NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Co jest modne w reklamie?

Wysłane przez pati88 
Co jest modne w reklamie?
20 maj 2016 - 08:24
Świat reklamy bliski jest każdej z nas, w końcu jesteśmy otoczone billboardami i innymi formami reklamy, cały czas obserwujemy to jak konkurują między sobą marki, np. modowe czy kosmetyczne. Czy uważacie, że niektóre z nich potrzebują odświeżenia swojego wizerunku oraz tego jak wyglądają? Po lekturze tego wpisu: [auchstudio.pl], sądzę, że niektóre polskie brandy odzieżowe powinny właśnie taki rebranding przejść smiling smiley
Re: Co jest modne w reklamie?
20 lip 2016 - 12:38
W reklamie tylko jedno się sprzedaje - wiadomo co.
21 lip 2016 - 11:05
Moim zdaniem wiele marek powinno przejść rebranding. Pytanie tylko, czy to je uratuje?
09 sie 2016 - 09:37
Niektóych marek już nic nie uratuje.
08 wrz 2016 - 08:30
Reklama swoją drogą, a to, co jest wygodne swoją. Staram się wybierać tak, by czuć się dobrze w butach czy ciuchach. Ostatnio w serwisie faar czytałam o eleganckich butach dla kobiet i stwierdziłam, że jak juz mam zainwestować to w coś drogiego, doskonałej jakości i wygodnego.
12 wrz 2016 - 08:53
Reklama i sposoby reklamy teraz poszły bardzo do przodu, a zamiany zmianami, jednak nie zawsze jest to opłacalne.
10 pa 2016 - 09:58
W reklamach stosowane są różne triki, o których ludzie nawet nie wiedzą. Po to są reklamy aby przyciagać konsumentów.
22 mar 2017 - 09:18
Racja, trzeba byłoby ten temat zgłębić bardziej, ale to wciąż się rozwija i wciąż wymyśla się nowe sposoby
12 cze 2017 - 12:24
Dzisiaj trzeba obiecywać gruszki na wierzbie, żeby sprzedać produkt. Myślę, że nie jest łatwo się przebić.
17 kwi 2018 - 06:46
Mnie kręcą zabawne reklamy typu serce i rozum smiling smiley Wiadomo niby co się sprzedaje, ale to takie nudne smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: