NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Neonowe ubrania na narty

Wysłane przez agatamorez 
Neonowe ubrania na narty
14 sty 2016 - 11:32
Co myślicie o kombinezonach i ubraniach na narty w intensywnych kolorach? Ja w tym roku zamówiłam sobie spodnie w kolorze fuksji

Źródło:[www.limango-outlet.pl] i jestem zachwycona. Widać mnie nawet z daleka i mam pewność, że chłopak mnie znajdzie na stoku smiling smiley
Re: Neonowe ubrania na narty
01 lut 2016 - 09:59
Do tego dobierz jeszcze jakąś kurtkę narciarską. Najlepiej też taką rzucającą się w oczy skoro lubisz takie kolory. Ja zastanawiam się nad kupnem takiej:

04 lut 2016 - 14:35
Wygląda całkiem dobrze. Tylko czy na narty nie za ciepła?
12 lut 2016 - 10:27
Na narty takie chyba powinny być winking smiley. Choć ja osobiście nie lubię takich neonowych kolorków na stoku.
22 lut 2016 - 20:00
Znalazłam ostatnio świetna kurtke narciarską na [znajdz-taniej.pl] z oferty bodajże Zalando (w mocnej przecenie obecnie) - Phenix Kurtka narciarska magenta - produkt dostępny w La Moda i chyba kupuję. Na ostatni wypad na narty przyda się jak nic smiling smiley
29 lut 2016 - 12:11
Pewnie, że warto kupić. Na nartach neony są w porządku.
29 lut 2016 - 14:28
16 mar 2016 - 13:24
Kiedy na stoku zima w pełni, dobrze jest odznaczyć się jakąś żywsza barwą. Na ulicy nie chodziłabym w ubraniach noeonowych, ale zimą na stoku jak najbardziej można dobrze wyglądać.
13 maj 2016 - 12:29
Racja, na ogół nie przepadam za tak ostrymi kolorami, ale w zimie i na stoku jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.
21 gru 2016 - 12:07
Takie neonowe ubrania na stok to świetna sprawa. Przynajmniej jest się widocznym.
08 mar 2017 - 12:46
Niektóre zestawy są genialne ale.. cieszę sie, że już zima się kończy
12 maj 2017 - 16:24
Ciekawe spodnie, już mi się podobają, bo mając takie byłą bym bardziej widoczna, co zwiększyło by mój komfort jazdy. Miałam kilka poważnych przypadków zderzenia gdy ktoś mnie nie zauważył. U nich jest jeszcze sporo modeli do wyboru [www.skifanatic.pl] do sezonu jeszcze trochę czasu, ale ja jednak wolę się wcześniej zaopatrzyć w potrzebny mi sprzęt a tym samym zaoszczędzić, bo ceny teraz są o wiele mniejsze niż w sezonie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: