NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

sklep Quiosque

Wysłane przez kamina 
sklep Quiosque
23 maj 2015 - 10:20
Drogie panie czy zamawiałyście ubrania w sklepie internetowym Quiosque- (http://quiosque.pl/) ? Znalazłam bardzo ładną sukienkę i chciałabym ją mamie kupić no ale boję się czyuda mi się wybrać odpowiedni rozmiar. A jak będzie źle dobrana co wtedy zrobię?Jak ze zwrotami? można spokojnie wymienić towar? No sukienka rewelacyjna, na pewnoe jej się spodoba
Re: sklep Quiosque
27 maj 2015 - 08:35
Z postu wynika, że szukasz ubrań większych rozmiarów dlatego zobacz co ma do zaoferowania sklep [modneduzerozmiary.pl]
13 sie 2015 - 11:57
Niestety nie kojarzę tego sklepu. Ja bym zamawiałam, najwyżej ubranie się odeśle.
13 sie 2015 - 12:20
Mam takie samo podejście. Czasem trzeba spróbować.
21 sie 2015 - 10:42
Ja widziałam w galerii handlowej ten sklep. Zresztą sporo ubrań można znaleźć w Internecie, chociażby tutaj [domodi.pl] . Tak właśnie ostatnio zamawiałam koszule do pracy.
28 pa 2015 - 11:53
A to ja się z nim akurat nigdy nie spotkałam. Za to domodi znam i lubię winking smiley.
04 lis 2015 - 14:47
nie znam tego sklepu, ale myśle, że warto sprawdzić.
12 lut 2016 - 09:12
Teraz piszesz o quiosque czy o domodi? Ja z tego pierwszego sklepu ostatnio coś zamawiałam.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: