NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Duży biust - gdzie kupić ubrania?

Wysłane przez Pionka 
Drogie kobiety z dużymi biustami, gdzie kupujecie ubrania. Ja ze swojej strony mogę polecić ubrania biubiu. Ta marka robi je bardzo ładne, przede wszystkim pasujące na każdy biust, nawet ten gigantyczny.
Lila
Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?
20 sie 2014 - 09:52
Ja polecam Henri Lloyd. Świetnie dopasowują się do figury!
Urkye
02 wrz 2014 - 16:03
Urkye, ta sama zasada szycia co biubiu, ale fajniejszy dizajn smiling smiley
Jeżeli szukasz kolekcji zagranicznych w niskich cenach to polecam sklep ssms.com.pl. Masz w nim do dyspozycji najlepsze marki światowe, pełną selekcję, produkty hand made, sporo promocji. Mam już z tej oferty dwie torebki. Po prostu rewelacja.
20 pa 2014 - 10:16
a ja polecam allegro i second handy internetowe

03 lis 2014 - 09:51
a w bon prix? mają bardzo ładne kroje ubrań, dekolty i rozmiarówkę - w komentarzach dziewczyny zawsze piszę, jak bluzka czy sukienka sprawuje się przy dużym biuście

np. ta jest podobno genialna:

A jak chcesz kupić taniej, to w tym sklepie obowiązuje rabat 20 zł za zapisanie sie do newslettera bon prix (więcej info na kodyrabatowe.interia.pl
04 lis 2014 - 10:01
Jak masz problem z rozmiarem to najlepiej Uszyc sobie na miare. Wystarczy Ci dobry sklep z tkanina, o np. [migro-tex.pl] do krawcowej i jazda. Ja lubie mieć ciuchy, które sa idealne na mnie, a nie jak sa spodnie np. idealne w pasie to zle na dole…
13 lis 2014 - 14:14
Tylko taka krawcowa sobie trochę policzy. Materiał też pewnie swoje będzie kosztował. Lepiej kupić bluzke i dać do poprawki.
13 lis 2014 - 15:11
Urkye - stanowczo! Robię tam zakupy już od dłuszego casu i zawsze jestem zadowolona smiling smiley
27 lut 2015 - 08:33
Dla pań z dużym biustem ale i takich bardziej puszystych to ładne ubrania sa w Bialcon, polski sklep a ubt=rania piekne, moje zdanie. z resztą zobaczcie same [bialcon.pl]
23 kwi 2015 - 09:11
Sama też należę do pań zdecydowanie mających czym oddychać i bez większych problemów znajduję fajne sukienki na [yosh.pl]. Najważniejsze, że nie są to jakieś bezkształtne worki, a ładnie skrojone i dopasowane sukienki znanych marek. Porównuję i wybieram te najładniejsze.
04 maj 2015 - 06:04
Też mam duży biust i spokojnie pasują na mnie ubrania z Quiosque. Bardzo ładne tuniki, bluzki, sweterki tez do rozmiaru 44 to na spokojnie .Przeciez duzy biust to nie koniec światasmiling smiley [quiosque.pl]
19 cze 2015 - 21:58
Duży biust, dużemu biustowi nie równy winking smiley Ja czytałam na [wedly.pl] że najlepiej unikać falbanek i takich bardzo wyrazistych wzorów, szukać prostych krojów, dekolt w literkę V, najlepiej głęboki smiling smiley No i oczywiście dobry biustonosz to podstawa smiling smiley
10 lip 2015 - 04:37
A ja kupuję w każdej sieciówce. Po prostu wybieram góry w większym rozmiarze i tyle. Nie mam z tym problemu.
27 lip 2015 - 12:13
W takich sklepach jak C&A czy w H&M są ubrania w większych rozmiarach, więc to nie powinien być problem.
28 lip 2015 - 19:10
Są też specjalistyczne sklepy. Na złotych wyprzedażach widziałam też markę, która się specjalizuje w takiej odzieży.
17 sie 2015 - 10:20
Też chyba to widziałam - dość często przeglądam Złote Wyprzedaże i widziałam tam takie ubrania.
22 wrz 2015 - 00:56
Teraz, prawie wszystkie moje ubrania kupić online, wygodny i szybki, podoba mi się ich styl.yandy.com&EVEwholesale.com
05 pa 2015 - 08:26
Teraz już nie ma z tym problemu, sporo jest takich sklepów.
07 pa 2015 - 08:43
W sieci polecam ten sklep [ekskluzywna.pl] ja mam podobne problemy i tutaj udało mi się kupić fajnie leżące bluzki i nie tylko na moją figórę.
28 pa 2015 - 10:59
cypiska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Też mam duży biust i spokojnie pasują na mnie
> ubrania z Quiosque. Bardzo ładne tuniki, bluzki,
> sweterki tez do rozmiaru 44 to na spokojnie
> .Przeciez duzy biust to nie koniec światasmiling smiley
> [quiosque.pl]

A z tego co się orientuję, to teraz nawet do 48 są rozmiarki. Też uważam, że rzeczy są bardzo ładne.
04 lis 2015 - 11:32
Mam spory biust i zawsze udaje mi się znaleźć ubrania w bonprix na domodi. Świetny sklep, w którym wszystko mogę znaleźćsmiling smiley
27 lis 2015 - 08:57
Może sklep inernetowy? Mi z pomocą przyszła hurtownia odzieżowa wólka , tam kupuję większość rzeczy i jestem bardzo zadowolona winking smiley Ceny przystepne , wybór ogromny , czego chcieć więcej ?smiling smiley
02 gru 2015 - 08:55
Ja na Twoim miejscu równiez zdecydowałabym się na jakiś sklep interentowy, sama ostatnio zakupiłam płaszcz damski duże rozmiary dostaniesz bez problemu smiling smiley także uwazam ze tam najlepiej sprawdzić.
08 gru 2015 - 07:44
Witam serdecznie! Powiedzcie mi dziewczyny gdzie kupujecie modną odzież do karmienia ? Jak myslicie gdzie będzie największy wybór, wszystkie rozmiary?smiling smiley Jesli możecie cos polecic to dajcie znac.
14 gru 2015 - 07:59
Ja ostatnio kupiłem w internecie odzież damską ciążową polecam takie rozwiązanie smiling smiley Bardzo duży wybór, wszystkie rozmiary i przesyłka w 1-2 dni więc warto smiling smiley
25 kwi 2016 - 07:31
12 wrz 2016 - 08:50
Ostatnia wypowiedź niewiele mi mówi, ale co do samych ubrań, to pewnie właśnie w sieci mozna znaleźć spory wybór.
07 lut 2017 - 08:48
W sieci najprościej jest znaleźć takie ubrania. Są też często o wiele tańsze.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: