NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Markowe ubrania, gdzie?

Wysłane przez agatamorez 
Markowe ubrania, gdzie?
04 sie 2017 - 09:12
Cześć, szukam fajnych sklepów/outletów internetowych, gdzie sprzedają markowe ciuchy w fajnych cenach. Bardzo cenie sobie jakość produktów, niestety ceny są naprawdę wysokie. Ze swojej strony mogę polecić zapisanie się do klubu zakupowego Limango - mają nie tylko ubrania. A jakie są Wasze ulubione kluby zakupowe/outlety?
Re: Markowe ubrania, gdzie?
31 sie 2017 - 10:23
kupowałam ostatnio aktówkę skórzaną akcesoria skórzane są bardzo dobre i solidne, powinny służyć latami
02 wrz 2017 - 18:46
ja ostatnio szaleje na punkcie pracowni projektowej z Warszawy. Wszystkie projekty są znanej polskiej projektantki Anny Krzyżanowskiej - dla mnie magia sama w sobie.
02 pa 2017 - 12:01
A ile kosztują? Bo obawiam się, że niestety niemało...
12 pa 2017 - 06:52
Ja tutaj sobie zamawiam : http://e-bawelna.pl/ tkaniny i sama szyje takie ubrania które wiem że są z dobrej jakośći materiału i nie muszę kupować wtedy dziwnych ubrań z niewiadomego pochodzenia materiału.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: