NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Muzyka na weselu

Wysłane przez sabcia 
Muzyka na weselu
06 kwi 2017 - 11:20
Jaka muzyka na weselu według was jest odpowiednia? Warto wybrać dj\'a, czy jednak zespół? Moja znajoma mówiła mi, że Dj Daro to świetny dj weselny i konferansjer, więc myślę, że warto także nad taką ofertą się zastanowić. Jeśli chcecie poznać Dj Daro, to możecie zajrzeć na [djdaro.pl] . Sprawdźcie.
Re: Muzyka na weselu
10 kwi 2017 - 19:11
To zależy od klimatu wesele moim zdaniem, czy jest bardziej na luzie czy eleganckie. Jeżeli eleganckie to jak najbardziej zespół z piosenkarką ale jeżeli jest dużo młodych to bym zaprosiła dj. Zawsze można mu podrzucić płytę z muzyką smiling smiley
24 kwi 2017 - 11:37
Dla mnie dj wygrywa bo orkiestra nie wszystko zagra no i robią przerwy podczas posiłku, na sali często wtedy cicho.
15 sie 2017 - 13:36
Ja polecam wiecznie żywą muzykę disco polo. Znajdź sobie na portalu [www.disco-polo.info] jakieś fajne kawałki. Ja tak robię codziennie i słucham sobie od rana do wieczora i nawet nagrywam do samochodu na płytkę.
23 sie 2017 - 07:29
U nas na weselu grał zespół muzyczny i dj też był wiec warto trochę doinwestować i wziąć sobie to i to do tego jakieś atrakcje też by się przydały typu : [www.ontherocksbar.pl] taki barman na wesele to jest mega fajna sprawa i goście świetnie się bawią na takim weselu.
04 gru 2017 - 13:50
Ogólnie teraz muzyka to jedno a jeszcze jakieś atrakcje, jakiś pokaz barmański może można dodać ? połączony z muzyką coś ? albo zamówić jakiś pokaz tancerzy coś ? też fajna atrakcja na ślub.
11 gru 2017 - 14:32
Myślę, że w przypadku mniejszego przyjęcia nie ma żadnego sensu wynajmować zespołu czy DJ\'a. Muzykę może po prostu puścić z internetu i też każdy będzie się świetnie bawił. Polecam zapoznać się z takim radiem internetowym: http://fm.tuba.pl/piosenki/piosenki-weselne,1. Moim zdaniem to dużo ułatwi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: