NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jakie buty do sukienki?

Wysłane przez anaka 
Re: Jakie buty do sukienki?
26 pa 2017 - 11:50
A jakie buty do żakietu i spodni jeansowych? Szpilki? Mam dylemat. Jest co prawda sporo poradników dotyczących noszenia żakietu, najbardziej pomocny jest chyba ten [celnie.pl] , ale waham się z tymi butami.
Re: Jakie buty do sukienki?
16 lis 2017 - 12:09
Może poczytajcie sobie artykuł: [abcporady.pl] , idzie zima, więc warto pomyśleć o cieplejszym obuwiu. Oczywiście nie znaczy to, że musimy w tym względzie rezygnować z kobiecych fasonów.
Re: Jakie buty do sukienki?
17 lis 2017 - 12:47
Pewnie, że tak. Zimą nie rezygnuję sukienek i zakładam do nich długie kozaki winking smiley
Re: Jakie buty do sukienki?
06 gru 2017 - 11:18
Jak dla mnie badura to solidna marka obuwia dla kobiet i mężczyzn, ale oczywiście do sukienki wybrałabym wysokie kozaki.
Re: Jakie buty do sukienki?
15 lut 2018 - 11:28
Też jestem zwolenniczka kozaków, ale gdy nie ma mrozu równie chętnie zakładam botki. Do sukienek też świetnie wyglądają.
Re: Jakie buty do sukienki?
23 mar 2018 - 08:48
A co myślicie o takich botkach [celnie.pl] ? Ja na początku podchodziłam do nich bardzo sceptycznie, ale po zobaczeniu paru ciekawych stylizacji z tego typu butami i sukienkami zaczęłam się przekonywać. Myślicie, że to praktyczne rozwiązanie na wiosnę, gdy zrobi się cieplej, czy nie bardzo?
Re: Jakie buty do sukienki?
30 mar 2018 - 11:26
a jak twoja opinia na temat samego sklepu www.byMotyl.com?
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: