
Re: porządne buty
29 lip 2013 - 08:32
Ale jakie buty Cię konkretnie interesują? Sprawdź w sklepach internetowych. Ja nie dawno kupowałam półbuty GEOX - wyglądają na trwałe i są bardzo wygodne. 200-300 zł na pewno warto dać za markowe obuwie.
12 gru 2013 - 21:25
Jeżeli szukasz naprawdę butów nie do zdarcia to z całą odpowiedzialnością polecam firmę Merrell.
Są to buty na zimę i nie tylko, ale słyną z bardzo dobrej, jakości i solidności wykonania, polecam.

29 maj 2014 - 11:04
Cena nie zawsze wiąże się z jakością winking smiley.
17 cze 2014 - 07:49
Przy wyborze obuwia, skupiam się na przyjrzeniu się strukturze skóry, z której są zrobione, pytam jakie rodzaje skóry zostały wykorzystane do produkcji, a także zbieram informacje, jak dbać o to by wybrane buty były \"jak nowe\" przez długi czas.
31 lip 2014 - 21:23
Fakt, buty w dzisiejszych czasach są coraz mniej trwałe. Mam wrażenie, że producenci specjalnie produkują je tak marnej jakości abyśmy musieli co sezon kupować nowe. Chociaż przyznam Ci się że ja ostatnio zdecydowałam się na zakup kopytek butów i trzymają się świetnie. Są naprawdę nieziemsko wygodne, więc z całego serca je polecam.
21 pa 2014 - 12:00
Faktycznie cena butów nie zawsze idzie w parze z jakością sad smiley jak już znajdę jakiś sprawdzony sklep obuwniczy to tam szukam i szpilek na wielkie wyjścia i kozaków na zimę. Lubię mieć taką parę na obcasie i na płaskiej podeszwie
05 lis 2014 - 13:45
Wysokiej jakości buty kupisz w http://www.filippo.pl/ są szyte - nie klejone i przede wszystkim skórzane, a jeśli nie to na prawdę z dobrych materiałów. Też już się wyleczyłam kupiowania butów po taniości, bo służą mi neidługo. Lepiej zapłacić więcej i mieć na dłużej smiling smiley
10 lis 2014 - 13:45
Masz rację strasznie spodobały mi się te botki http://www.renee.pl/obuwie_damskie/botki/botki_kozaki_zlota_sprzaczka_a1906_czarny.html i chyba je sobie zamówię chociaż nie wiem czy na większe chłody wystarczą?
16 lut 2015 - 17:07
Ja polecam firme Kazar, to mój absolutny faworyt jesli chodzi o design i jakość butów. Kupując buty zwracam zawsze uwagę nie tylko na wspomniane dwie cechy, ale też na wygodę i jestem pod tym względem dosyć wymagająca (tak mi sie przynajmniej wydaje). Jeśli chodzi więc o mnie moge spokojnie polecić. Nieługo będę zamawiała zapewne jakieś balerinki, ale z tego co widzę http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty/baleriny wybór będzie trudny, bo podoba mi się zbyt wiele modeli (jak zawsze zresztą). Nie zliczę ile mam par butów, ale muszę przyznać, że najwygodniejsze to właśnie te z firmy Kazar. A jakich konkretnie butów szukasz (chodzi mi o typ butów - czółenka, mokasyny itp. sprawy)?
27 lut 2015 - 08:28
Za butami polecam zajżeć do Kari, mają duży wybór a ceny tez ok jak dla mnie, tak jak patrzę to buty dla każdego [sklep.kari.com]
16 mar 2015 - 18:35
W Aldo mają świetne buty. Są co prawda dość kosztowne, ale moim zdaniem są warte każdej wydanej na nie złotówki.
30 mar 2015 - 10:46
w Kari właśnie mam zamiar zamawiac takie balerinki [sklep.kari.com] piekne, modne no zakochałam się w nich
14 kwi 2015 - 17:08
Ja mam balerinek 5 par , różnych firm.
26 maj 2015 - 09:10
Dla mnie porządnymi butami są sztyblety i zawsze muszę przejrzeć wszystkie sklepy zanim dokonam wyboru.
10 sie 2015 - 07:40
W tej cenie kupisz naprawdę solidne buty w sklepie [artbut.info] Są skórzane a jak wiadomo skóra naturalna jest trwałym materiałem i pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji będą jak nowe przez lata.
13 sie 2015 - 11:57
Mam koleżankę, która lubi sztyblety. Mi się jednak te buty kompletnie nie podobają.
13 sie 2015 - 12:20
Mi bardzo się podobają. Niektóre nawet pasują do sukienek.
20 sie 2015 - 08:39
Ja zauważyłam, że nie zawsze cena decyduje o jakości. Niejednokrotnie udało mi się zniszczyć buty za 200zł, a nadal chodzę w tych za 50zł. To po prostu zależy. Jeśli szukasz takich dobrych, co parę sezonów powinny wytrzymać to tutaj znajdziesz [www.czasnabuty.pl]
20 sie 2015 - 12:05
Może buty z Aldo? Teraz mi się o nich przypomniało. Ja mam kozaki tej firmy już kilka sezonów.
28 sie 2015 - 18:28
Ja kupiłam sobie na zimę kozaki firmy Axel, firma ta produkuje buty w Polsce, są wykonane ze skóry, a co dla mnie jest ogromnym plusem, mają szeroką cholewkę dzięki czemu moja wielka łydka się w nich mieści smiling smiley Kupiłam je ze strony [www.buty1.pl] , mają też dobre buty innych, mniej czy bardziej znanych marek.
31 sie 2015 - 19:53
Najważniejsze, by były ze skóry. Dzięki temu skóra może oddychać.
28 sty 2016 - 16:26
ja strasznie lubię buty Tommy Hilfiger. zamszowe koturny posłużyły mi przez prawie 3 zimy smiling smiley
02 lut 2016 - 07:25
Porządne buty znajdziecie też na domodi.pl. Ja zastanawiam się właśnie nad botkami na słupku. Które ze strony: http://domodi.pl/buty/buty-damskie/botki/botki-na-slupku najbardziej Wam się podobają?
10 lut 2016 - 08:56
Ja was wszystkich lubie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-07 09:24 przez Bafvertys.
11 lut 2016 - 20:18
Dla mnie porządne to skórzane. Ostatnio mam hopla na &Other Stories. Są boskie. Nie ma ich w polskich sklepach, ale można kupić w niektórych outletach internetowych. A ogólnie kocham buty, łowię maniakalnie na wyprzedażach winking smiley
18 lut 2016 - 13:39
A to tych nie znałam. Ja wczoraj przeglądałam kilka stron i spodobały mi się byty na koturnie.
05 mar 2016 - 09:26
Ja dużą uwagę przywiązuję do butów. Teraz szukam buty wiosenne damskie i dotarłam do strony [www.butyotmet.pl] Buty ze skórki, duży wybór i ciekawe wzory. Ja chyba zdecyduję się na półbuty. A poza tym spodnie i ładna, ale nie krzykliwa bluzka.
05 mar 2016 - 19:19
Jeśli zależy Ci na trwałym obuwiu to stawiaj na obuwie markowe i robione z najlepszych materiałów. Piękne, solidne buty robi włoska firma Fabi. W Polsce może je kupić tylko w sklepach Apia i online tutaj [sklep.apia.pl] . Rzuć okiem.
16 mar 2016 - 08:59
Dla mnie byt nie musi być markowy, ważne by był wygodny, elegancki. Od dawna kupuję swoje obuwie i torebki w jednym sklepie i jestem z niego zadowolona. Porządna jakość, rozsądna cena i czat na żywo to moim zdaniem dbałość o klienta.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: