NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Kasia Tusk-co myślicie

Wysłane przez Eliza 
Eliza
Kasia Tusk-co myślicie
21 sie 2012 - 11:35
Co myślicie o guście Kasi Tusk? Jej bloga śledzi mnóstwo osób, jest bardzo ładną dziewczyną, ale moim zdaniem ubiera się przeciętnie, nie inspiruje. A może to jest powód jej sukcesu - można się z nią identyfikować? nie przesadza...co myślicie?
Re: Kasia Tusk-co myślicie
25 lis 2013 - 20:59
Odkopałam trochę wątek,.
Uważam, że nie ma znaczenia, kto jak się ubiera najważniejsze, aby mieć własny styl i nie patrzeć na innych przy tym zachowując zdrowy rozsądek i umiar w stylizacja, które powinny być jak najbardziej dostosowane do sytuacji.

30 sty 2014 - 19:33
Ja bardzo lubię jej styl. Jest taki kobiecy, lekki, subtelny, chociaż taki komin uważam za dość ekstrawagancki, ale mimo wszystko elegancki.
25 kwi 2014 - 14:59
Nie ma w tym nic co mogło by powalić na nogi moim zdaniem. Co mi się podoba to to że można zaobserwować elegancję której brak dużej ilości blogerek.
25 maj 2014 - 16:32
Co do Kasi Tusk to dla mnie jest to jedna z lepiej ubranych celebrytek, Zawsze ubrana modnie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 11:51 przez aga2021.
13 lis 2014 - 15:14
Pod wzlędem ubioru się zgodzę smiling smiley Kasia Tusk zawsze wygląda nienagannie.
14 lis 2014 - 10:47
Według mnie, brakuje właśnie gwiazd/celebrytek które umiałyby się ubrać modnie, z klasą - większość z nich zwykle przesadza, aby może wyróżnić się z tłumu, nie wiem.... ale K. Tusk naprawdę się to udaje, więc gratulacje.

Air Optix - moje ulubione soczewki!
25 lis 2014 - 07:36
Osobiścię lubię jej bloga, który jako jedyny moim zdaniem nie jest blogiem 100% komercyjnym smiling smiley
13 kwi 2015 - 09:32
Uważam, że jest bardzo dobrą blogerką modową. Podobają mi się jej stylizacje winking smiley

Moje boyfriendy to najwygodniejsze spodnie na świecie <3
11 maj 2015 - 20:33
Efekt osiągnęła winking smiley
27 maj 2015 - 21:41
przynajmniej wygląda dobrze więc jest wiarygodnasmiling smiley
01 sie 2016 - 07:57
Sama nie wiem, ona ubiera się elegancko, klasycznie winking smiley Może po prostu tak lubi. winking smiley
08 wrz 2016 - 08:41
Mnie na przykład Kasia Tusk nie zachwyca.
06 pa 2016 - 09:22
Mnie też jakoś szczególnie. Nie śledze jej poczynań ani pomysłów modowych.
10 pa 2016 - 10:09
Powiem szczerze, ze na bloga nie zaglądam ale wydaje sie miłą i normalną dziewczyną. Zerknę i najwyżej napiszę co sądzę o jej blogu.
07 lut 2018 - 09:58
Też uważam, że jej styl nie jest zbyt charakterystyczny ani odkrywczy, raczej powiedziałabym, że jest zachowawczy i bezpieczny, ale ma to tez swój urok i czasem czerpię od niej pomysły.
17 kwi 2018 - 06:36
Nie śledzę za bardzo tego co robi Kasia , więcej słyszę o Maffashion i bardzo mnie cieszy, że niektórym udaje się odnieść taki sukcessmiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: