NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sklepy odzieżowe

Wysłane przez granuleczka 
Re: Sklepy odzieżowe
19 wrz 2017 - 08:19
Ja teraz musze znaleźć sklep gdzie sprzedają getry piłkarskie dla dzieci ponieważ mój synek sobie zaczął grać w piłkę i sobie zażyczył.
02 pa 2017 - 12:01
To najlepiej w internecie kupować. Będzie szybciej i taniej.
02 pa 2017 - 17:03
Sklep odzieżowy to bardzo dobry sposób na zarobek także jak i sposób na zakup, strasznie nie lubie łazić z moją dziewczyną na zakupy dlatego wole kupic ciuchy czy jakis sprzęt i nawet fajerwerki na sylwestra kupuje w pirotechnika sklep internetowy dlatego kazdy sklep internetowy dobrze zrobiony sie utrzyma
10 pa 2017 - 12:46
Ja mam trochę kg za dużo, dlatego kupuję w sklepach z odzieżą xxl, ponieważ w znanych firmach rozmiarówka jest bardzo mała sad smiley . Polecam ten sklep: kliknij tutaj, bardzo dobre ceny i jestem zadowolona z jakości :-)
16 pa 2017 - 13:09
Jest kilka sklepów z własnie tego typu rozmiarówką, ale faktycznie wiekszość sklepów ma rozmiary do L. Ja na szczęście bez problemu mieszczę się w M i dużego problemu z zakupami nie mam. Ostatnio w [bonamera.com] kupiłam fajną koszulową sukienkę. Bardzo fajnie się układa i nie gniecie.
26 pa 2017 - 11:19
A ja uwielbiam robić zakupy w [www.lamai.pl] Mają niskie ceny, a wybór jest spory smiling smiley
26 pa 2017 - 11:20
smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 11:21 przez Natalka.
27 pa 2017 - 07:17
Jak chodzi o sklepy z damską modą to ja ostatnio trafiłam na fajną stronę z jeansami i odzieżą denim. Kupiłam sobie między innymi takie wyszczuplające jeansy: [fabrykajeansow.pl]
06 lis 2017 - 11:44
Ja ostatnio natrafiłam na ciekawy sklep z odzieżą ciążową [www.modavie.pl] i jestem zadowolona z jakości produktów. Świetne sukienki ciążowe jak i body dziecięce smiling smiley
24 lis 2017 - 10:04
Ja szukałam długo fajnego sklepu z ubraniami po ciąży, bo o ile sukienek ciążowych na rynku jest pełno, to takich do karmienia piersią naprawdę niewiele, a przynajmniej takich ładnych i eleganckich. Jak do tej pory ten sklep jest dla mnie najfajniejszy [silkandmilk.pl] smiling smiley Polecam wiec mamom karmiącym piersią smiling smiley
29 lis 2017 - 08:59
Ja też preferuję szukać ciuchów online w butikach internetowych. Wiadomo, oszczędza to czas i jest mniej stresujące. A poza tym, mają zazwyczaj większy wybór rozmiarów. Ponieważ w zwyczajnych sklepach praktycznie zawsze jest problem z S/M rozmiarami.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-29 09:01 przez Aga_Pajączek.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: