NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Sklepy odzieżowe

Wysłane przez granuleczka 
Sklepy odzieżowe
20 lut 2014 - 14:12
Bardzo fajnym sklepem jest http://amstyl.pl/ . Mają tanią odzież od polskich producentów. Bluzki, sukienki, spodnie, czapki, spódnice itd. Kupuje tam bardzo często i jakość tej odzieży też jest dobra. A wy gdzie kupujecie? Co najczęściej kupujecie?
Re: Sklepy odzieżowe
10 mar 2014 - 11:21
Ja ostatnio odkryłam w galerii Malta, butik polskich projektantów, mają mnóstwo kolekcji letnich, nawet ceny nie są zbyt drogie zaczynają się od 199zł .

Wiola
22 mar 2014 - 21:49
A Zalando? Ktoś kupował?
04 kwi 2014 - 08:58
Ja szukam perełek w internecie na różnych stronach, również używanych ciuchówsmiling smiley Ostatnio kupiłam fajną kieckę tutaj http://www.arena.pl . Nie lubię chodzić po sklepach, bardzo mnie to męczy i szkoda mi czasu.
16 cze 2014 - 06:59
Ja od jakiegoś czasu kupuję w [sugarfree.pl] mają śliczne sukieneczki na każdą okazję winking smiley
24 cze 2014 - 09:29
To ja zas od dłuższego czasu przebywam na domodi.pl - to jest taki portal, gdzie znajdują się oferty różnych sklepów internetowych - często jest tak, że gdyby nie on to o większości nie miałabym nawet zielonego pojęcia.
01 lip 2014 - 09:25
Bardzo fajny sklep dla mnie to signity.pl
maja modnie i tanio.Polecam
03 lip 2014 - 12:08
Jeśli chodzi o zakupy przez internet to kupuję w różnych sklepach, przeważnie szukam promocji grinning smiley
A kupuję bluzeczki, sweterki, sukienki ... tak naprawdę to wszystko co mi wpadnie w oko grinning smiley

01 sie 2014 - 12:34
05 sie 2014 - 12:17
Witam, ja ostatnio wynalazłam sklep z używanymi rzeczami ale orginalnymi widac że są od niedawna ale ja już zdążyłam ich znaleźć mają najróżniejsze marki ale same najlepsze smiling smiley Przyszło szybki i bezproblemowo

[markowaszafa.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-05 12:18 przez agataklap.
Madzik
08 sie 2014 - 22:36
\\\\\\\\\\\\\\\"Ja z kolei polecam stronę www.hamiltonfraser.pl, można tam kupić świetne markowe ubrania po niskiej cenie! Marki Fila, Russel Athletic, Rampant Sporting, taniej o 50% od Zalando!\\\\\\\\\\\\\\\"
Hamilton Fraser
www.hamiltonfraser.pl
15 sie 2014 - 13:58
Ja czasem kupuję przez fasardi.com.
Mnóstwo modnych ciuchów w rozsądnych cenach. Ja często poluję w zakładce \\\\\\\"wyprzedaże\\\\\\\" smiling bouncing smiley
Ubrania są fajne i dobrze się noszą. Mimo niskiej ceny są niezłej jakości.
wercia
28 sie 2014 - 13:06
Kupuję już 3 sukienki z kolekcji sugarfree i jestem z nich bardzo zadowolona. Obecnie mają tam wprzedaż (-40%). Dostawa bezpłatna.
29 sie 2014 - 07:31
Ja przez internet ciuchow nie lubię kupować, bo nigdy nie wiem czy będzie dobrze leżało... Każdy ma jednak inne proporcje.
18 wrz 2014 - 10:47
Piekielna Wenus Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A Zalando? Ktoś kupował?

Ja kupuję. Uwielbiam po prostu grinning smiley dla mnie coś fenomenalnego. Czasem też szperam za zniżkami do zalando. Na alerabat.com często można je znaleźć i korzystam z nich z chęcią. Może ktoś jeszcze podrzuci jakieś promocje?
20 wrz 2014 - 11:09
ubrania bardzo często kupuje po prostu na allegro. Już kilka razy udało mi się kupić prawdziwe perełki za niewielką cenęsmiling bouncing smiley
02 pa 2014 - 11:00
Jeżeli szukasz kolekcji zagranicznych w niskich cenach to polecam sklep www.ssms.com.pl. Masz w nim do dyspozycji najlepsze marki światowe, pełną selekcję, produkty hand made, sporo promocji. Mam już z tej oferty dwie torebki. Po prostu rewelacja.
13 pa 2014 - 19:26
a nie kupujecie po prostu na allegro albo zalando czy innych tego typu sklepach internetowych? jak dla mnie to najlepsze miejsca na zakupy jeśli chodzi o ubrania ;p
18 pa 2014 - 10:49
Ja ostatnio kupuję dużo ubrań przez internet. Jakoś mi się to spodobało. Najbardziej podobają mi się takie spódnice, najbardziej te z ekoskóry smiling smiley ale w sumie częściej chodzę w spodniach, dlatego poluję już na jakąś fajną paręsmiling smiley
20 pa 2014 - 10:15
Ja kupuje w second hand online [wyjatkowa-szafa.pl] - tanio, super jakość i szybka wysyłka. Są jeszcze inne lumpeksy internetowe - warto poszperac i zlowic perelke za nieduze pieniadze.
22 pa 2014 - 16:12
A gdzie najczęściej kupujecie używane ubranka dla dzieci? W najtańszych czy najbardziej sprawdzonych lumpeksach? Ja kupuje głównie on-line w dobrze znanym mi second handzie.
23 pa 2014 - 10:21
Ja Wam polecam [hunny-bunny.pl] smiling smiley Niedawno mieli fajną outletową kolekcję Asos i River Island.
Darmowa wysyłka od 60 zł i ogólnie często organizują różne promocje smiling smiley
25 pa 2014 - 12:45
Kilka dni temu po raz pierwszy odwiedziłam buff warszawa, i kupiłam kilka naprawdę interesujących rzeczy. Ich cena nie była wygórowana, co bardzo mnie ucieszyło. Już przygotowuje się do następnych zakupów.
27 pa 2014 - 08:39
Ja osobiście wolę kupować ubranka dla dzieci, a najbardziej podobają mi się te pikowane płaszczyki na zimę. I dla siebie też w sumie kupuję najczęściej ciuchy przez internet
11 lis 2014 - 15:50
Ja i siebie i dziewczynki obkupuję na fasardi. Ciuszki są modne i tanie. A dzieczyny szybko wyrastają więc mnie ta opcja bardzo odpowiada. Nie wydaje fortuny a wyglądamy wszystkie jak milion dolarów
12 lis 2014 - 12:13
Też czasem coś tam kupuję, ale w sumie dla mojej małej uczennicy najcześciej kupuję takie dresy jak te https://www.radosnamoda.com.pl/komplety-dresy-cat-7.html bo w sumie w nich jej wygodniesmiling smiley
21 lis 2014 - 08:39
Co myślicie o sklepach powstających na parterach budynków mieszkalnych? Gdy oglądałam mieszkania na stronie http://www.wechta.pl/lokale-uslugowe,1027.html z ciekawości poczytałam nieco o takich lokalach do wynajęcia. I jak się tak zastanowić, w nowym budownictwie rzeczywiście można taki trend zaobserwować.
30 mar 2015 - 10:53
mój maz uwielbia Recman, maja duży wybór pieknych koszuli, garniturów, spodni [recman24.com]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: