NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Na 18-ste urodziny - zegarek?

Wysłane przez Marlenka33 
Re: Na 18-ste urodziny - zegarek?
26 sty 2018 - 12:14
Polecam tutaj zajrzeć https://www.crazytime.pl/ , mają świetną ofertę jeśli chodzi o zegarki, sam u nich kupowałem już nie raz.
21 lut 2018 - 13:09
Zegarki są dość popularnym prezentem jeśli chodzi o okazje w stylu osiemnastki i wcale nie takim złym. Zegarki są jak najbardziej modnymi dodatkami, które chętnie noszone są przez ludzi w różnym wieku. Myślę, że na tak wyjątkowe urodziny warto jest kupić przede wszystkim coś eleganckiego, o interesującym wyglądzie. Ciekawe rzeczy ma do zaoferowania sklep Woodwear. Można kupić za jego pośrednictwem m.in. zegarki drewniane, które naprawdę wyróżniają się spośród innych. winking smiley
25 lut 2018 - 17:46
Zegarek owszem, ale na taką okazję widziałabym prezent bardziej ekskluzywny. Na przykład niepowtarzalną biżuterię z perłami i to jeszcze w dodatku z prawdziwymi perłami. Widziałam takie w sklepie internetowym [gemlord.pl] Widziałam i tak się zachwyciłam, że ‘’zaszalałam’’ i kupiłam sobie kolczyki. Moim zdaniem taka niezwykle elegancka biżuteria byłaby najbardziej odpowiednim prezentem. Zaglądnij do tego sklepu, a sama się przekonasz.
06 mar 2018 - 10:30
Zegarek to znakomity pomysł tym bardziej w obecnych czasach, kiedy można naprawdę kupić cos fajnego a modeli dobrych marek jest pod dostatkiem. Lubie zaglądać na tę stronę [protime24.pl] Mają tu zawsze nowości w atrakcyjnej cenie, sprawdźcie sami.
09 mar 2018 - 10:31
Ja znalazłam duży wybór ekskluzywnych, stylowych zegarków na stronie [www.zegarkitimezone.pl] na pewno każdy tam znajdzie swoją inspirację na prezent nie tylko na 18-tkę, ale również na inne okazje.
23 kwi 2018 - 07:35
Na osiemnastkę z reguły kupuje się jakiś śmieszny prezent, na przykład gadżet erotyczny. Ja na swoją osiemnastkę dostałam od przyjaciół dildo. Całkiem ciekawa opcja chociaż przyznam szczerze, że nigdy go nie użyłam smiling smiley
07 maj 2018 - 10:01
zegarek to super pomysł, warto zawsze przed urodzinami zgadać się kto co kupuje i potem najwyżej pooglądać jakieś fajne zegarki na [wkruk.pl] Myslę,że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie to super prezent, ja tez dostałam zegarek na 18 stke i byłam bardzo szczęśliwa, bo tak sie zaczęła moja przygoda z zegarkami smiling smiley
08 maj 2018 - 16:35
Mi też pomysł się podoba, szczególnie jeżeli by był z dedykacją winking smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: