NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Która suknia wieczorowa jest twoje ulubione?

Wysłane przez Amandajone 
Która suknia wieczorowa jest twoje ulubione?
11 gru 2015 - 03:27
Szukam sukni wieczorowej dla mojego przyjaciela ślub, znaleźć kilka sukienek, są bardzo piękne, nie mogę się zdecydować, który z nich wybrać, nie ma żadnych facetów może dać mi jakieś sugestie? moi przyjaciele będą mieli ślub plaży. Dzięki.
1.

[www.jvsdress.com]
2.

[www.idodressau.com]
3.

[www.chicornate.com]
Re: Która suknia wieczorowa jest twoje ulubione?
16 gru 2015 - 14:10
Niestety, żadna z tych sukni mi się nie podoba. Ewentualnie, druga z nich jest najlepsza/
05 sty 2016 - 12:41
Nie zakladajac drugiego tematu bo w sumie prawie o to samo chodzi (prawie robi wielka roznice winking smiley), tak jakby ktoras z Was natchnelo to tez poszukuje sukienki na wesele, ale to dopiero w marcu na swieta biora slub, wiec mam czas, ale pytam zawczasu jak juz tu jestem i bo czasem cos poczytam smiling smiley hejka
07 sty 2016 - 09:19
hej zalezy w jakim stylu poszukujesz bo tak to mozesz przejsc sie po galeriach po solarach, mohito i innych zarach czy w sinseju tam zawsze sie cos znajdzie ;p
07 sty 2016 - 11:39
Cześć, u mnie tak średnio z galeriami, a poza tym to co w sklepach to mi sie srednio podoba ;/
08 sty 2016 - 09:56
witaj ponownie no to ja mogę Ci polecić www.esexy.pl brzmi jak sklep dla dorosłych, ale faktycznie sa tam bardzo fajne ciuchy, przekonalam sie calkowicie jak zamowilam i moja sukienka doszla, tak, ze jak nie masz pomyslu to ja polecam
08 sty 2016 - 13:20
Cześć, nie no fajneee nawet są te na tym [www.esexy.pl] kiece bede szukac czegos ciekawego jak wroce z worka winking smiley
01 lut 2016 - 10:04
Ta zielona jest ładna, podoba mi się.
04 lut 2016 - 14:37
Mi się bardziej podoba ta złota. Sama jednak wole skromniejsze.
07 lut 2016 - 18:22
A nie za bardzo strojne te sukienki? Myślę, że to raczej strój ja jakąś galę, bal czy coś takiego, a nie na wesele. Tutaj [www.copolecamy.pl] możesz poszukać eleganckich sukienek wieczorowych, które będą lepsze na taką okazję. Rzuć okiem, może znajdziesz coś fajniejszego.
10 lut 2016 - 16:11
w zwykłych sieciówkach można czasem upolować coć naprawdę extra smiling smiley u mnie rządzi h&m
12 lut 2016 - 09:13
Też często potrafię znaleźć coś w H&M. Mają tam bardzo ładne rzeczy.
24 mar 2016 - 07:20
Sprawdzony sklep z bardzo dużym wyborem, zobaczcie - [navona.pl]
Generalnie radzę kupować w taki sposób, abyście miały spory wybór, porównanie.
Często sukienki w sieci są dużo tańsze niż dokładnie takie same na mieście.
13 kwi 2016 - 07:20
Moja siostra, która jest nieco przy sobie kupiła sobie ostatnio sukienkę wieczorową na modbis.pl. To sklep internetowy z ubraniami dostępnymi w większych rozmiarach. Znajdziecie tam sukienki na każdą okazję, płaszcze, kurtki i bluzki. Wszystkie bardzo ładne i co najważniejsze - tuszujące niedoskonałości figury.
25 maj 2016 - 11:48
Na wesele wybrać najlepiej jakąś rozkloszowaną, w stylu \\\"bombki\\\", coś takiego jak na [www.limoda.pl] - będzie fajnie układać się w czasie tańca, a i pozwoli wyeksponować atuty winking smiley A jeśli nie jesteś przekonana do takiego kroju to może coś długiego - bardziej przyległego w talii, a od pasa w dół luźniej puszczonego? Poszukaj też poszukać w sieciówkach - można też znaleźć coś ciekawego winking smiley Albo spróbuj w lumpeksach - moja kumpela za grosze kupiła kieckę, którą potem przerobiła smiling smiley
21 lip 2016 - 10:07
Mi się ostatnio bardzo podobają sukienki maxi. Kiedyś myślałam, że będę w nich źle wyglądać, ale się myliłam.
28 lip 2016 - 06:48
Według mnie bardzo ważny jest dobry wybór sukni wizytowej, bo to właśnie od niej zależy jak będziemy się prezentować podczas wielkiego wyjścia czy bankietu. Po pierwsze skromność powinna być tu zasadą nadrzędną - im mniej ozdób tym lepiej. Jestem za wyborem sukni w kolorze kobaltowym, bordo, czarnym.
14 wrz 2016 - 20:30
Mnie podoba się ta ostatnia - jest śliczna. Sama z chęcią bym taką założyła. Ogólnie dzisiaj sukienki sylwestrowe są tak różnorodne, że z pewnością każda dziewczyna znajdzie coś w swoim guście, wystarczy tylko dobrze poszukać smiling smiley
08 lis 2016 - 05:58
Mi się podobają długie suknie wieczorowe z odkrytymi plecami, ale niezbyt dobrze w nich wyglądam. Sukienki weselne zaczynam wybierać na stronie www.domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki/sukienki-na-wesele, ponieważ tam udaje mi się odnaleźć odpowiednią kreację. Ostatnio stawiałam na sukienki rozkloszowane, a Wy?
19 cze 2017 - 07:11
Rzeczywiście bardzo ciekawie to wygląda, choć przyznam szczerze, że mi również takie sukienki nie pasują
10 lip 2017 - 12:04
Nie każda kobieta może sobie na nie pozwolić. Ale są bardzo efektowne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: