NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Matka panny młodej sukienki

Wysłane przez Amandajone 
Matka panny młodej sukienki
06 sty 2016 - 09:46
Moja mama, ona jest na dużym stronie i ona jest 6 stóp wzrostu. Biorę ślub i poprosiła mnie szukać pewnych sukienki dla niej, bo boi się kupuje ubrania, nigdy nie czuje się dobrze w tym, co nosi. Jak o tych sukienki dla niej?
1.
[www.theknot.com]
2.
[moncheribridals.com]
3.
[www.chicornate.com]
4.
[www.idodressau.com]
Re: Matka panny młodej sukienki
14 sty 2016 - 12:26
Moim zdaniem coś w tym stylu [quiosque.pl] powinno się świetnie sprawdzić, nie tylko jeżeli jesteś matką, ale także ciotką, babcią, kuzynkż itd. Po prostu sukienki są świetne i każda znajdzie coś dla siebie.
28 sty 2016 - 09:17
Moja mama miała taką sukienkę w beżu marki Natali Dler, dokupiła jeszcze bolerko z N-Fashion

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-28 09:18 przez jenny.
01 lut 2016 - 10:02
Bardzo ładna, skromna sukienka.
04 lut 2016 - 14:38
W sumie nawet nie jest jakoś tak bardzo skromna. Coś w sobie ma.
05 lut 2016 - 13:14
Bardzo fajna ta sukienka. Moja mam niestety jest większych rozmiarów więc sukienki dla niej szukałam na [amaya-moda.pl] Mają tam spory wybór sukienek w rozmiarach XXL, które wyglądają gustownie i elegancko.
03 cze 2016 - 10:05
Bardzo ładne i bardzo kobiece sukienki, które z pewnością nadadzą się również dla tych nieco starszych pań.
17 cze 2016 - 07:23
Duży wybór sukienek dla kobiet 50+ można znaleźć w Internecie. Myślę, że taki elegancki kostium ja tutaj: [modbis.pl] byłby odpowiedni dla matki panny młodej. Ona również musi nienagannie się prezentować.
21 cze 2016 - 07:33
A może warto by spróbować z sukienkami od polskich producentów? Ostatnio bardzo fajne, eleganckie i w przystępnej cenie widziałam na [www.limoda.pl] - nie ma problemów z dostawą, a jak się odpowiednio obmierzysz to gwarantuje że rozmiar będzie się zgadzał smiling smiley Możesz też spróbować w sieciówkach, takich które mają ubrania bardziej dla dojrzałych kobiet, np. Reserved, KappAhl czy Zara? A jak nie to może coś do przeróbki krawieckiej? Na przykład w jakimś lumpeksie poszukaj zwyklej kiecki, bedzie tania a ty możesz sobie ją przerobić pod swoje gusta. Powiem szczerze, że trudno teraz o dobrą sukienkę, więc może coś takiego?
22 cze 2016 - 09:37
Mama panny młodej zwykle ma druga sukienkę na zmianę, wszystko zależy od rozmiaru i skali wesela. Jeśli planowane jest duże wesele, to warto mieć sukienkę na zmianę, np. przy oczepinach. Jeśli nie wiecie gdzie kupić taką sukienkę to polecam Wam zerknąć na ubrania z txm na domodi.pl gdzie na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.
07 gru 2016 - 11:42
A ja myślę, że sukienki na ślub podkreślają urodę każdej kobiety sprawiając, że wygląda promiennie i tak niecodziennie. Ale może u mnie takie podejście wynika z faktu, że uwielbiam chodzić na śluby.
24 kwi 2017 - 11:31
Poczytaj sobie o tym jak wybrać sukienkę na wesele, aby było modnie i wygodnie, może to Cie jakoś zainspiruje. Co sądzisz? No mama panny młodej musi dobrze wyglądać.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: