NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sklepy odzieżowe

Wysłane przez granuleczka 
Re: Sklepy odzieżowe
14 kwi 2015 - 17:03
Ja szukam długiej sukienki z odkrytymi plecami i trudno coś upolować.
30 kwi 2015 - 11:01
Moim ulubionym sklepem internetowym z ubraniami dla kobiet jest zdecydowanie Depare, piękne, modne ubrania, śliczne sukienki i na co dzień i wizytowe. Oczu nie mogę od nich oderwać [depare.pl]
29 maj 2015 - 13:08
Agga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja szukam długiej sukienki z odkrytymi plecami i
> trudno coś upolować.

Widziałam taką z odkrytymi plecami wśród sukienek Tatuum na stronie Domodi.pl. Zobacz, może to jest taka, jakiej szukasz.
21 lip 2015 - 22:27
Hej a ja znalazła taki fajny sklep z odzieża [markowykosz.pl] i jestem zadowolona tylko że trzeba obserwować jak jest nowa dostawa smiling smiley
27 lip 2015 - 12:11
Muszę zerknąć na te sukienki tatuum, ponieważ już dawno nie zamawiałam nic w tym sklepie.
28 lip 2015 - 19:09
Zernij. Teraz wszędzie wyprzedaże, więc można sporo zaoszczędzić.
13 sie 2015 - 11:59
Spojrzałam, ale w sumie nie ma tam nic dla mnie.
13 sie 2015 - 12:21
Ja tam kupiłam ostatnio piękny kombinezon. Faktycznie, sukienek teraz nie mają za ładnych.
17 sie 2015 - 10:22
Ooo kombinezony chętnie sobie przejrzę, ponieważ poszukuję jakiegoś fajnego. Co prawda jeden już zamówiłam, ale obawiam się, że może nie pasować.
18 sie 2015 - 08:30
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTA: www.hurtowniaawanti.pl
25 sie 2015 - 14:40
Ja zastanawiam się nad złożeniem zamówienia od [www.showroom.pl] - czy któraś z was już zamawiała ubrania projektantów przez tą stronę?
14 wrz 2015 - 08:57
Ja nie znam tej strony. Ich oferta wygląda dość ciekawie.
28 pa 2015 - 11:02
Ja polecam www.quiosque.pl ciuchy idealne dla eleganckich kobiet, a ceny dostępne dla każdego winking smiley
28 pa 2015 - 11:53
Właśnie przeglądałam ofertę tego sklepu i bardzo mi się podobała. Chyba coś tam zamówię.
04 lis 2015 - 14:47
szukam czegoś na tę mroźną jesień
16 gru 2015 - 13:33
Ja mogę polecić [sklep.zaps.com.pl] . Polska marka i bardzo dobra jakość wykonania. Jeśli macie troszkę więcej ciałka to też znajdziecie ubrania na siebie, bo mają rozmiary do 48 jak dobrze pamiętam smiling smiley
16 gru 2015 - 14:01
Ooo polska marka. A ubrania też w Polsce produkują? To dość istotna kwestia, bo jest wiele polskich sklepów, gdzie produkcja odbywa się w Chinach.
18 gru 2015 - 15:55
Tak jak Próchnik np. Z tego co wiem ten ZAPS szyje w Polsce wszystko
31 gru 2015 - 01:47
Nico jest świetnym sklepem, często tam kupuję, nie mam za blisko, bo trzeba podjechać do Krakowa, ale przynajmniej wiem że kupuję dobrej jakości ubrania znanych marek
31 gru 2015 - 13:52
nieee

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-17 13:36 przez galanteria15.
14 sty 2016 - 10:28
Ja kupuję w Diverse. Mają ciuchy wysokiej jakości i dobrze się noszą. W dodatku całkiem modne. Można u nich dostać koszule, kurtki, bluzy, a nawet plecaki damskie [www.diversesystem.com] . Odzież mają dla kobiet i mężczyzn, więc każdy coś dla siebie może znaleźć. Jak ostatnio kupowałam u nich koszulę to zauważyłam, że jest promocja -30% na kurtki i bluzy. Pewnie znów coś kupie smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-14 13:49 przez oliviaa.
17 sty 2016 - 13:38
Fajnym sklepem z dodatkami jest [supergalanteria.pl]. Ostatnio kupiłam tam dwie torby męskie dla chłopaka. Świetnie ceny tam mają smiling smiley
25 sty 2016 - 12:59
Ja obecnie jestem w ciąży i zakupy ubrań dla ciężarnych to dla mnie koszmar. Osobiście nie cierpię zakupów w sieciówkach, są słabej jakości i wszystko jak by takie same. Całkiem przypadkiem szukając wstępnej wyprawki dla mojego maleństwa trafiłam na sklep [www.mamadama.pl] i była mile zaskoczona. Ceny na prawdę przystępne i ubrania dla kobiet w ciąży świetne.
26 sty 2016 - 13:32
A nie szukałaś na portalach ogłoszeniowych? Tam można kupić całe zestawy takich ubrań.
31 sty 2016 - 14:30
Ja wolę przymierzyć i dopiero zapłacić niż tak w ciemno nie wiedzieć jak w tym wyglądam ale kazdy ma swoje zdanie smiling smiley

01 lut 2016 - 08:03
Moim ulubionym sklepem odzieżowym jest strona www.domodi.pl z której korzystam bardzo często, nie tylko kupując coś dla siebie ale również kiedy szukam dla kogoś prezentu. Na asortymencie z tej strony jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Właśnie przeglądam sobie oferty na bluzki i upatrzyłam sobie taką śliczną wizytową:

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-01 08:04 przez Madeleine.
06 lut 2016 - 13:38
Fajne sukienki i nie tylko sukienki mozna wyhaczyc, nawet na promocjachsmiling smiley w sklepie [www.krolowa-shoppingu.pl] - sama juz kupilam tam jedna:>
08 mar 2016 - 10:25
A ja muszę ubrać na wesele męża i syna. Mąż spokojnie garnitur koszula. Ale syn, gorszy problem. Ale znalazłam [meskie-spodnie.pl] Myślę, że będą dobre, czarne, eleganckie, a do tego ładna koszula i młody powinien wyglądać dobrze i swobodnie.
13 mar 2016 - 17:46
Ja tez ostatnio kupowałam w sklpie [www.krolowa-shoppingu.pl] i jestem zadowolona. Jakość ciuchów super. Wysyłka błyskawiczna.
16 mar 2016 - 09:58
Teraz sklepy internetowe \"wyrastają jak grzyby po deszczu\", ja mam kilka jak to się mówi spraktykowanych, do których zaglądam systematycznie. Jednym z nich jest manzan pl , gdzie zawsze znajdę ekstra ubrania i torebki, z których zawsze jestem usatysfakcjonowana.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: