NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ulubiony ciuch na lato

Wysłane przez anaka 
Ulubiony ciuch na lato
28 sie 2015 - 06:58
Jaki jest Wasz ulubiony letni ciuch?

Ja stawiam na wygodę i swobodę, dlatego najczęściej zakładam zwykłe szorty jeansowe i biały T-shirt winking smiley

Moje boyfriendy to najwygodniejsze spodnie na świecie <3
Re: Ulubiony ciuch na lato
31 sie 2015 - 19:46
Uwiebiam szorty! Na upały są idealne.
21 wrz 2015 - 09:03
A ja uwielbiam spódnice latem. Czuję się w nich nie tylko wygodnie, ale też kobieco smiling smiley Do tego nie krępują mnie. No mogę wymieniać same zalety. A tego lata moją ulubioną stała się właśnie ta:

05 pa 2015 - 08:18
Na lato dobre są sukienki bershka, są lekkie i zwiewne, na upały idealne.
28 pa 2015 - 11:56
Kiedyś częściej kupowałam w tym sklepie, teraz rzadko kiedy potrafię tam coś dla siebie znaleźć. A już sukienki mi się nie podobają.
04 lis 2015 - 14:47
glównie zwiewne sukienki
19 lis 2015 - 10:52
Ja chcę lato!! Ulubionym ubraniem są cienkie, zwiewne sukienki maxi <3
23 lis 2015 - 08:13
Równiez uwazam ze takie sukienki są najlepsze , latem meega :3 Też lubię krótkie spodenki jeansowe i jakas zwiewna bluzka smiling smiley Głownie tak sie ubieram , gdy jest ciepło.
16 gru 2015 - 14:09
Ja się do sukienek/spódniczek maxi przekonałam dopiero tego lata. Faktycznie, są bardzo wygodne!
01 lut 2016 - 10:05
Ja muszę w tym roku kupić jakieś fajne szorty smiling smiley
03 lut 2016 - 17:22
Nie lubię szortów, wolę spódniczki lub sukienki i jest mi bez różnicy czy to nini, czy maxi. Na wyprzedaży w Lily White kupiłam sobie ekstra limonkową, długą sukienka z letniej kolekcji Bunny the Star.
04 lut 2016 - 14:36
A ja bardzo lubię szorty. Nie musze się tak w nich \"pilnować\".
10 lut 2016 - 16:12
spodnie haremki albo sukienki maxi smiling smiley
12 lut 2016 - 09:12
Ja lubię chodzić w alladynkach. Są bardzo przewiewne.
29 mar 2016 - 17:21
Oczywiście, ze szorty w Sneakr pl widziałam w nowej kolekcji mają świetne jeansowe i zapewne zamówię sobie jedne.
29 mar 2016 - 20:12
ja kupiłam w zeszłym roku szorty w H&M. Teraz szukam białych dżinsów.
30 mar 2016 - 11:08
Powinny też pokazać się w H&M. Tam latem są spodnie we wszystkich kolorach winking smiley.
14 kwi 2016 - 07:49
Mój ulubiony ciuch od tamtego roku to szorty, mega wygodne, które pasuja do wszystkiego, ważne, żeby miały jakiś jansy kolor moim zdaniem, albo całkiem czarne, bo wtedy kolorystycznie równiez nie mamy problemu. Poza tym na wakacje cyz nawet do rajstop, jesli tlyko dobrze wszystko wybierzemy to równiez moze to bardzo ładnie wyglądać. W sklepie internetowym [zebrasbox.pl] czasami kupuję też spodenki różne, lubię też takie dłuższe spodenki, ale musza byc luźne, bardzo ładnie wyglądają też takie do kolan w kant zaprasowane i jakaś zwiewna bluzka do tego.
14 kwi 2016 - 16:24
A ja w zeszłym roku niezbyt często chodziłam w szortach. Zazwyczaj ubierałam spódniczki lub sukienki.
29 kwi 2016 - 19:16
Uwielbiam zwiewne sukienki i szorty smiling smiley
03 maj 2016 - 18:30
Ja uwielbiam zwiewne sukienki oraz bluzki na grubych ramiączkach, bokserki i nie tylko taki kształt.
Ze spodni noszę tylko legginsy, bo krótkie szorty są dla mnie zbyt niekomfortowe.
09 maj 2016 - 11:59
Zdecydowanie szorty i koszulka winking smiley Od czasu do czasu lubię też założyć sukienkę taką zwiewną.

11 maj 2016 - 13:07
U mnie to samo. W zeszłym roku polubiłam też spódnice maxi.
25 maj 2016 - 09:29
Ja się ostatnio zwróciłam w kierunku sukienek. Tak jak zawsze ich unikałam ze względu na duże biodra i generalnie na tzw. kobiece kształty unikałam ich jak ognia. Ale im jestem starsza, tym chciałabym tą kobiecość eksponować. Oczywiście tak, żeby zachowany by dobry smak. Udało mi się to osiągnąć po zakupieniu sukienek dla puszystych jakie znalazłam na stronie sklepu modbis. Naprawdę nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze, w żadnej sukience.
01 cze 2016 - 12:46
Spodenki i jakaś koszulka na ramiączkach. Lubię także zwiewne sukienki...

01 cze 2016 - 14:24
długie sukienki! smiling smiley
11 cze 2016 - 11:50
O tak sukienki jak najbardziej, dziś widziałam letnią kolekcję marki Manzana pl i bardzo mi się podoba, szczególnie koronkowe sukienki akurat takie zwiewne, możesz sobie zobaczyć i są całkiem niedrogie.
21 lip 2016 - 09:31
A to ja nie znam tej marki. Muszę sobie sprawdzićte sukienki.
23 lis 2016 - 09:54
Jeśli chodzi o letnie stylizacje to tutaj [mag.net.pl] trafiłam na bardzo fajny artykuł, miasto wcale nie wyklucza bardziej plażowych akcentów, mnie się jeszcze podoba stylizacja dopełniona kapeluszem.
29 lis 2016 - 07:52
Lubię czytać takie teksty. Znajdują w nich sporo inspiracji.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: