NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Eko moda i eko styl zycia

Wysłane przez muzi 
Eko moda i eko styl zycia
29 kwi 2014 - 15:58
Ekologia jest obecnie bardzo mocno nadużywanym określeniem. Co myślicie o ekologicznym trendzie w modzie i urodzie? Pusty marketing? Ciekawy kierunek?
Re: Eko moda i eko styl zycia
30 kwi 2014 - 06:16
Hej! Ja myślę,( że bardzo ciekawy kierunek, choć ciężki w realizacji,z tego względu że eco produkty są po prostu drogie.
Sama od niedawna staram się właśnie tak żyć i bardziej świadomie wybierać produkty ( kosmetyki, ubrania, jedzenie).
Trochę zainspirowało mnie to do stylu etno ( choć nie wiem czy tak blisko się łączy) ale jak etno to jednak coś naturalnego smiling smiley
I właśnie w taki sposób np zakupiłam swoją pierwszą torebkę z lnu!! w etno stylu : [etorba.pl] i tak mi się spodobała, że poluję już na kolejną! grinning smiley [etorba.pl] Takich cudeniek dawno nie widziałam !!!smiling smiley
06 maj 2014 - 17:08
Również uważam że to cieżki kierunek ale ktos się pasjonuje modelingiem i lubi bradzo modę to powinien sobie bez problemu poradzić ze skończeniem.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 11:50 przez aga2021.
18 kwi 2015 - 14:42
Dla mnie jest to raczej chwyt marketingowy - nie widziałam eko mody robionej z prawdziwą pasją.
11 maj 2015 - 20:32
W sumie ja też nie.
27 maj 2015 - 21:42
a ja myslę ze to wcale nie musi byc chwyt marketingowy
18 lip 2015 - 20:42
Na pewno można zmienić podejście do mody na bardziej ekologiczne, uświadamiać ludzi o konsekwencjach marnotrawienia rzeczy etc. ale chyba i tak nie przyniesie to jakiś spektakularnych efektów. Obserwuje kilka blogów modowych np. [www.fashionsite.pl] i motywów eko za wiele tam nie ma póki co, no ale zobaczymy może się pojawią wkrótce winking smiley
18 lip 2015 - 20:57
Bycie eko jest teraz modne. Jednakże w tak konsumpcyjnych czasach o to trudno.
08 wrz 2015 - 05:55
Znam osoby, które świetnie sobie radzę z tym eko życiem. Trzeba po prostu być wytrwałym w swoich postanowieniach.
25 wrz 2015 - 11:01
markon Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> a ja myslę ze to wcale nie musi byc chwyt
> marketingowy

Czemu tak sądzisz?
27 kwi 2016 - 09:18
Też jestem w sumie ciekawa. Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź.
23 maj 2016 - 09:23
Pytanie, czy tak będzie. Ja się zastanawiam nad takim eko życiem. Ja bym nie umiała.
06 cze 2016 - 08:25
To zależy chyba, czy popadamy w skrajność. Takie eko życie nie musi być trudne, jeśli nie jesteśmy eko zafiksowani.
10 pa 2016 - 10:03
Obecnie bardzo w modzie. Takie czasy nastały winking smiley
10 lis 2016 - 06:17
Chyba lepiej, żeby była moda na eko. W końcu to dla nas zdrowsze, prawda?
06 lut 2017 - 12:24
No pewnie, że tak. Teraz tyle paści w tym jedzeniu ;/
22 mar 2017 - 09:15
Paści? Nie zrozumiałam o co chodzi, ale domyślam się, że coś złego grinning smiley A co do mody eko, to fajnie, tylko to też kwestia indywidualna, więc żeby nie wchodzić do czyjegoś życia z butami i \"eko\" na ustach. No i zobaczymy jak długo to potrwa, bo jak to z modą bywa - jest i jej nie ma.
12 cze 2017 - 12:22
Moim zdaniem taka moda jest bardzo dobra. Przynajmniej ludzie zaczęli zastanawiać się nad tym, co jedzą i jak im to może zaszkodzić.
03 lis 2017 - 12:31
Też tak uważam. Dodam jeszcze, że coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość ubrań i kosmetyków.
13 lis 2017 - 12:10
Na początku było fit life, potem kosmetyki ekologiczne a teraz moda. Świat idzie w dobrym kierunku jakby na to tak spojrzeć ogólnie. Sama staram się być fit i eko. A co do jedzenia, to naprawdę trzeba długo wybierać, żeby wybrać coś co jest zdrowe i wartościowe, a przy tym nie tanie. winking smiley

28 lis 2017 - 13:17
Chyba taką oczywistością jest bycie eko i kupowanie odzieży właśnie z eko skóry. Można znaleźć super ramoneski, np. na [lema24.pl], a wybór torebek czy butów z ekoskóry to same wiecie, że jest wszędzie duży.
15 lut 2018 - 11:35
Tracę sporo czasu podczas zakupów na czytaniu składów produktów, które chcę kupić, ale mam nadzieję, że to uchroni mnie przynajmniej częściowo przed złym wpływem sztucznych składników na zdrowie. Szkoda tylko, że wiele produktów reklamowanych jako ekologiczne wcale takie nie są.
19 lut 2018 - 08:09
Też tak robię. Wolę jednak kupować dobrej jakości kosmetyki.
21 mar 2018 - 07:27
Przede wszystkim trzeba dbać o skórę dzieci. Ostatnio odkryłam produkty marki Mustela: https://www.mustela.pl/. Są one całkowicie naturalne, a co za tym idzie - bezpieczne dla skóry niemowlaka i dziecka. Polecam Wam poczytać trochę więcej o tych kosmetykach. Myślę, że będzie to dobry wybór.
17 kwi 2018 - 06:34
Dopóki taki trend ma dobre intencje i spełnia je jest moim zdaniem dobry. Niestety w wielu przypadkach nic nie wnosi, a szkoda.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: