NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ramoneska - Diverse

Wysłane przez KatarzynaP 
Ramoneska - Diverse
29 kwi 2014 - 07:31
Jest już wiosna, a ja nadal nie mam odpowiedniej kurtki na tę porę roku. w przyszłym tygodniu mam w planach wybrać się do galerii i wreszcie kupić czarną ramoneskę, problem w tym, że nie mam pojęcia na którą się zdecydować. Bardzo podobają mi się dwa modele ramonesek z kolekcji Diverse - http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/kurtki.html#1, mianowicie ramoneska \"Kurtka Nocilla\" oraz \"Kurtka Rubik III\". Która ramoneska Waszym zdaniem jest ładniejsza? smiling smiley
Re: Ramoneska - Diverse
04 cze 2014 - 10:00
Też często kupuje ciuchy z tej firmy. Nocilla wydaje mi się ładniejsza smiling smiley Ale to tylko moja opinia smiling smiley Do tego pasowałaby Ci jakaś fajna bluzka np. Corronna III http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/bluzki.html#1 winking smiley
06 cze 2014 - 20:14
Dobra decyzja i cena też odpowiednia, pamiętaj, że ramoneski to moda i za jakiś czas się zmieni.

15 pa 2014 - 08:43
Ja myślę, że na jesień ramoneska też jest w sam raz smiling smiley
16 pa 2014 - 18:27
Pewnie, że na jesień ramoneska jest idealna. W sumie latem i wiosną również. :-) Wydaje mi się, że jest ponadczasowa.
23 maj 2015 - 10:14
Pewnie że ramoneski są ponadczasowe i w zasadzie do wszystkiego pasują. Ostatnio taką śliczną ramoneskę e Depare znalazłam , taką inną niz wszystkie- [depare.pl]
Prawda ,że łądna? Mam zamiar sobie taką sprawic
27 lip 2015 - 12:11
Akurat nie przepadam za ubraniami z diversa, aczkolwiek chętnie kupiłabym sobie ramoneskę.
28 lip 2015 - 19:08
Ja także. W sumie nie mam chyba nic z tego sklepu.
13 sie 2015 - 09:58
Ja mam tylko jedną bluzkę - zobaczyłam ją w Avanti i stwierdziłam, że warto się przełamać i wejść do tego sklepu po nią. W sumie na domodi wypatrzyłam kurtki pikowane damskie i zamówię je sobie zamiast ramoneski.
05 pa 2015 - 08:27
W tym sklepie są świetne remoneski, widziałam ostatnio kilka fajnych smiling smiley
05 pa 2015 - 20:03
Ja nie kupowałam. W sumie szukam nowej, ale nic mi się nie podoba.
27 lis 2015 - 08:29
Ja ze swojej strony mogę wam polecić kurtki softshell smiling smiley Bardzo fajne wyglądają takie kurtki smiling smiley Pasują do wszystkiego praktycznie:> Sprawdźcie same!
16 mar 2016 - 12:47
Do mojego stylu bardzo pasuje ramoneska, myślę, że sprawia ona iż wygląd jest bardziej drapieżny nie pozbawiony jednak kobiecości. Ostatnio tutaj [noy.pl] znalazłam wytyczne stylu rockowego, który jest mi bardzo bliski. Sądzę, że skórzana ramoneska dobrze wyglądałaby także z lekko wytartymi dżinsami i cięższym obuwiem (na przykład ozdobionym ćwiekami).
13 maj 2016 - 12:31
Trudno powiedzieć, która jest najładniejsza, bo wszystkie mi się podobają.
03 cze 2016 - 17:51
Ja jestem prawdziwą fanką ramonesek. W mojej garderobie czarna ramoneska to podstawa. Pasuje do bardzo wielu rzeczy i nigdy nie wyjdzie z mody. Jakiś czas temu szperałam trochę w necie i znalazłam cudowną ramoneskę. Nie mogłam się oprzeć i kupiłam [sklep.mally.co] Elegnacka, stylowa, wygodna, wysokiej jakości, będzie mi długo służyć.
21 gru 2016 - 12:06
A widzieliście jakieś ramoneski dobre na zimę? Bo w sumie to nie widziałam nigdy odpowiedniej.
21 gru 2016 - 14:33
To nie jest kurtka na zimę. No chyba, że na nią zarzucisz jakąś futrzaną kamizelkę.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: