NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Bielizna

Wysłane przez iguana 
Bielizna
13 gru 2016 - 13:31
Cześć dziewczyny! Jaką nosicie bieliznę? Macie jakieś konkretne wytyczne? Ja zaopatruję się tutaj [www.paryzanka.eu] mają przepiękne biustonosze i pięknie dobrany do nich dół smiling smiley Bardzo modne! A wy gdzie się ubieracie?
Re: Bielizna
05 sty 2017 - 14:20
Ja lubię bieliznę z Dalii. Bardzo dobra bielizna, dobre materiały.. Ceny również.
19 sty 2017 - 20:21
Ja kupuję bieliznę raczej w sklepach stacjonarnych, bo wolę przymierzyć i wiedzieć jak leży, ale faktycznie ładne modele.
26 sty 2017 - 19:23
Jeśli szukam czegoś na okazję specjalne to zwykle zamawiam z [secretplace.pl]
Masz tam spory wybór, mnóstwo wzorów, rozmiarów na każda figurę a przy tym super jakość rodzimej marki.
15 lut 2017 - 13:29
ja wybieram raczej sklepy stacjonarne
15 lut 2017 - 13:29
ja wybieram raczej sklepy stacjonarne
15 lut 2017 - 13:45
To jaką bieliznę nosze zależy od pory dnia i mojego humoru. Mam taką swoją zasadę że moja bielizna jest zawsze piękna i seksowna bo w takiej po prostu lepiej się czuję, nawet jeśli idę tylko na siłownię. Od jakiegoś czasu kupuję tylko w sklepie internetowych Obsessive, parę miesięcy temu chłopak zaskoczył mnie zabójczym zestawem z tej firmy i od tej pory jestem im wierna. Zobaczcie sobie https://obsessive.com/pln_pl/produkty/komplety bielizna bardzo wygodna i co tu dużo mówić mega seksowna.
31 mar 2017 - 10:33
Dla mnie najważniejsze jest to, by lingeria była dobrze skrojona i idealnie przylegała. Musi też być wykonana z dobrych materiałów, bo naprawdę nie lubię wyrzucać staników już po pierwszym praniu, tak jak ma to miejsce z bazarową bielizną.
03 kwi 2017 - 05:56
A ja jestem zdecydowanie zwolenniczką bielizny sportowej. Regularnie ćwiczę dlatego taki rodzaj jest dla mnie najodpowiedniejszy. Polecam ten sklep ze sportowymi biustonoszami [hurtowniasportowa.net]. Stawiam przede wszystkim na komfort dlatego taki rodzaj bielizny jest da mnie po prostu najwygodniejszy.
25 kwi 2017 - 17:42
Odkryłam niedawno sklep: [biustyna.pl] . Mają tam bardzo duży wybór bielizny. Mnie najbardziej zainteresowała polska marka Krisline, gdyż jest adresowana głównie do kobiet z dużym biustem. Biustonosze są piękne, mają hafty, koronki i są bardzo kobiece. Kupno tak ładnego stanika, dla kobiety z dużym biustem w sklepach stacjonarnych graniczy z cudem. A tam mam wybór przeróżnych modeli.
28 kwi 2017 - 10:22
Skoro wymieniamy się linkami, to i ja pokażę moje najnowsze odkrycie smiling smiley Bielizna sportowa, oddychająca, wygodna smiling smiley Taką lubię! [www.nastopy.pl]
17 cze 2017 - 09:11
A co z bielizną erotyczną? - macie taką w garderobie? Warto mieć jeden komplet seksownej bielizny. Podoba mi się m.in. bielizna marki Obsessive, tu www.secretplace.pl/blog/seksowna-bielizna-erotyczna-obsessive-b30.html można się jej przyjrzeć - jest seksowna, wygodna i porządnie wykonana, powinna się nadać.
27 cze 2017 - 09:34
Ja nie kupuję takiej bielizny. W większości przypadków jest bardzo kiczowata.
16 lip 2017 - 14:32
Ja bardzo lubię bieliznę skromną, najlepiej wygodną z fajnym fasonem. Zawsze taką znajduje w sieci. Ostatnio fajne stringi spotkałam na; [bielizna-jankowscy.pl] . Mają tam naprawdę wiele fajnych propozycji godnych uwagi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: