NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ciuchy z tkanin

Wysłane przez Telgont 
Ciuchy z tkanin
08 cze 2018 - 09:46
Cześć mam pytanie czy też kupujecie sobie tkaniny i samemu robicie ubrania ? Bo ja sobie zamawiam z Pinsola - sklep internetowy z tkaninami różne tkaniny i sama szyje sporo takich różnych ubranek albo też przerabiam różne ciuchy ze sklepów z odzieżą używaną. Na prawdę jest to tani i fany sposób dla mnie na modne i ciekawe ubrania.
Re: Ciuchy z tkanin
13 cze 2018 - 11:43
Mnie bardzo cieszy projektowanie koszulek lubię bardzo to robić i mieć swój styl. A nie te oklepane te same style z markowych sklepów. Wole mieć naszyty swój napis albo tekst czy obrazek który będzie mi się podobał albo będzie związany ze mną niedawno robiłam sobie różowe spodenki i koszulkę z napisami motywującymi co bardzo lubię w swoich ubraniach to unikatowość właśnie dzięki temu ze sama sobie je projektuje.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: