NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy sprzedajecie i wymieniacie swoje ciuchy?

Wysłane przez aledil_pl 
Czy sprzedajecie i wymieniacie swoje ciuchy?
27 cze 2014 - 06:30
Jeżeli sprzedajecie i wymieniacie swoje ciuchy to zachęcamy do korzystania z http://aledil.pl

Jest to całkowicie bezpłatne miejsce gdzie można sprzedawać i wymieniać się i oczywiście oddawać za darmo!

[aledil.pl]

Sprzedaj, wymień, oddaj, kup!

Swój deal z nami zrób!
Re: Czy sprzedajecie i wymieniacie swoje ciuchy?
03 lip 2014 - 12:10
Ciekawa strona, dzięki za informację! Może znajdę jakąś perefłkę grinning smiley

Jasne, na Szafobraniu w Krakowie, w niedzielę jest najbliższe. Idzie ktoś?
13 lis 2014 - 15:11
vinted.pl - tam też są takie akcje. Próbowalam i wyszło fajnie smiling smiley
27 lut 2015 - 08:31
na szafiarence, vinted czy olx fajnie sie wymienia czy sprzedaje ubrania, w grupach na fb także choć oszustów tam nie brakuje. Stąd jeśli coś droższego to tylko allegrosmiling smiley
15 kwi 2015 - 11:43
Mnie się zdarza też odwiedzić serwis ogłoszeń lokalnych [sprzedajemy.pl], gdzie są i nowe i używane ubrania. Jak dobrze poszukasz to możesz kupić fajne ubrania za grosze.
10 lip 2015 - 04:40
Ja korzystam tylko z vinted. Za darmo, fajnie ciuchy i tyle smiling smiley
13 lip 2015 - 20:20
Też kiedyś coś tam sprzedawałam. A chodzicie na wymianki?
27 lip 2015 - 12:12
Nigdy nie wymieniam, czasami zdarza mi się sprzedać. Ale raczej nie mam do tego zbyt wiele cierpliwości.
28 lip 2015 - 19:09
Ja także. Wolę wystawićk koło kontenera.
05 sie 2015 - 21:58
A ja polecam zajrzeć do lumpeksów w swoim mieście, można znaleźć dzięki wyszukiwarce: [znajdzlumpeks.pl] w swoim mieście i popytać czy skupują. No i zdobyć przy okazji coś nowego grinning smiley
13 sie 2015 - 11:59
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja także. Wolę wystawićk koło kontenera.

W sumie zawsze może się to komuś potem przydać.
13 sie 2015 - 12:22
Pewnie! A ja mama przynajmniej porządek.
17 sie 2015 - 10:21
Jest to spora zaleta w przypadku takich osób jak ja, które lubią kolekcjonować ubrania ;D. Ale czasami już muszę coś wyrzucić, żeby się szafa domykała.
05 pa 2015 - 10:25
Ja również jestem za bardzo przywiązana do swoich ubrań i nie sprzedaję, a gdy już muszę sie czegoś pozbyć to nie nadaje się to na sprzedaż tylko do kosza. Znalazłam sposób na za to aby wszystko się mieściło w szafie. Kupuję w internecie tanie kartony racibórz i robie selekcję smiling smiley np. jesienią wszystkie letnie ubrania pakuje w kartony i wynoszę na strych a przynoszę spakowane wiosną grube swetry i szale.
05 pa 2015 - 20:01
Ja nawet nie jestem przywiązana. Po prostu moje nie za bardzo nadają się na sprzedaż.
14 pa 2015 - 18:43
Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Mam w szafie część ubrań w których wogóle nie chodzę, odzież damska jest czymś co zawsze dobrze się sprzedaje. Kobiety lubią mieć dużo ubrań w szafie.
28 pa 2015 - 11:56
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja nawet nie jestem przywiązana. Po prostu moje
> nie za bardzo nadają się na sprzedaż.

Moje właśnie często nadają się na sprzedaż, tylko zawsze myślę sobie, że na pewno jeszcze w nich kiedyś wyjdę. I koło się zamyka.
04 lis 2015 - 14:47
czasami mi się zdarza, ale niekiedy cięzko sie oderwać.
16 gru 2015 - 14:02
Na Facebook jest również dużo grup typu sprzedam/wymienię. Warto do kilku z nich dołączyć.
15 sty 2016 - 12:13
ja też się często wymieniam albo kupuję w niższych cenach, szczególnie na portalach zagranicznych. sporo osób wymienia się na [www.ogloszenia.informacje.co.uk] , kobitki mają naprawdę fajne, dobre jakościowo produkty także polecam smiling smiley na facebooku też faktycznie są grupy, które mają czym przyciągać smiling smiley
01 lut 2016 - 10:03
Ja sprzedawałam i kupowałam też ubrania smiling smiley
04 lut 2016 - 14:37
I tak najlepiej. Czasem można w ten sposób wiele zaoszczędzić.
13 maj 2016 - 12:32
Racja, czasem rzeczywiście można. Dobrze, że istnieje tak wiele stron, na których można to robić.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-13 12:34 przez hepski.
18 maj 2016 - 12:39
ja nie kupuję cuchów od innych ludzi. Nie wiem, ale jakoś nie lubię chodzić w czymś po kimś. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Choć pewnie można na tym zarobić i przy okazji kupić coś po bardzo atrakcyjnych cenach
20 maj 2016 - 08:11
no ja Ciebie nie rozumiem, takie ciuchy wystarczy wyprać i są normalne dobre ubrania. Te wszystkie u \"chinczyków\" czy na bazarach to większość jest właśnie z \"second hand\"
Niepotrzebnie myślisz w takich kategoriach winking smiley ciuchy używane można kupić czasem 2, 3 razy taniej i byś nawet nie zauważyła że ktoś w tym chodził

15 lip 2016 - 13:47
Ja sprzedaje, ale głównie moim koleżankom. Robię wtedy taką grupę na fejsbuku i po prostu się ogłaszam. Ostatnio trochę przytyłam i sprzedawałm trochę fatałaszków, na przykład przepiękną sukienkę wieczorową z [www.limoda.pl] ale też trochę spodni i tunik. W sumie to fajna opcja, przecież ludzie teraz na potęgę kupują w lumpeksach, więc nie ma w tym nic dziwnego, żeby swoich ciuszków trochę posprzedawaćgrinning smileygrinning smiley A wy czego ostatnio się \"pozbyłyście\"?
06 pa 2016 - 09:20
Z taką opcją też się często spotykam, bo nie raz widziałam na fb jak jakaś znajoma wystawiała swoje ubrania na sprzedaż.
29 lis 2016 - 07:48
Popularna jest sprzedać na różnych grupach na FB. Co o tym myślicie?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: