NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sklepy odzieżowe

Wysłane przez granuleczka 
Re: Sklepy odzieżowe
26 sty 2016 - 13:32
A nie szukałaś na portalach ogłoszeniowych? Tam można kupić całe zestawy takich ubrań.
31 sty 2016 - 14:30
Ja wolę przymierzyć i dopiero zapłacić niż tak w ciemno nie wiedzieć jak w tym wyglądam ale kazdy ma swoje zdanie smiling smiley

01 lut 2016 - 08:03
Moim ulubionym sklepem odzieżowym jest strona www.domodi.pl z której korzystam bardzo często, nie tylko kupując coś dla siebie ale również kiedy szukam dla kogoś prezentu. Na asortymencie z tej strony jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Właśnie przeglądam sobie oferty na bluzki i upatrzyłam sobie taką śliczną wizytową:

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-01 08:04 przez Madeleine.
06 lut 2016 - 13:38
Fajne sukienki i nie tylko sukienki mozna wyhaczyc, nawet na promocjachsmiling smiley w sklepie [www.krolowa-shoppingu.pl] - sama juz kupilam tam jedna:>
08 mar 2016 - 10:25
A ja muszę ubrać na wesele męża i syna. Mąż spokojnie garnitur koszula. Ale syn, gorszy problem. Ale znalazłam [meskie-spodnie.pl] Myślę, że będą dobre, czarne, eleganckie, a do tego ładna koszula i młody powinien wyglądać dobrze i swobodnie.
13 mar 2016 - 17:46
Ja tez ostatnio kupowałam w sklpie [www.krolowa-shoppingu.pl] i jestem zadowolona. Jakość ciuchów super. Wysyłka błyskawiczna.
16 mar 2016 - 09:58
Teraz sklepy internetowe \"wyrastają jak grzyby po deszczu\", ja mam kilka jak to się mówi spraktykowanych, do których zaglądam systematycznie. Jednym z nich jest manzan pl , gdzie zawsze znajdę ekstra ubrania i torebki, z których zawsze jestem usatysfakcjonowana.
03 cze 2016 - 10:03
Ze sklepami internetowymi bywa różnie, bo jest ich tak wiele teraz, że nigdy nie można mieć pewności, z drugiej strony jest to bardzo wygodne, bo oszczędza czas i często pieniądze. Jak znajdzie się takie sprawdzone miejsca, to zdecydowanie warto z nich korzystać. Ja mogę polecić coś nieco innego. Wielu młodych rodziców zastanawia się nad tym, jakie ubranko do chrztu dla niemowlaka kupić, więc szuka czegoś odpowiedniego i sprawdzonego, a ważne jest przede wszystkim to, żeby było jak najlepszej jakości, żeby dziecko czuło się w nim dobrze i nie dostało podrażnień.
31 lip 2016 - 15:18
Najlepiej kupować w sklepach już sprawdzonych przez kogoś. Mi kiedyś koleżanka z pracy poleciła naszą markę Manzana pl i faktycznie mają pierwszorzędne ubrania z dobrych materiałów i dobrze uszyte, a wszystko za rozsądne pieniądze. Raczej nie prędko zmienię na inny sklep.
04 sie 2016 - 06:55
Fajnie ciuchy tylko z ekskluzywną odzieżą damską mają w sklepie White Raven
05 sie 2016 - 18:11
Jeśli szukacie idealnego sklepu internetowego gdzie kupicie bardzo eleganckie ubrania na dobre okazje jak ślub czy inna ważna uroczystość w waszym życiu to koniecznie zajrzyjcie na ten sklep internetowy Modini, modini.pl/6-koszule-meskie znajdziecie tutaj niesamowite koszule męskie i innego rodzaju wysokiej klasy ubrania męskie !
23 sie 2016 - 08:03
Hej smiling smiley Lubię kupować, ale staram się zawsze korzystać ze zniżek. Moja znajoma poleca mi aktualnie ściągnięcie platformy NaSpółę - działa ona i na Androidzie i na Windows Phone. Dzięki niej można znaleźć osobę, która chce kupić coś w tym samym sklepie co my i dzięki temu - dzielimy koszty na pół smiling smiley Super rozwiązanie, wydaje mi się, że można sporo zyskać smiling smiley
24 sie 2016 - 07:10
A robicie czasami zamówienia na Asos? Mnie trochę zniechęca to, że czeka się na przesyłkę aż dwa tygodnie.
25 sie 2016 - 11:21
Ja nigdy tam nic nie kupowałam. A to skąd to idzie?
31 sie 2016 - 16:14
fajny sklep z markowymi ciuchami to egoistin. mozna tam znalezc np. <a href=\"[egoistin.pl]\">tshirt guess</a> w fajnej cenie i dobrej jakosci
06 pa 2016 - 09:18
Teraz jest też wiele ciekawych i dobrych sklepów internetowych z ciuchami, dzięki czemu można kupować ubrania nie wychodząc z domu. Ja dosyć często korzystam z tej możliwości, kiedy poszukuje czegoś interesującego i na przykład takie sukienki bombki zawsze oglądam na domodi.pl/sukienki-bombki bo tam jest spory wybór różnych marek, fasonów i z zależności od okazji.
10 pa 2016 - 11:02
Dla mnie liczy się wygoda, jakość i wygląd ubrania, dlatego przestałam chodzić po sieciówkach i wszystko zamawiam na emanzana pl. To jedna z polskich marek, które podbijają nasze serca prostotą i nietuzinkowością i jak się okazuje nie trzeba wydawać sporych pieniędzy żeby być dobrze ubranej i wyglądać elegancko.
11 pa 2016 - 10:59
Ja nia patrzę na markę sklepu, ponieważ nie jest to dla mnie żadnym wyznacznikiem jakości. Piękne sukienki letnie z dobrej jakości materiałów są na modbis.pl, mają też taki krój, który zasłania wszelkie niedoskonałości. Co o nich myślicie?
19 pa 2016 - 06:54
Osobiście zamawiam głównie przez internet. W galeriach handlowych bywam rzadko.Jedynie na wyprzedażach. W okresach wysokiego sezonu kiedy ubrania w sklepach są drogie wołę zamawiać je w sieci.Bardzo fajny jest sklep Megakoszulki
[www.megakoszulki.pl] - T shirty są tam w dobrej cenie, wszystko jest wykonane porządnie i zauwazylam, że bardzo dobrze się nosi smiling smiley

Pozdrawiam.
26 pa 2016 - 18:08
Ja nie mam czasu biegać po galeriach tak jak kiedyś więc przeważnie kupuje ciuchy w necie. Ostatnimi czasy moim ulubionym butikiem stał sie ten [www.milovstore.com] . Zawsze znajdzie się w nim coś dla siebie i dla mojego lubego smiling smiley
22 lis 2016 - 21:09
A to nie można sobie wejść na porównywarkę i poszukać czegoś co nam się podoba? Trzeba skupiać się na konkretnym sklepie? Nie wiem czy kojarzycie - [oladi.pl] bardzo fajna sprawa bo macie wiele podobnych rzeczy w różnych cenach.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-22 21:10 przez Nowik.
09 sty 2017 - 18:53
Trzeba wiedzieć gdzie warto kupić jakieś ciuchy. Sklepów odzieżowych jest dużo ale nie w każdym warto robić zakupy. Jednym z ciekawszych moim zdaniem jest ten [jeansup.pl]. Spodnie wysokiej jakości i wybór też spory. Przynajmniej wiem za co płacę
02 lut 2017 - 11:59
Mam dla Was super wyprzedaż obuwia i odzieży sportowej oraz akcesorii sportowych. Dodatkowo są bardzo fajne buty męskie [www.dobiegania.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-02 17:23 przez iguana.
07 lut 2017 - 08:49
Jeśli chodzi o ubrania i buty sportowe, to ja kupuję je w decathlonie. Jest największy wybór i ceny też są korzystne.
08 lut 2017 - 06:54
Ja swego czasu też tam kupowałam ale odkryłam ciekawy sklep na http://allani.pl/wyszukaj/buty-sportowe z bogatą ofertą ciuchów sportowych oraz casualowych. Można tam kupić coś fajnego dla męża oraz dziecka. Proponowane tam produkty są wysokiej jakości, a sama oferta na bieżąco aktualizowana o najnowsze trendy.
20 lut 2017 - 10:14
Dla miłośniczek jeansów i stylu denim mogę dorzucić jeszcze stronę [fabrykajeansow.pl] całkiem często są tam różnego rodzaju wyprzedaże, a jeansy są naprawdę dobrej jakości.
02 mar 2017 - 18:44
Warto zajrzęc do ekskluzywnej w dział z ubbraniami tutaj link [ekskluzywna.pl]
Sporo fajnych marek tam się ostatnio pojawia, ja kilka kiecek wyjściowych właśnie tam kupiłam.
06 mar 2017 - 12:44
Chętnie zerknę. Choć ja głównie korzystam z Domodi.
08 mar 2017 - 12:45
Bardzo dużo jest w necie, poszukaj sobie.
09 mar 2017 - 14:12
Hej dziewczyny chcę Wam polecić sklep z świetną bielizną nocną jest prześliczna , bardzo dobrej jakości cena też bardzo dobra... Jestem bardzo zadowolona z zamówienia u nich . Podaję Wam stronkę [sweetsleep.pl] może coś i Was zainteresuje

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 16:18 przez iguana.
Nazwa użytkownika:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: