NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie kupić?

Wysłane przez Kasia 
Gdzie kupić?
16 sie 2012 - 12:28
Gdzie można kupić fajne tanie buty w Krakowie? Jestem studentką, więc nie chcę wydawać dużo pieniędzy.
Olkaa
Re: Gdzie kupić?
21 sie 2012 - 11:36
O! dołączam się do pytania! Pomóżcie dziewczyny!
06 wrz 2012 - 22:02
Na bazarze. Na pewno tanie, ale czy fajne i wygodne to już nie wiem
LadyKatie
04 pa 2012 - 10:59
CCC i Deichmann nie są przecież drogimi sklepami. Można tam zawsze wyhaczyć fajne, niedrogie buty. A i na jakość też nie narzekam.
Pozdrawiam!
05 pa 2012 - 09:09
LadyKatie Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> CCC i Deichmann nie są przecież drogimi
> sklepami. Można tam zawsze wyhaczyć fajne,
> niedrogie buty. A i na jakość też nie
> narzekam.
> Pozdrawiam!

No wiesz, jak ktoś chce mieć buty z tekstury to może iść do Deichmanna. Mój mąż takie kupił i powiedział - nigdy więcej. Za dobre buty trzeba zapłacić, niestety
16 lis 2012 - 14:39
spore promocje masz na stronie [www.1sport.pl] ,zalezy jakie ci sie podobająsmiling smileyale tam powinnaś coś znajść
21 sty 2013 - 17:29
polecam sklep CENTRO
mają nieziemskie modele butów i jakie promocję jak byłam ostatnio to mieli wszystkie buty po 39 zł i takie szpile wychaczyłam, że wszystkie mi zazdroszczą a w wigilie mieli wszystkie torebki po 19 zł i teraz mogę się pochwalić niebywałą kopertówką, którą w innym sklepie kosztowała by koło 100 zł
20 cze 2013 - 15:41
Jeśli jesteś studentkom, to faktycznie buciki tanie by się przydały. Podam Ci namiary na hurtownię, toteż buty naprawdę kupisz taniutko :-)

[www.jarbex.pl]
21 lut 2014 - 15:05
Może w sklepie internetowym znajdziecie jakieś fajne. Ja kupowałam młodzieżowe w http://www.buciki-ech.pl/ . Mają dobrej jakości i w dobrej cenie. Ładnie wyglądają.
13 kwi 2014 - 17:01
granuleczka Napisał(a):
> Może w sklepie internetowym znajdziecie jakieś
> fajne. Ja kupowałam młodzieżowe w
> [www.buciki-ech.pl] . Mają dobrej jakości
> i w dobrej cenie. Ładnie wyglądają.

nie znam tej stronki, ale chętnie sprawdzęsmiling smiley
24 kwi 2014 - 10:29
Jak ma być ekonomiczne to polecała bym internet. Oczywiście allegro, ale również inne sklepy jak zalando etc.
29 maj 2014 - 20:31
W internecie jest największy wybór i niższe ceny. Mnie na przykład też nie stać, by kupować sobie buty za 200-300 zł, a lubię modnie wyglądać. Dlatego najczęściej kupuję na sezon-dwa buty tak za 50-60 zł. Często w 100 zł mieszczą mi się dwie pary jeśli zamawiam stąd http://www.czasnabuty.pl/ . Kiedyś ubierałam się w CCC, ale przekonałam się, że mają mały wybór a cena nie jest adekwatna do jakości
18 wrz 2014 - 10:53
Też uważam że lepiej wydać trochę więcej kasy i mieć lepsze buty niż kupować 4 pary które zaraz sie popsują. Może poszukaj sobie rabtów do sklepów z lepszej jakości butami. Wrzuć w google i z pewnością coś znajdziesz. Ja na przykład polecam alerabat.com - sama korzystam i czasem można znaleźć bardzo fajne zniżki
20 wrz 2014 - 10:17
Buty w CCC czy Centro wcale nie są takie tanie jak by się wydawało. Najczęściej para szpilek kosztuje ok 70 80 złoty. Kilka razy już się naciełam na obuwie kupione w CCC. Po dwóch razach buty nie nadawały się do noszenia. Jeśli kupimy nawet tylko 2 pary takich butów w sezonie (bo para nie przetrwa sezonu) to jest już wydatek ok 150 złoty. Za tą cenę można kupić naprawdę coś fajnego i lepszej jakości w necie. Ja najczęściej kupuje na http://www.eobuwie.com.pl/. W butach zakupionych tam nigdy nie miałam problemów z odklejającą się podeszwą czy pękniętym paskiem jak w butach CCC. Nawet jak reklamowałam to dostałam odpowiedź z CCC że to wada mechaniczna powstała z mojej winy podczas noszenia butów.
27 pa 2014 - 12:29
Gdzie kupić trampki 37? Ale jakieś takie niestandardowe grinning smiley Macie jakieś ulubione sklepy? Ważne jest dla mnie, aby zbyt dużo na te trampki nie wydać..
31 pa 2014 - 15:05
Mnie się zdarza kupować w Deichmannie - bo ceny mają całkiem ok. Ostatnio trafiłam sportowe buty z taką gumową podeszwą - wcześniej się ślizgałam po parkiecie, teraz już mogę ćwiczyć na całego. A jak przymierzysz w sklepie i wszystko jest ok, to możesz kupić przez internet z rabatem winking smiley [przykładowe kupony rabatowe => link]
03 lis 2014 - 07:44
Jeśli chcesz w miarę tanio kupić buty to raczej online. Ja ostatnio zalazłam takie fajne czerne kozaki z wysoką cholewką na http://www.renee.pl i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czy nie kupić jeszcze jednych , ale na wyższym obcasie
04 lis 2014 - 21:24
Polecam sprawdzić tutaj -> [kodyrabatowe.interia.pl]
15 gru 2014 - 13:09
Deichmann to może nie jest super dobra firma, ale jak ktoś nie chce wydawać dużo pieniędzy to myślę że to dobry wybór smiling smiley ja też kilka sezonów w takich butach chodziłam i nie narzekałam.

----------------
Pojemne i nowoczesne szafy biurowe.
13 mar 2015 - 18:28
ja kiedyś nie miałam przekonania do zakupów w sieci ale teraz często kupuje przez internet. Znalazłam świetny sklep [www.czasnabuty.pl] i stwierdziłam, że nie ma sensu latać po galeriach skoro można zrobić zakupy nie wychodząc z domu.
16 mar 2015 - 18:33
Jadzia Napisał(a):
> Deichmann to może nie jest super dobra firma, ale
> jak ktoś nie chce wydawać dużo pieniędzy to
> myślę że to dobry wybór smiling smiley ja też kilka
> sezonów w takich butach chodziłam i nie
> narzekałam.

Też tak uważam. Mam co prawda kilka par porządniejszych (droższych butów), ale półbuty kupuję zazwyczaj w Deichmannie, ponieważ szybko mi się nudzą.
23 kwi 2015 - 04:56
Ja naczęściej kupuję buty na [yosh.pl] . Na tym portalu zakupowym można porównać sobie obuwie z różnych sklepów i wybrać najepsze, a zarazem najtańsze modele. Są tam i buty sportowe i takie bardziej eleganckie, więc na pewno jest w czym wybierać.
04 cze 2015 - 13:09
Sprawdź sklep [air-jordan.pl] mają jeden z największych asortymentów butów jeśli nie największy w kraju, więc sobie coś wybierzesz spokojnie. Tanie i droższe markowe.
09 cze 2015 - 10:50
Najlepiej na Złotych Wyprzedażachsmiling smiley Tam jest zdecydowanie najtaniej, szczególnie teraz, bo mają 5 urodzinysmiling smiley
25 cze 2015 - 20:03
zdecydowanie polecam wam dziewczyny porządną markę polskich butów, głownie skórzanych kazar.

Ja już 2 sezony się zaopatruje w tych sklpeach i jestem zachwycona

przejrzyjcie sobie, bo mają teraz promocje letnie wyprzedaże i można naprawdę trafić buty o wiele taniej!
[www.kazar.com]
03 lip 2015 - 08:07
Ja buty czasem kupuję na portalach ogłoszeniowych. Jesienią udało mi się upolować tutaj: http://sprzedajemy.pl/temat/kozaki+za+kolano świetne skórzane kozaki. Zapłaciłam za nie połowę tego, co musiałabym dać w sklepie, a byly nieużywane.
30 lip 2015 - 08:16
Jeśli chodzi o buty, to modne i dobre jakościowo mają w sklepie [www.kawimet.pl] . Może nie należą do najtańszych ale są wykonane ze skóry naturalnej więc to zakup na lata. Warto zaglądać na stronę od czasu do czasu, bo można załapać się na fajne promocje.
07 sie 2015 - 09:54
ja swoje kupuje najczęściej w galeriach handlowych ale mój mąż woli zamawiać ciuchy przez internet, czasami wyszukuję mu coś na aukcjach albo kupuję z tej strony [risardi.pl]
20 sie 2015 - 08:39
Najlepiej poszukać online, ceny są zdecydowanie niższe od sklepów stacjonarnych [www.czasnabuty.pl]
20 sie 2015 - 12:04
Najprościej i najtaniej byłoby zakupić buty w internecie. A jak nie będą pasować to zawsze można wymienić.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: