NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie kupić?

Wysłane przez Kasia 
Re: Gdzie kupić?
13 gru 2017 - 13:08
Zgodzę się z tym, że w sieci o wiele wygodniej smiling smiley ja kupuję tutaj [centrumobuwnicze.pl] - może znajdziecie coś dla siebie smiling smiley
27 gru 2017 - 13:56
ja też to popieram, sieć daje więcej możliwości do wyszukania
дома
20 lut 2018 - 10:25
Doskonałe buty dla dzieci posiada w swojej ofercie sklep [kidistyl.pl] - warto zajrzeć może znajdziemy coś dla swoich pociech.
26 lut 2018 - 07:10
Bardzo dobrą ofertę butów znajdziesz na stronie egoistin.pl/7-obuwie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-26 07:11 przez Kama88.
16 mar 2018 - 16:54
Możesz w Krakowie podskoczyć do Deichmanna, a jak nie lubisz biegać po galerii to w ich sklepie możesz złożyć zamówienie tu masz linka [www.deichmann.com] jak często tam kupuje bo mają nie drogie buty a fajnie wykonane. Podejrzewam że jak na twoją studencką kieszeń będą tam jakieś dobre oferty.
26 mar 2018 - 10:19
Ja w tym roku brałam tutaj [sklep.bravomoda.pl] kozaki bardzo wygodne. Niby u nas w Krakowie wiele sklepów ale mam nietypową nogę i cieżko rozmiarówkę dopasować, więc pozostaje internet.
03 kwi 2018 - 13:33
Ja głównie jeśli chodzi o buty to noszę sportowe, na https://adrenaline.pl/pol_m_kobieta_buty-7125.html jest teraz nowa kolekcja Wiosna 2018 więc na pewno można coś wybrać. Ja tam właśnie chcę zamówić buty treningowe. Bo te z zeszłego roku są jeszcze dobre do biegania.
09 kwi 2018 - 07:32
Ja kupowałam ze sklepu [beyco.pl] buty ręcznie robione w oryginalnych stylach. Nowa kolekcja dostępna jest na stronie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: