NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ulubiony ciuch na lato

Wysłane przez anaka 
Re: Ulubiony ciuch na lato
05 gru 2016 - 07:14
Ja tak samo. Mam wiele blogów, na które zaglądam.
05 gru 2016 - 07:44
A lubicić chodzić w sukienkach? Ja szmizjerki szukam często na serwisie domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki_opcje_fason,szmizjerki i teraz zauważyłam, że jeden ciuszek z Promod, na który polowałam, jest teraz przeceniony. Dlatego zdecydowanie warto zaglądać na Domodi.
09 sty 2017 - 18:51
Zdecydowanie jestem zwolenniczką jeansów. Dobrze jest gdy sa dobrej jakości. Pewnie jak nie jedna z was lubie polować też na wyjatkowe okazje. Zauważyłem że teraz tutaj [jeansup.pl] spodnie przecenione są aż o 50 %
07 lut 2017 - 08:51
Ja akurat spodnie nie kupuję w internecie. Dość trudno jest mi trafić z rozmiarem.
16 lut 2017 - 15:29
Jeansy na lato?! No chyba że jeansowe szorty winking smiley ja latem bardzo lubię nosić spódnice. W ogóle lato jest cudowne, bo można nosić takie lekkie ubrania, człowiek wsunie tylko sandałki na nogi i już gotowy do wyjścia smiling smiley
07 mar 2017 - 11:19
Ja tak w ogóle za bardzo nie przepadam za latem i odsłanianiem ciała więc staram się nosić jakieś przewiewne spodnie. Rzadko kiedy założę sukienkę.
08 mar 2017 - 12:43
Ja się już nie potrafię doczekać. Wczoraj zamawiałam mojemu kąpielówki: [domodi.pl] lecimy na wakacje już w maju smiling smiley Będzie super.
30 mar 2017 - 09:13
Ja w wakacje kocham nosić kombinezony! W jednej części, więc nic nie trzeba dopasowywać, wygodne, nie trzeba uważać, ze coś się podwinie bo to nie sukienka. KOCHAM! smiling smiley
24 kwi 2017 - 11:36
A osobiście bardzo lubię sukienki na lato.
11 maj 2017 - 09:14
Ja najczęściej chodzę chyba w spodniach jeansowych, z którymi można robić różne stylizacje. Teraz na wiosnę chce sobie kupić takie jeansy z podwyższonym stanem: https://fabrykajeansow.pl/wysokosc-stanu,spodnie-wysoki-stan
17 maj 2017 - 17:07
Jak tylko orbi się ciepło to od razu wskakuję w sukienkę. Wiosna i lato to idealny czas na to, aby odsłonić nogi i poczuć się naprawdę kobieco. Uwielbiam takie sukienki, jakie ma w swojej ofercie sklep na stronie https://modbis.pl/product-pol-11273-Sukienka-z-szyfonu-Arabella-XI-zwiewna-kreacja-w-dlugosci-do-lydki.html, które chętnie zakładam do pracy i które świetnie się sprawdzają przy wyjątkowo słonecznych i palnych dnach.
17 lip 2017 - 06:06
Mój ulubiony ciuch na lato to oczywiście sukienka! A jeśli nie wiecie jaką wybrać, polecam lekturę tego artykułu: [poradnik-kobiety.pl] - postawcie na pasy, arabeski, kwiaty, no i oczywiście jak najbardziej przewiewny materiał.
17 lip 2017 - 12:20
ja kupiłam sobie sukienkę w hexeline i zdecydowanie sukienki uwielbiam mogłabym je nosić cały czas szczególnie w lecie i na wiosnę
22 sie 2017 - 15:56
W ostatnim czasie upodobałam sobie luźne sukienki w hurtowni odzieży Sosimply.pl bardzo ładne są, wydaje mi się, ze takie sukieneczki pasują każdemu,a szczególnie w upały są one dobre bo są przewiewne smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: