NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Buty sportowe gdzie ?

Wysłane przez Eliza32 
Buty sportowe gdzie ?
04 kwi 2017 - 10:44
witajcie dziewczyny! Potrzebuję waszej pomocy , może bardziej się orientujecie niz ja smiling smiley ! Szukam butów sportowych młodzieżowych , chcę by były solidne i w dobrej cenie . Jakie buty polececie? macie jakieś ulubione sklepy w których kupujecie ? teraz wiosna więc trzeba się zaopatrzyc dzieci w nowe butki , znalazłam ciekawy sklep z butami [hurtowniasportowa.net]
podaba mi się kilka modeli i ceny tez są przystępne co myślicie o nim ? kupowaliście już tam może ?
Re: Buty sportowe gdzie ?
01 cze 2017 - 18:02
Faktycznie fajne te buty i ceny mają przyzwoite. Ja szukam butów do tańca. Znalazłam jazzówki wciągane w [egurrolastore.com] i ztanawiam się, czy będą odpowiednie?
29 lip 2017 - 17:55
Ja buty zamawiam glownie na multu.pl - ostatnio zamowilam swietne buty sportowe do biegania : [multu.pl] i jestem z nich bardzo zadowolona. maja miekka dobrze wyprofilowana podeszwe, dzieki czemu amortyzuja kazdy krok. No i sa naprawde mieciutkie smiling smiley
15 sie 2017 - 07:44
Sportowy dział jest w deichmannie popatrz na ich stronie [deichmann.pl] pewnie coś wybierzesz, ja tam często kupuje buty, również takie na wyjście w fajnych nie wysokich cenach.
12 wrz 2017 - 09:49
Ja od dawien dawna kupuję już w sklepie internetowym merg.pl mają naprawdę ogromny wybór, baleriny, półbuty, buty na koturnie, teraz wprowadzają nową kolekcję na jesień .
15 wrz 2017 - 09:10
Zobacz sobie tą propozycje :
http://www.lalou.pl/buty-cat-29 na prawdę solidne i dobre buty są stylowe i w wersji sport także. Ta marka jest u mnie już długi czas i jestem zadowolona z wytrzymałości.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-15 09:11 przez Belidros.
16 pa 2017 - 08:58
W sklepach sportowych? To wydaje się najlogiczniejsze.
17 lis 2017 - 16:51
No tak, ale pytanie raczej dotyczyło gdzie kupi w dobrej cenie. Ja buty sportowe kupuję w [sklep.adrenaline.pl] oraz jeśli znajdę w promocji w innych sklepach. Możesz tam zobaczyć, być może coś Ci się uda znaleźć.
27 gru 2017 - 13:50
07 lut 2018 - 10:10
Polecam zajrzeć do tego sklepu: [bmoutlet.eu] mają naprawdę szeroką ofertę , buty, ubrania i nie tylko na pewno coś ciekawego u nich znajdziesz, pozdro!
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: