NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie kupić?

Wysłane przez Kasia 
Re: Gdzie kupić?
22 sie 2015 - 20:12
Ja wcześniej kupowałam w CCC, ale od pewnego czasu buty kupuję tutaj: [aligoo.pl]. Bardzo dobra jakoś i często mają jakieś fajne promocje. Oczywiście, to się sprawdza w sytuacjach, gdy nie ma się żadnych problemów ze stopami (np. halluksy jak u mojej mamy).

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-24 18:21 przez alikrysiak.
03 wrz 2015 - 18:22
Też jestem zdania, że najlepiej kupować buty przez internet, można znaleźć takie dobrej jakości i w przystępnej cenie. Na przykład kupiłam sobie na lato sandałki firmy Zodiaco. Nie kosztowały dużo, a za to są bardzo wygodne i wykonane ze skóry więc stopa w nich odpoczywa. Kupiłam je ze sklepu [www.buty1.pl] , czasami można tam dorwać naprawdę super promocje. Teraz szukam sobie butów na zimę
08 wrz 2015 - 11:25
ja kupuje przez internet wysyłkowo albo w daichman albo na allegro winking smiley

09 wrz 2015 - 11:52
Ja zamawiam w internecie czesto i jestem zadowolona. Trzeba znac swoja wkladke tylko i rozmiar buta. Najlepiej to w centymetrach wkladke, wtedy mozesz sie dopytac przez internet. Przez neta zawsze taniej i szybciej. Jak nie masz czasu, tak jak ja, chodzic po sklepach i szukac, to jest to bardzo dobra opcja dla ciebie. Zalezy jakie potrzebujesz buty, jak chcesz to moge ci podeslac kilka linkow ze stronkami. Potrzebujesz sportowych, na luzie czy bardziej eleganckich?
19 pa 2015 - 12:05
Ja także często zamawiam buty przez internet. Teraz zamówiłam w Wojasie.
23 lis 2015 - 11:21
Zgadzam się z moimi poprzedniczkami że warto kupić buty w sklepie internetowym. To ogromna oszczędność czasu i pięniędzy. Czas można spożytkować w milszy sposób niz na chodzenie po sklepach smiling smiley
10 gru 2015 - 13:19
Hej gdzie polecacie kupić porządne sportowe buty na zimę. Dziwnie to brzmi ale wiecie o co mi chodzi? Chodzi mi o to żeby były wygodne, adidasowate ale takie cieplejsze, lepszej jakości. Wiele osób z tego forum poleca te www.oryginalnebuty.pl czy faktycznie spokojnie mozna tam zamowic i do swiat dojda? Moze ktos potwierdzic juz ostatecznie ze warto tam zakupic butki. Jak tam jest z wysylka itp. Moze ktos doradzic? smiling smiley
11 gru 2015 - 12:06
jak najbardziej dojda mozesz smialo zamawiac bo ja mam buty ktore kupilam roku temu trzymaja sie dobrze [oryginalnebuty.pl] mi wyslali kurierem i doszly po 3 dniach wiec do swiat masz jeszcze 2 tygodnie wiec spokojnie mozesz sobie w poniedzialek zamowic pozdrawiam
11 gru 2015 - 13:26
Hej ok fajnie dziękuję za odpowiedź smiling smiley teraz jestem spokojniejsza
17 gru 2015 - 08:39
Jeśli szukasz porządnych i wygodnych butów zajrzyj jeszcze na stronę [www.kawimet.pl]
Znajdziesz tam markowe obuwie znanych marek europejskich jak: Ara, Peter Kaiser, Berkemann, Sioux, Josef Seibel, Unisa, Romika Shoes, czy Dermatex. To znani producenci, których obuwie cenione jest ze względu na wysoką jakość materiałów, precyzję wykonania i wygodę. Ja kupuję teraz tylko u nich.
14 kwi 2016 - 14:01
Śliczna, w fajny kolorze, jasne, ładne, atrakcyjne. O ile lubicie taki styl i takie klimaty, ale zakładam, że prawie każdemu powinny się one podobać. Co Wy na nie?
[www.merg.pl]
03 maj 2016 - 18:15
Ja kupuję w Deichmannie, Kazarze i Adidasie, ewentualnie przez internet, w tym i Allegro.
Deezee, Asos, Butyk to moje ulubione.
Zdarza mi się też kupić u siebie w mieście, bo mam bardzo fajny sklep z obuwiem, w którym zaopatruję się w takie zwykłe polatajki, które w normalnych sklepach są zbyt drogie jak na mój gust.
26 maj 2016 - 21:08
Kasia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Gdzie można kupić fajne tanie buty w Krakowie?
> Jestem studentką, więc nie chcę wydawać dużo
> pieniędzy.

Nie ma co ograniczać się do sklepów stacjonarnych w danym mieście, kiedy są sklepy internetowe smiling smiley Wyjdzie korzystniej cenowo, a że na ogół nie ma problemu ze zwrotami, wtedy takie zakupy nie niosą w zasadzie ryzyka. Co się tyczy konkretnych miejsc, to np. w MallMarket są tanie trampki damskie, jak i balerinki czy japonki i inne buciki. Idealny sklep, jeśli nie chce się wydać fortuny na obuwie.
30 maj 2016 - 14:06
guess Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W internecie jest największy wybór i niższe
> ceny. Mnie na przykład też nie stać, by
> kupować sobie buty za 200-300 zł, a lubię
> modnie wyglądać. Dlatego najczęściej kupuję
> na sezon-dwa buty tak za 50-60 zł. Często w 100
> zł mieszczą mi się dwie pary jeśli zamawiam
> stąd [www.czasnabuty.pl] . Kiedyś
> ubierałam się w CCC, ale przekonałam się, że
> mają mały wybór a cena nie jest adekwatna do
> jakości

robię tak samo smiling smiley

06 cze 2016 - 09:37
A gdzie kupujecie zabawki dla dzieci? Ja mam upatrzoną jedną lalkę dla dziewczynki, znalazłam ją w Internecie tańśzą niż w sklepie stacjonarnym, więc od razu zamówiłam.
15 cze 2016 - 17:57
Ja z kolei polecam e-sklep [www.casu.pl] - tu akurat masz wyprzedaże. Niektóre ceny są wysokie, ale można znaleźć wiele bucików w naprawdę fajnych cenach, nawet około 30zł. Wysyłka jest darmowa, na ewentualny zwrot dużo czasu smiling smiley Korzystałam i zawsze wszystko było super smiling smiley
15 cze 2016 - 18:00
Ja z kolei polecam e-sklep [www.casu.pl] - tu akurat masz wyprzedaże. Niektóre pary są w dość wysokich cenach, ale można znaleźć również tanie i śliczne buty za około 30zł. Wysyłka jest darmowa, na ewentualny zwrot około 3 miesięcy. Ja korzystałam i zawsze wszystko było super smiling smiley
08 sie 2016 - 09:42
W CCC mają bardzo dobre buty, ja osobiście bardzo lubię ten sklep. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na butach z tego sklepu. Niedawno nawet znalazłam stronę z butami sklepu CCC i nie mogłam się oprzeć, kiedy zobaczyłam letnią kolekcję.
24 sie 2016 - 07:30
Może sprawdźcie jeszcze buty z Renee. Są bardzo ładne i do tego niedrogie.
24 pa 2016 - 21:13
Jeśli szukacie tanich Timberek to koniecznie sprawdźcie ten sklep [www.czasnabuty.pl] . Sama byłam w szoku widząc tak niską cenę, gdzie w galerii buty tego typu kosztują kilkaset złotych
14 lis 2016 - 07:26
Ja też kupuję buty już najczęściej przez internet i chyba tylko raz musiałam wymieniać na inny rozmiar ale z tym też nie było problemu. Teraz sobie po sezonie kupiłam takie trampki Nike niskie: [oryginalnebuty.pl] bo akurat była fajna promocja.
16 lis 2016 - 08:28
Od pewnego czasu kupuję buty przez Internet na mojezakupy. Mają tam buty znanych marek w dużo niższych cenach, tak że można upolować prawdziwą perełkę w niskiej cenie a wysokiej jakości. Np. Timberland, adidas, converse czy new balancewinking smiley
17 lis 2016 - 14:40
Wielokrotnie kupowalam w sklepie Merg.
Znam ich naprawdę od dawna, a ogólnie w sieci kupuje mi się znacznie wygodniej.
O wiele łatwiej o dobre okazje, fajne promocje, można naprawdę nieźle trafić.
07 lut 2017 - 15:19
Merg znacie? Już było. Raczej na lepszych warunkach niczego nie ustrzelicie. Stawki mają dobre, wszystko u nich się naprawdę łatwo i szybko ogarnia, kwestia taka, jakie macie podejście, ile chcecie wydać. Ale ogólnie to internet daje zdecydowanie największy wybór.
09 lip 2017 - 11:18
ja dokladnie tak robie - zamawiam, a co nie pasuje odsylam grinning smiley ostatnio znalazlam fajny sklep multu.pl i zamawialam z niego buty. Myslalam, ze polowe zwroce, ale jak je zobaczylam.. to sie zakochalam i postanowilam nie oddawac nic grinning smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-09 11:19 przez basiaandrzejewska.
19 lip 2017 - 07:31
Teraz to w każdym sklepie są wyprzedaże, więc wystarczy, że pójdziesz do galerii i nie zapłacisz tam dużo za buty
24 lip 2017 - 22:45
Ja buty kupuje często w Deichmannie. Mają spory wybór i fajne ceny. Czasami zdarza mi się też zamówić w internecie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: