NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

New balance

Wysłane przez Zosia06 
New balance
08 mar 2016 - 08:26
Szukałam w internecie sklepu w którym mogłabym kupić buty marki new balance, są to obecnie najbardziej pożądane buty na świecie , więc i ja chcę je mieć. Znalazłam sklep internetowy w którym są one w bardzo dobrej cenie [www.mivo.pl] postanowiłam sobie kupić te szare zamszowe z zieloną \"enką\" oznaczone kodem Classics Traditionnels 574.
Re: New balance
15 kwi 2016 - 09:15
Uwielbiam new balance, więc zamawiam ze sprawdzonego sklepu internetowego [e-stylowi.pl] Mają na sklepie tylko oryginalne buty z dużymi promocjami, dodatkowo za przesyłkę nic nie płacisz smiling smiley
20 kwi 2016 - 11:30
A mi się design butów z new balance w ogóle nie podoba. Są trochę zbyt hipsterskie.
12 maj 2016 - 08:45
Różne są modele z tej marki, niektóre są bardziej miejskie niż sportowe. Ja teraz szukam butów do biegania i zamawiam je przez tą stronę: http://domodi.pl/buty/buty-damskie/buty-sportowe-damskie/buty-do-biegania-damskie . Znalazłam dla siebie czarny model.
24 maj 2016 - 10:23
Hej, ja buty New Balance kupiłam w sklepie [www.sportservice.pl] są niesamowicie wygodne oraz bardzo wytrzymałe, mam już je drugi sezon. Jeśli te mi się zniszczą to kupie pewnie nowe, takie same.
15 lip 2016 - 13:48
mam dokładnie tak samo Amanda!
21 lip 2016 - 10:11
Wydaję mi się, że po prostu osobom w pewnym wieku przestają się podobać tak młodzieżowe buty/ubrania. Starość nie radość.
01 lut 2017 - 21:16
czy ja wiem. ja młoda nie jestem , a chodzę w takich butach [www.czasnabuty.pl] . nie mam zamiaru na siłę się postarzac smiling smiley
27 gru 2017 - 13:49
mnie się te buty nie podobają zupełnie
nie rozumiem wokół nich szału

Источник Imp
11 sty 2018 - 09:30
Wiele osób chwali te buty. Ja jeszcze takich nie miałam i sama nie wiem, czy kupować. Widziałam jednak, że da się je nosić na wiele sposobów. Tutaj: http://celnie.pl/jak-nosic-new-balance-574-pomysly-na-damskie-i-meskie-stylizacje macie pomysły na męskie i damskie stylizacje z nimi w roli głównej. Co o tym sądzicie? Podobno są bardzo wygodne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: