NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

w czarnej sukience na wesele?

Wysłane przez olaola 
Re: w czarnej sukience na wesele?
04 lut 2016 - 12:35
Ja się teraz rozglądam za sukienką dla druhny. Jaką byście wybrali? Jaka według Was pasuje najbardziej?
12 lut 2016 - 10:27
Wszystko zależy od tego jak wyglądają przyszłe druhny. Najlepiej byłoby się je zapytać o zdanie.
18 lut 2016 - 13:40
Myślisz? A co jak każda będzie chciała coś innego?
16 mar 2016 - 12:52
Myślę, że czarna sukienka powinna być ozdobiona czymś bardziej żywym (zwłaszcza jeśli jest to opcja na wesele). Może jakaś biżuteria z akcentem kolorowym ?
30 mar 2016 - 12:48
Na wesele może nie koniecznie, ale już na poprawiny nie widzę problemu winking smiley

[lafant.pl] - Idealny pomysł na prezent!
30 mar 2016 - 16:57
Hmm na poprawinach już nie obowiązuje taki ścisły dress code. Ale i tak nie postawiłabym na czerń.
19 kwi 2016 - 07:30
Chłopak ma rację. Nie zakładaj jej. Nie pasuje. Kup coś na szybko taniego i problem z głowy smiling smiley
20 kwi 2016 - 12:01
Akurat chyba żadna dziewczyna nie chcę kupować na wesele coś na szybko. Każda z nas lubi dobrze wyglądać.
22 kwi 2016 - 11:29
Czarna sukienka wcale nie wygląda źle na weselu. Jeśli jest odpowiednio rozjaśniona biżuteria i innymi dodatkami to wygląda bardzo elegancko i stylowo. Ale jeśli macie problem z wyborem odpowiedniej kreacji na ślub to polecam zerknąć na ofertę sukienek na wesele na modbis.pl, gdzie każda kobieta na pewno znajdzie coś dla siebie ród wielu pięknych i modnych kreacji
29 kwi 2016 - 19:15
Uważam, że jest tyle innych kolorów, że na wesele można sobie darować czerń....
08 maj 2016 - 11:44
To chyba zależy od sukienki, jej kroju i tego, czy na przykład będzie w całości czarna. Ja sama kiedyś byłam na weselu w czarnej sukience, ale z dużymi białymi kwiatami, więc wcale nie wyglądało to ponuro.
20 lip 2016 - 12:34
Ja byłam w czarnej sukience i nie byłam jedyna. Za miesiąc czeka mnie kolejne wesele i szukam nowej sukienki na [domodi.pl] . Teraz szukam szarej lub takiej grafitowej sukienki do kolan.
24 lip 2016 - 16:48
Ja zwykle kiecki na wyjścia weselne kupuję na ostatnią chwilę, mimo ze zbieram się dużo wcześniej... Ostatnio też rzutem na taśmę znalazłam kod rabatowy na [alerabat.com] i kupiłam sukienkę boohoo. Ale nienawidzę siebie za to zostawianie rzeczy na ostatni moment. wrr
04 pa 2016 - 12:10
Ja sukienek wizytowych szukam często na Domodi , ponieważ ogromny wybór pozwala mi na znalezienie tego czego szukam. Zwykle nie lubię sukienek monotonnych tylko z dodatkiem koronki. A wiem, że tam takie znajdę.
28 lis 2016 - 14:03
A skąd czerpiecie inspiracje modowe? Skąd wiecie co jest w danym sezonie modne? Ja dużo czytam porad w Internecie. Przeglądam jakie sukienki są modne na wesele, jakie na sylwestra, jakie do pracy. Internet to kopalnia wiedzy.
29 lis 2016 - 07:49
Ja najczęściej szukam pomysłów na Domodi. Tam zawsze znajduję odpowiednią kreację.
22 lis 2017 - 10:56
Myślę, że przesadzacie. Czarny to kolor jak każdy inny. A jeśli dodatkowo ma jakieś ładne zdobienia, jak choćby ta sukienka tutaj https://modbis.pl/product-pol-12941-Sukienka-damska-Inetta-elegancka-kreacja-z-haftowanego-aksamitu.html, to i na wesele się nada.
30 lis 2017 - 14:48
jeżeli jej obecny mąż jest Twoim byłym to jak najbardziej taka sukienka pasuje grinning smiley

--
ręczniki dla dzieci
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: