NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy metka taka ważna?

Wysłane przez monti 
Czy metka taka ważna?
06 wrz 2016 - 13:15
Jak myślicie, czy no name ubrania też są trendy? mam wiele znajomych którzy pierwsze co patrzą na metkę, jak wygląda ciuch i z czego jest to mało ważne. Sama mam sporo perełek bezmetkowych o świetnej jakości, niebanalnych krojach. Niektóre wcale nie były tanie, ale wiem, że zapłaciłam za jakość a nie tylko za metkę (nie mówię, ze markowa odzież jest kiepska, wszystko zależy od konkretnej marki). Jakie macie zdanie, gdzie kupujecie swoje no name i dlaczego?
Re: Czy metka taka ważna?
09 wrz 2016 - 08:52
Znam to, ponieważ sama często rozglądam sie za niebanalnymi ciuchami za niewielkie pieniądze. W serwisie botaak.pl czytałam artykuł o oszczędnościach weselnych i wiesz co? Nawet zdecydowałam się na używaną suknię ślubną. Nie należę do osób, które maja manierę i chwalą się metką, mogę mieć suknię z komisu i wesele i tak będzie udane.
12 wrz 2016 - 08:48
Czy az tak ważna to nie wiem, dla niektórych pewnie tak, dla mnie niekoniecznie, choć przyznam szczerze, że zwracam na to uwagę.
16 wrz 2016 - 10:41
Powiem Ci, że ja patrzę na metki, ale nie ograniczam się, kupuję to co mi się podoba. Kilka no namów mam z tego sklepu [chosenby.eu], kupuję tam i znane marki, wszystko to co mi wpadnie w oko smiling smiley Mam zaufanie do tego sklepu, udaje mi się dorwać cudeńka w okazyjnych cenach.
24 kwi 2017 - 11:38
No niestety niektórzy tylko na to patrzą ;/
19 cze 2017 - 07:11
Tak już urządzony jest świat. Zwracam uwagę na metki, ale to raczej z ciekawości, bo nie mają one dla mnie większego znaczenia.
10 lip 2017 - 11:59
Ja patrzę na jakość ubrań. To jest dla mnie najważniejsze.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: