NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Baskinka do pracy

Wysłane przez agatamorez 
Baskinka do pracy
08 cze 2016 - 10:58
Hej, bardzo podobają mi sie ubrania z baskinką. Z tego co przeczytałam w tym tekście [supermamy.limango.pl] wynika, że baskinka pasuje do każdej figury, jeśli oczywiście jest odpowiednio dobrana. Ja jestem dość... chuda, wiec może dodałaby mi troche kobiecości.Jak myslicie, czy nadaje sie do pracy? Obowiązuje u mnie ścisły dress code (pracuje w kancelarii adwokackiej) i kobiety ubierają sie tam bardzo surowo, minimalistycznie, po mesku niemal. Czy sukienka z baskinką nie bdzie zbyt wyluzowana?
Re: Baskinka do pracy
13 cze 2016 - 11:32
spróbuj może taką mniej falbaniastą, będzie bardziej stonowana. swoją drogą, uwielbiam baskinki!
20 cze 2016 - 11:47
Najwięcej sukienek z baskinką znajdziecie tutaj: [domodi.pl] . Są różne marki, różne modele, różne kolory - chyba każda kobieta znajdzie tutaj odpowiedni model dla siebie.
21 cze 2016 - 12:20
Ja pracuję w [www.gppeople.pl] i muszę przyznać, że baskinka bardzo fajnie sprawdza się w pracy biurowej. Zazwyczaj są zrobione z niegniecących się materiałów, więc w czasie siedzenia się nie gniecie, przez co wygląda się elegancko i szykownie przez cały dzieńsmiling smileysmiling smileysmiling smiley Bardzo fajne baskinki były ostatnio na wyprzedaży w H&M - takie na krótki rękaw lub na krótkich ramiączkach w pastelowych kolorachsmiling smiley Kiedyś też fajną znalazłam sobie w lumpeksie - była jedwabna smiling smiley
20 lip 2016 - 12:37
O, były w HM? Szkoda, że przegapiłam.
21 lip 2016 - 10:58
Widziałam je, ale jak dla mnie za krótkie. W ogóle uważam, że baskinki średnio mi pasują.
01 sie 2016 - 07:54
Baskinki są mega spoko, szczególnie jak ktoś nie ma idealnej sylwetki.
03 sie 2016 - 11:14
Według mnie sukienka z baskinką powinna się znaleźć w must have w każdej szafie na stronie feef.pl. Uważam, że taki krój pozwala wysmuklić talię i zamaskować zbyt duże uda. A Wy?
28 sie 2016 - 07:38
Ja bardzo lubię elegancki styl ubioru bo świetnie się w nim czuję, poza tym pasuje na każdą okazję i nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego lubię dokładać czegoś nowego do mojej szafy, co akurat jest na topie. Ostatnio znalazłam bardzo pomocny artykuł na http://maxmag.pl/ubior-w-stylu-eleganckim-jakie-sa-zasady-eleganckiego-ubioru/ w którym znalazłam wiele przydatnych wskazówek.
20 gru 2016 - 12:08
Mi się podobają baskinki, ale one niestety poszerzają biodra. Dlatego ja wolę sprawdzać wyszczuplające sukienki ukrywające mankamenty figury. Często korzystam z tego typu porad i ludzie w pracy chwalą to, jak wyglądam.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: