NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

w czarnej sukience na wesele?

Wysłane przez olaola 
Mam problem. Kupiłam nieziemską małą czarną, która pokochałam w sklepie od pierwszego wejrzeniagrinning smiley Wyglądam w niej bosko i chcę ją założyć na ślub przyjaciółki, ale mój chłopak powiedział, że absolutnie nie mogę jej ubrać, bo czarny kolor to na pogrzeb, a nie na wesele... sad smiley Wiem, że nie powinno się zakładać białej sukienki, ale czarna...
Załamałam się, bo sobota tuż, tuż.. ;/
Wy też tak myślicie, jak mój chłopak?
Re: w czarnej sukience na wesele?
17 sie 2012 - 12:59
Eeeee nie przejmuj się chłopakiem i zakładaj kieckę. Dobierz do niej jakieś kolorowe buty, albo wyjechany naszynik i będzie dobrze grinning smiley
21 sie 2012 - 09:18
Ja bym nie założyła czarnej sukienki na wesele. Myślę dokładnie tak jak Twój chłopak Olu. Jest zbyt pogrzebowa na takie okazje. Mam nadzieje, że nie ubrałaś jej na to wesele?
23 lis 2012 - 13:53
Mała czarna jest dobra na każdą okazję, nawet jeśli to ślub. Oczywiście dodatki też mają znaczenie. Na weselach, na których byłam zawsze kilka pań miało czarne sukienki i wcale to źle nie wyglądało.
Dokładnie tak. Również na weselach, na których byłam kilka pań miało czarne sukienki i z odpowiednimi dodatkami wyglądało to naprawdę oksmiling smiley Jeśli mogę cos polecić to w Maximus Fashion Center mają bardzo duży wybór sukienek na takie okazjesmiling smiley
22 mar 2014 - 21:54
Czarna sukienka nie jest zła pod warunkiem, ze nie wystąpisz w niej solo, to znaczy bez dodatków. Do tego jakaś odjechana biżuteria, najlepiej taka która swym designem i kolorem odwróci uwagę od czerni. Osobiście polecam kolczyki i naszyjniki z Grupart.pl. Bransoletek jeszcze nie \"testowałam\" ale moja koleżanka ma od nich już trzy i zapowiada kupno następnych.
03 kwi 2014 - 11:24
Ja byłam juz w małej czarnej na 2 weselach! Wystarczy dobrac fajne dodatki, np kolorowe szpilki!
10 kwi 2014 - 12:32
Tak naprawdę zelży to od rodzaju wesela i rodzinny, która tam będzie. Jeżeli jest to tradycyjna rodzina i wesel, zgodnie ze zwyczajami nie powinnaś zakładać czarnej sukienki. Natomiast jeżeli wesele jest nowoczesne będzie na nim dużo młodych ludzi to zdecydowanie kolor nie ma znaczenia. Poprzedniczki piszące mają rację iż kolorowe dodatki dodadzą sukience i całej twojej stylizacji radości.
Ja sama miałam czarną sukienkę na jednym weselu i uważam to za zabobon, ale trzeba uszanować przekonania rodzinny.

Słyszałam już takie opinie że jak Pannan młoda ma zwisający do dołu bukiet to będzie miała problemy przy porodzie i dziecko może zaplątać się w pempowinę...............
Więc jak widać mała rzecz a może doprowadzić do dziwnych komentarzy.
21 kwi 2014 - 14:17
Jak najbardziej czarna sukienka nie powinna być problemem na weselu.
Nie sądzę, aby ktoś wierzył w te przesądy odnośnie wiszących kwiatków i koloru sukni.
Bardzie zwracałabym uwagę gdzie jest wesele, aby nie przesadzić z stylizacją i dopasować wszystko do miejsca.

25 maj 2014 - 16:35
Jesli Ci ładnie w tej sukience to nie wierz w jakieś tam przesądy. Ważne jest to że pieknie w niej wyglądasz.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 11:52 przez aga2021.
16 cze 2014 - 06:57
Faceci nie znają się ma sukienkach myslę że idziesz w tym w czym sie dobrze czujesz i tyle czarną sukienkę zawsze można rozjaśnić dodatkami przecież po za tym czarny zawsze był elegancki ja tez okazjonalnie kupiłam w [sugarfree.pl] czarną sukieneczkę na komunię bratanka i nikt z tego afery nie robił
17 cze 2014 - 07:43
Ja sądzę, że czarny kolor powinien być zarezerwowany dla strojów wizytowych i na pogrzeb. Jako, że w naszej kulturze kolor czarny kojarzy się ze śmiercią, powagą, powściągliwością itp. uważam, że na ślub jest wiele innych, również ciemnych i eleganckich kolorów, które można wybrać poszukując kreację na tego typu uroczystość.
23 cze 2014 - 12:39
Może sukienkę rozweselisz jakimiś kolorowymi dodatkami?
Ja bym w tym kierunku poszła.
31 lip 2014 - 14:00
Widzę, że zdania na temat czarnej sukienki na wesele są podzielone. Ja sama miałam taki problem, bo w mojej szafie króluje czerń, w związku z czym udałam się na zakupy w poszukiwaniu kiecki w innym kolorze. Oczwiście każda, która mi się podobała była czarna. W efekcie postanowiłam nie sluchać starych przesądów i na wesele poszłam w czarnej sukience. Założyłam chabrowe buty, marynarkę i biżuterię. Nikt na mnie źle nie spojrzał ani nie skomentował, że nie wypada. Nie przejmujcie się tym, co mówią inni - grunt, że Wam się podoba. :-)
30 sie 2014 - 10:12
Ładnie się komponuje skienka biel połączona z czernią. Kupiłam taką z kolekcji sugarfree i byłam w niej na weselu. Mało, ze przyciągła oczy panów to jeszcze doskonale się w niej czułam. smiling smiley
Malazclko
03 wrz 2014 - 21:30
Bez przesady, czerń jest zawsze elegancka, ale najlepiej ją przełamać jakimiś dodatkami nbp, złotymi i jest okej. Ja śmiało bym ząłożyła,. A idę na wesele (http://www.klubimpuls.eu/dom-weselny,info,1,1.html) eleganckie miejsce i właśne zakładam małą czarną
13 lis 2014 - 08:44
No właśnie ja też słyszałam, że to nie wypada, ale chyba nikt się tym nie przejmuje. Nawet ja się zaczęłam zastanawiać czy taka sukieneczka https://www.radosnamoda.com.pl/princeska-plisowana-z-kokarda-id-47.html dla mojej córci na wesele kuzynki będzie się nadawać?
27 lis 2014 - 21:34
Dobre można dorwać na Ambigante bardziej poważnych krojach.
28 lis 2014 - 08:03
Oczywiście że czarna jak najbardziej, to klasyk. Możesz do tego dobrać np jakieś dodatki które będą jaśniejsze, ja miałam ostatnio na welesu czarną sukienkę i duży naszyjnik z kolorowych szkiełek, pięknie się prezentował smiling smiley
27 lut 2015 - 08:32
Pewnie że tak do tego jakieś modne kolorowe dodatki pod kolor ubrania partnera , wystrzałowe buty i zpokojnie może byc czarna sukienka na wesele. Ja tez byłam w czarnej, miałam narzutkę pod kolor krawatu męza i zaoszczędzone pieniądze na inne zakupoysmiling smiley
02 lip 2015 - 20:03
Dziewczyny, ale czemu czarny ? Jest tyle pięknych kolorów smiling smiley Na przykład ostatnio modny jest pudrowy róż - [wedly.pl] , szczególnie taki blado różowy, wygląda pięknie, delikatnie i kobieco i można nawet pozwolić sobie na dobranie do takiej sukienki jakiś drobnych czarnych dodatków, ale bez przesady winking smiley
27 lip 2015 - 12:14
Chyba każda z nas chce mieć czarną sukienkę, aczkolwiek może to nie najlepszy wybór na wesele.
28 lip 2015 - 19:11
No własnie. Niby przesąd, ale faktycznie nie jest to mile widziane.
17 sie 2015 - 10:24
Ja bym się też sama pewnie źle czuła ubierając się w czarną sukienkę na czyjeś wesele.
19 pa 2015 - 07:59
Bardzo dużo porad dotyczących wesela i nie tylko można znaleźć na [weselnik.tumblr.com] Są tam też porady w co ubrać się na ślub. Bardzo polecam świetna strona smiling smiley
28 pa 2015 - 10:56
Niee, czarna na ślub? NIeee
28 pa 2015 - 11:54
Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy również uważają, że to nie wypada. No chyba, że jest się w żałobie.
04 lis 2015 - 14:47
myślę,ze jednak troche nie wypada.
16 gru 2015 - 14:01
Nie dość, że nie wypada to możemy sprawić przykrość parze młodej. To również powinno się wziąć pod uwagę.
01 lut 2016 - 10:06
Ja byłam w czarnej sukience na weselu i nikt nie poczuł się urażony z tego powodu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: