NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Galanteria skórzana - pułapki

Wysłane przez anaka 
Galanteria skórzana - pułapki
06 lip 2015 - 07:28
Serdecznie zapraszam Was do przeczytania artykułu na temat pułapek, które czyhają na nas podczas zakupu galanterii skórzanej: [skorkowo.blog.pl]
Artykuł z pewnością przyda się każdemu!
Re: Galanteria skórzana - pułapki
30 wrz 2015 - 10:52
Biżuterię ze skóry najlepiej jest kupować w sprawdzonych sklepach. smiling smiley
05 lis 2015 - 08:59
Hej, ja ostatnio kupiłam etui skórzane na telefon w [www.lg.com] i wiem, że jedynie u sprawdzonych producentów i dobrych marek można tego typu akcesoria kupować, bo gdzieś w galeriach czy na bazarach to zawsze będą podróbki.
02 lut 2016 - 12:34
Ja sobie kupiłam silikonowe. To być strzał w dziesiątkę!
26 maj 2016 - 21:18
Bo galanterię skórzaną trzeba wiedzieć, gdzie kupować. Ot cała tajemnica jak uniknąć wspomnianych pułapek smiling smiley Ja gdy potrzebuję nowej skórzanej torebki damskiej, swoje posuzkiwania rozpoczynam od strony www.supergalanteria.pl - i przeważnie tam kończę smiling smiley Bo w gruncie rzeczy jest tam wszystko czego od takich zakupów wymagam (tj. odpowiednia jakość, marki, przystępne ceny).
17 pa 2016 - 12:22
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja sobie kupiłam silikonowe. To być strzał w
> dziesiątkę!

U mnie też się sprawdziło. To był najlepszy wybór!
15 lut 2017 - 13:49
zazwyczaj w takie pułapki wpadają osoby które chcą zaoszczędzić, albo się chce mieć coś dobrej jakości albo tanio.
27 cze 2017 - 08:05
To prawda. Skóra ma swoją wartość i raczej jeśli chcemy mieć dobrej jakości torebkę to trzeba za nią odpowiednio zapłacić. Ja jeśli już coś chce kupić to tylko i wyłącznie w sklepach typu [sklep.puccini.pl]. Wolę zapłacić więcej za torebkę wykonaną ze skóry więcej i mieć pewność, że będę z niej zadowolona i będzie mi służyć.
23 sie 2017 - 12:40
A ja zamawiałam z [www.keira.com.pl] torebkę zamszową i jestem bardzo zadowolona , w ofercie maja również skórzana i wiem że na pewno z prawdziwej skóry.
27 sie 2017 - 17:08
Racja warto sprawdzać tego typu zakupy, ostatnio naszukałam się troche aktówki ale znalazłam godną uwagi, mąż był zadowolony smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-03 05:48 przez lena888.
14 gru 2017 - 15:42
Dlatego powinno sie kupowac w sprawdzonych miejsciach. Ja np preferuję skórzane portfele bo wiem że są dobrze wykonane, trwałe i mocne. Nie przecierają się i nie niszczą po kilku miesiacach i właśnie takie zakupiłam niedawno dla siebie i męża na rocznice ślubu
27 sty 2018 - 22:07
smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-01 09:53 przez paczusia.
08 lut 2018 - 14:12
Dokładnie. Tyle jest teraz podróbek wszędzie. Ja torebkę zamówiłam w [sklep.puccini.pl], bo mają właśnie wyprzedaż sporą i można dość tanio kupić galanterię.
19 lut 2018 - 16:57
Żeby uniknąć wszelkiego rodzaju pułapek jakie czyhają na nas w galanterii skórzanej warto odwiedzić bloga [sklep-torebki.pl]
Znajdziemy na nim świetny artykuł dotyczący wyboru dodatków dla mężczyzn,męskich toreb,jaki wybrać pasek do spodni i na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu eleganckiego,stylowego portfela.Od dawna bowiem wiadomo,że skóra to symbol stylu,elegancji i świetnie pasuje zarówno do stylu sportowego jak i eleganckiego.
Dzięki takim wpisom, dzięki radom,możemy uniknąć wpadek,modowych i nauczyć się czegoś pożytecznego.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: