NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Przyszła mama też chce być modna!

Wysłane przez Martyna007 
Przyszła mama też chce być modna!
10 kwi 2016 - 17:46
Nie rozumiem dlaczego niektórzy producenci ubrań projektują tak workowate ciuchy dla ciężarnych. Czy kobieta w ciąży, mimo pokaźnego brzucha nie może czuć się atrakcyjnie i dobrze w swoim ciele? Nie mam jakiś wygórowanych oczekiwań ale jestem zawiedziona tym, co znajduję w sklepach stacjonarnych. Przymierzam się do zakupów na [www.mamadama.pl] bo kompletnie straciłam cierpliwość do sieciówek. Na tej stronie ubrania wyglądają przynajmniej na dobre gatunkowo, są kolorowe i mają niezły design. Czy Wy też macie poczucie, że zwykłe sklepy nie mają godnej uwagi oferty dla przyszłych mam?
Re: Przyszła mama też chce być modna!
27 kwi 2016 - 07:02
Może powinnaś zwrócić uwagę na lata 70, moda tego okresu raczej sprzyja kobietom ciężarnym. Te tuniki, spodnie dzwony doskonale maskują brzuszek a przy okazji nie jest się poza trendem. Niekoniecznie trzeba też chodzić w butach na koturnach spodziewając się dziecka, wystarczą wygodne sandałki nawiązujące do lat 70.
12 wrz 2016 - 08:44
Z kupnem ubrań dla kobiet ciężarnych wcale nie jest teraz tak trudno i nawet nie trzeba szukać sklepów specjalnie dedykowanych dla takich kobiet. Niedawno oglądałam wybór sukienek wizytowych w większych rozmiarach, które jak sądzę dobrze by się sprawdziły również dla kobiet w ciąży.
02 pa 2016 - 18:41
Ja póki jeszcze się mieszczę w normalne ciuchy to kupuję w zwykłych sklepach a nie dla cięzarówek tongue sticking out smiley Ostatnio świetny płaszczyk kupiłam ma [cocho.pl] . Moze też coś sobie wybierzecie. Tam jest sporo luźnych ciuchów więc spokojnie nadadza się na ciaże.
07 lut 2017 - 08:52
W sklepie Modbis można znaleźć ubrania w większych rozmiarach. Sprawdzą się dla pań w ciąży.
08 mar 2017 - 12:47
Niestety mało która mama o tym pamięta...
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: