NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie kupić?

Wysłane przez Kasia 
Re: Gdzie kupić?
09 wrz 2016 - 17:59
Ja bardzo lubię Nunu, nigdzie stacjonarnie takich butów nie widziałam.
24 pa 2016 - 21:13
Jeśli szukacie tanich Timberek to koniecznie sprawdźcie ten sklep [www.czasnabuty.pl] . Sama byłam w szoku widząc tak niską cenę, gdzie w galerii buty tego typu kosztują kilkaset złotych
14 lis 2016 - 07:26
Ja też kupuję buty już najczęściej przez internet i chyba tylko raz musiałam wymieniać na inny rozmiar ale z tym też nie było problemu. Teraz sobie po sezonie kupiłam takie trampki Nike niskie: [oryginalnebuty.pl] bo akurat była fajna promocja.
16 lis 2016 - 08:28
Od pewnego czasu kupuję buty przez Internet na mojezakupy. Mają tam buty znanych marek w dużo niższych cenach, tak że można upolować prawdziwą perełkę w niskiej cenie a wysokiej jakości. Np. Timberland, adidas, converse czy new balancewinking smiley
17 lis 2016 - 08:43
Kupowałam na stronie mojezakupy, ale jeśli chodzi o same buty to enputique jest moim numerem 1. Dobre ceny i porządna jakość obuwia. No i znane marki winking smiley
17 lis 2016 - 14:40
Wielokrotnie kupowalam w sklepie Merg.
Znam ich naprawdę od dawna, a ogólnie w sieci kupuje mi się znacznie wygodniej.
O wiele łatwiej o dobre okazje, fajne promocje, można naprawdę nieźle trafić.
15 sty 2017 - 18:14
Ja juz sie przekonalam, ze dobra jakosc butow to duzy komfort. Kupilam sobie buty firmy arcopedico i wiem, ze mam porzadne, lekkie i wygodne buty, ktore wytrzymaja dluzej niz jeden sezon. Do tego maja takie fajne wkladki, ze noga sie tak nie meczy nawet podczas dlugiego chodzenia.
07 lut 2017 - 15:19
Merg znacie? Już było. Raczej na lepszych warunkach niczego nie ustrzelicie. Stawki mają dobre, wszystko u nich się naprawdę łatwo i szybko ogarnia, kwestia taka, jakie macie podejście, ile chcecie wydać. Ale ogólnie to internet daje zdecydowanie największy wybór.
09 lip 2017 - 11:18
ja dokladnie tak robie - zamawiam, a co nie pasuje odsylam grinning smiley ostatnio znalazlam fajny sklep multu.pl i zamawialam z niego buty. Myslalam, ze polowe zwroce, ale jak je zobaczylam.. to sie zakochalam i postanowilam nie oddawac nic grinning smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-09 11:19 przez basiaandrzejewska.
19 lip 2017 - 07:31
Teraz to w każdym sklepie są wyprzedaże, więc wystarczy, że pójdziesz do galerii i nie zapłacisz tam dużo za buty
24 lip 2017 - 22:45
Ja buty kupuje często w Deichmannie. Mają spory wybór i fajne ceny. Czasami zdarza mi się też zamówić w internecie.
30 pa 2017 - 19:34
Ja buty damskie online kupuję niemal zawsze. Lubię szukać i wybierać. Stacjonarnie wybór jest przecież ograniczony, czego nie cierpię.
02 lis 2017 - 11:27
Siemka dziewczyny! Jeśli szukacie dobrego sklepu w którym dostaniecie bardzo dobrej jakości skarpetki to polecam zajrzeć tutaj: [dlastop.pl] mają naprawdę ogromny wybór i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja kupuję tam od dawna i mogę zarekomendować.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 11:29 przez Elipsa.
21 lis 2017 - 10:37
Przede wszystkim możesz przez internet zamówić, ja zamawiam często w [kulig.pl] bo maja bardzo porządne buty
11 gru 2017 - 08:55
Ja nie lubię biegać po sklepach, buty jak i inne rzeczy zamawiam w sieci, popatrz w sklepie Deichmanna [www.deichmann.com] teraz sporo świątecznych promocji, choć i bez promocji mają zarąbiste ceny butów, lepsze niż w wielu sklepach stacjonarnych.
13 gru 2017 - 13:08
Zgodzę się z tym, że w sieci o wiele wygodniej smiling smiley ja kupuję tutaj [centrumobuwnicze.pl] - może znajdziecie coś dla siebie smiling smiley
27 gru 2017 - 13:56
ja też to popieram, sieć daje więcej możliwości do wyszukania
дома
20 lut 2018 - 10:25
Doskonałe buty dla dzieci posiada w swojej ofercie sklep [kidistyl.pl] - warto zajrzeć może znajdziemy coś dla swoich pociech.
26 lut 2018 - 07:10
Bardzo dobrą ofertę butów znajdziesz na stronie egoistin.pl/7-obuwie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-26 07:11 przez Kama88.
16 mar 2018 - 16:54
Możesz w Krakowie podskoczyć do Deichmanna, a jak nie lubisz biegać po galerii to w ich sklepie możesz złożyć zamówienie tu masz linka [www.deichmann.com] jak często tam kupuje bo mają nie drogie buty a fajnie wykonane. Podejrzewam że jak na twoją studencką kieszeń będą tam jakieś dobre oferty.
26 mar 2018 - 10:19
Ja w tym roku brałam tutaj [sklep.bravomoda.pl] kozaki bardzo wygodne. Niby u nas w Krakowie wiele sklepów ale mam nietypową nogę i cieżko rozmiarówkę dopasować, więc pozostaje internet.
03 kwi 2018 - 13:33
Ja głównie jeśli chodzi o buty to noszę sportowe, na https://adrenaline.pl/pol_m_kobieta_buty-7125.html jest teraz nowa kolekcja Wiosna 2018 więc na pewno można coś wybrać. Ja tam właśnie chcę zamówić buty treningowe. Bo te z zeszłego roku są jeszcze dobre do biegania.
09 kwi 2018 - 07:32
Ja kupowałam ze sklepu [beyco.pl] buty ręcznie robione w oryginalnych stylach. Nowa kolekcja dostępna jest na stronie.
23 kwi 2018 - 16:43
Którejś z was udało się skorzystać z tego typu oferty https://obuwie365.pl/? Zastanawiam się, czy to w ogóle możliwe? Właściciele hurtowni współpracują z konsumentami detalicznymi?
07 maj 2018 - 14:08
A buty ślubne gdzie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-07 14:09 przez niebieski_motylek.
07 maj 2018 - 16:48
Ja swoje kupowałam na [visione.pl] zobacz może coś Ci się spodoba. Maja duży wybór butów ślubnych właśnie i to zarówno na płaskim jak i wysokim obcasie.
13 cze 2018 - 12:03
A buty na lato gdzie kupujecie? Szukam czegoś wyjściowego, zastanawiam się nad sandałami na obcasie, tutaj [www.deichmann.com] mają spory wybór i spoko ceny. W szpilkach nie chodzę bo nie lubię, a takie sandały mają lekki obcas i fajnie wyglądają, używacie?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: