NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jakie buty do sukienki?

Wysłane przez anaka 
Jakie buty do sukienki?
15 gru 2014 - 12:04
Czy eleganckie sukienki można zakładać do wysokich kozaków? Nie wiem, czy to pasuje? Czy ktoś może mi pomóc?
Re: Jakie buty do sukienki?
15 gru 2014 - 13:05
To zależy jaka sukienka - jeśli jest zwiewna i lekka, myślę że mogą nie pasować. Ale najlepiej ubierz się w całość i zapytaj siotry, mamy czy koleżanki, z boku lepiej widać smiling smiley
------------

Pojemne i nowoczesne szafy biurowe.
13 mar 2015 - 18:24
ja co prawda niezbyt często zakładam szpilki ale tym [www.czasnabuty.pl] nie mogłam sie oprzeć smiling smiley Boskie !! byle wiosna nadeszła jak najszybciej!!
16 mar 2015 - 18:34
Oczywiście. Eleganckie sukienki mają zazwyczaj stosowną długość oraz nie są zbyt mocno wydekoltowane, więc powinny sprawdzić się idealnie.
14 kwi 2015 - 17:09
Ja nie mogę nosić szpilek.
06 maj 2015 - 09:57
Ja też nie. A znalazłam taką świetną sukienkę małą-czarną na Domodi i na pewno ją kupię, tylko właśnie z butami mam problem, bo szpilki u mnie odpadają.
10 lip 2015 - 04:39
Moim zdaniem nie wypada, jeżeli jest to jakies przyjęcie. Po dworze możesz tak chodzić, ale żeby było elegancko, to na miejscu zmien obuwie. Nie musi być nie wiadomo jak drogie. Popatrz na ten sklep [zoio.pl] Buty są tu po 30 złotych, więc nie zbiedniejszech, a wrzucisz takie buty do torebki i nie będziesz się zamartwiać winking smiley
07 sie 2015 - 09:56
lepiej nie
13 sie 2015 - 11:58
Ja ostatnio kupiłam żółte szpilki i świetnie wyglądają do granatowych oraz szarych sukienek.
13 sie 2015 - 12:20
Żółte? Bardzo odważnie!
20 sie 2015 - 08:37
anaka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy eleganckie sukienki można zakładać do
> wysokich kozaków? Nie wiem, czy to pasuje? Czy
> ktoś może mi pomóc?

Zależy do jak bardzo wysokich. Mi się wydaje że takie do połowy łydki są ok, ale wyższe już raczej kiepsko. Przejrzyj sobie modele [www.czasnabuty.pl] i zobacz czy coś do siebie dopasujesz
20 sie 2015 - 12:05
Kupiłam sobie niedawno szarą sukienkę i do tego żółte szpilki - świetne połączenie.
23 lis 2015 - 11:24
Wszystko zależy jaka sukienka i jakie wysokie kozakismiling smiley Kozaki tez mogą być eleganckie, sexowne i idealnie pasować.

11 gru 2015 - 09:33
Heej, nie wiem czy to jest takie dobre połączenie , nie lepiej zakupić jakieś niższe bardziej eleganckie buty? Wydaje mi się że to by było lepszym rozwiązaniem, popatrz sobie na [k6a7id.webwavecms.com], dobierz sobie jakieś buty to sukienki jak nie to sobie pożycz od kogoś smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-22 07:42 przez oliviaa.
15 gru 2015 - 07:31
Ja bym do eleganckiej sukienki dobrała raczej niższe botki w jasnym kolorze lub czółenka.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-17 08:41 przez Aga_Pajączek.
04 sty 2016 - 13:18
Też postawiłabym na czółenka, najlepiej w kolorzen nude. Takie buty sprawdzają się w każdej sytuacji, nawet jak mamy bardziej problematyczny typ figury. Tutaj http://sprzedajemy.pl/poradnik/jakie-kroje-sukienek-dla-kobiety-o-figurze-gruszki,392 widziałam porady dotyczące wyboru kroju sukienek dla dziewczyn \"gruszek\", możecie na nie zerknąć w wolnej chwili.
08 sty 2016 - 15:02
Choćby - [www.merg.pl]
Oczywiście wysokość na nieco innych zasadach, ale same przyznajcie, że takie obuwie wygląda po prostu rewelacyjnie ;-)
26 sty 2016 - 13:30
Do sukienki? Szpilki! Chociaż do takiej w stylu retro mogą być też baleriny.
29 lut 2016 - 21:25
w tym sklepie internetowym znajdziecie wiele modnych butów na wiosnę i lato - będą idealne do sukienki smiling smiley [stili.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-29 21:26 przez iwona900.
11 maj 2016 - 12:41
Moim zdaniem do sukienki doskonale pasować będą chabrowe szpilki ze sklepu by Motyl. Zakładając takie obuwie sprawisz, że noga się wydłuży, a sylwetka nabierze pięknej, kobiecej linii. Szpilki Casadei i Segio Rossi to klasa i luksus w najlepszym wydaniu. Poza tym, że świetnie się prezentują, są także bardzo dobrej jakości. Takie obuwie posłuży przez kilka sezonów.
22 cze 2016 - 12:13
Do sukienki to tylko szpilki, czółenka. Teraz modne są sznurowane sandały, bardzo mi się podobają.

22 cze 2016 - 15:00
Sandały też są świetnym rozwiązaniem, ale tu też zależy jakie i do jakiej sukienki. Sama zawsze mam problem z doborem butów do sukienek.
12 kwi 2017 - 10:22
Moim zdaniem do sukienki dobrym pomysłem będą takie buty: [e-cizemka.pl] coś z tego powinnaś bez problemu wybrać, ja też w nim kupuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Zawsze wszystko na czas przychodzi w ekspresowym tempiesmiling smiley Pozdrawiam!

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-12 10:24 przez Kogena.
25 maj 2017 - 08:36
Ja do sukienek najbardziej lubię zakładać szpilki, one świetnie podkreślają nogi. A buty damskie pasujące do każdej sukienki udało mi się ostatnio znaleźć na Allani. Muszę częściej tam zaglądać, bo jest duży wybór ciuszków.
27 maj 2017 - 11:54
Do eleganckich sukienek tylko eleganckie buty! Ja sama nie jestem fanką obcasów, ale mam wesele siostry niedługo i wiem, że będę musiała założyć szpilki. Na multu.pl widziałam gustowne buciki na platformie - może właśnie platforma będzie wygodniejsza? Jak myślicie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-27 11:55 przez Kosoba.
29 lip 2017 - 18:00
Kosoba Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Do eleganckich sukienek tylko eleganckie buty! Ja
> sama nie jestem fanką obcasów, ale mam wesele
> siostry niedługo i wiem, że będę musiała
> założyć szpilki. Na multu.pl widziałam
> gustowne buciki na platformie - może właśnie
> platforma będzie wygodniejsza? Jak myślicie?

Ja wlasnie mam z multu.pl bardzo fajne koturny i moge Ci je szczerze polecic. faktycznie sa duzo wygodniejsze i stabilniejsze niz szpilki i moim zdaniem rownie dobrze sie prezentuja smiling smiley
16 wrz 2017 - 18:22
Niestety wysoki obcasy czy nawet koturny, stojąca praca w dłuższej perspektywie zwiększają ryzyko powstawania żylaków, a tego chyba nie chcemy? Profilaktycznie warto nosić rajstopy przeciwzylakowe, nawet te o najmniejszej kompresji z [zdrowenogi24.pl] , w sklepie można za darmo skonsultować się z fizjoterapeutą.
16 pa 2017 - 08:58
Moda ciągle dyktuje nowe style, więc sądzę, że chyba odpowiedni dobór butów do sukienki to już całkiem inna sprawa.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: