NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wiosna/lato 2014

Wysłane przez olaszka90 
Wiosna/lato 2014
26 lut 2014 - 09:25
Macie już swój ulubiony trend na sezon wiosna/lato 2014? Ja zakochałam się w pastelach i pierwszą rzeczą, w którą celuje to torebka smiling smiley Szukając odpowiedniej w pastelowym kolorze trafiłam na kuferek na etorba.pl smiling smiley Od razu zainspirowała mnie do stworzenia letniej stylizacji. Jak się Wam podoba? Nie jest za słodko? smiling smiley

Re: Wiosna/lato 2014
10 mar 2014 - 12:00
Ja osobiście lubię mocniejsze kolory. Takie pastelowe kolory są wg. mnie trochę mdłe.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-28 09:03 przez SuperGirl.
28 mar 2014 - 07:46
Pastele może i są urocze oraz chwytają za serce, ale to nie trend, który by mi się podobał. Zbyt mdło i bez pazura. Mi bardzo podobają się modne na lato 2014 retro sukienki. Szczególnie takie czerwone w kropeczki i z jakąś wstążką. Do tego świetnie pasuje wyrazisty makijaż (mocno podkreślone usta oraz zaznaczone oczy). Muszę sobie sprawić taką sukienkę, bo w końcu lato jest od tego, aby ubierać się zwiewnie, a nie chodzić w samych spodniach.
30 mar 2014 - 10:41
Nie jest za słodko na wiosnę akurat, dlatego uważam że to dobry wybór. Jest modnie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-07 11:50 przez aga2021.
05 kwi 2014 - 09:37
Bardzo mi sie podoba. Zasugerowałabym jedynie by delikatnie przełamać tę słodkość winking smiley odrobinę bardziej zdecydowaną kolorystyką (wciąż jednak utrzymaną w pastelowych tonacjach). Np. poprzez dodanie takiej bransoletki handmade albo takiej bransoletki ręcznie robionej. Obie pochodzą z kolekcji modułowej i obie są szalenie kobiece. Do uroku minerałów czy, jak to mówi moja córka, \\\"fajnie majtajacych się\\\" zawieszek nie trzeba chyba nikogo przekonywaćwinking smiley
17 kwi 2014 - 09:53
Mdłość stylizacji.... bardzo zależy od urody danej Pani. Ja nie jestem fanką pasteli. Trendem który mi się podoba to powrot błękitu Thénarda. Kolejnym nowym trendem są plisy, mam do nich mieszane uczucia ale w fajnej kompozzcji naprawde mogą być fajne
16 cze 2014 - 07:03
Jeżeli chodzi o pastele to uwielbiam i nawet nie zwracam uwagi na obecne trendy jeżeli mi się bardzo podoba kupuje
ostatnio fajnym sklepem jest dla mnie [sugarfree.pl] mają korzystne wyprzedaże i piekne letnie obecnie sukieneczki
18 cze 2014 - 12:44
Ja zazwyczaj kupuję w sklepie Diverse, mają tam ciekawe rzeczy i zawsze modne. Ostatnio kupiłam tam świetny sweter http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/swetry.html#1 , na deszczowy dzień w sam raz smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 12:45 przez oliviaa.
20 cze 2014 - 11:04
Rzadko kiedy kieruję się trendami wyznaczonymi przez różne czasopisma czy blogi modowe. Często szukam modowe inspiracje na sprzedajemy.pl czy olx.pl, ponieważ uważam, że tablice ogłoszeniowe to świetnie miejsce w którym znajduje się bardzo dużo oryginalnych i nietypowych ubrań. A jak na mnie coś niepasuję (np. kupuję ze świadomością, że będzie za duże) to przerabiam, żeby pasowało na mają sylwetkę.
01 lip 2014 - 09:50
Ja tylko czasami korzystam z tablic ogłoszeniowych, wolę jednak kupować w sklepach internetowych,
MonikaTyczko
05 sie 2014 - 09:10
Ja z kolei łowię okazje. To jest moje nowe hobby. Podpatrzyłam dostawców np. odziezy używanej takich jak ten: [www.stuttgarter-mode.com] z Niemiec mają m.in i szukam sklepów które je sprzedają. Byłam ostatnio w jednym i powiem Wam, że niezłe perełki sobie kupiłam. To jest mój sposób na modę. Chodzić ubrana w ciuchy jakościowo dobre, które nie są ozdobą każdej napotkanej na ulicy osoby...
18 kwi 2015 - 14:48
oliviaa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja tylko czasami korzystam z tablic
> ogłoszeniowych, wolę jednak kupować w sklepach
> internetowych,

Fakt, że zamówienie ze sklepu internetowego można zwrócić, co jest ich plusem. Ale wydaję mi się, że na portalach o których wspominam można znaleźć więcej oryginalnych ciuchów.
11 maj 2015 - 20:30
Ja zawsze stawiam na stonowane kolory.
20 maj 2015 - 10:23
Lubię dobre gatunkowo ubrania, najlepiej sprawdzonych marek i takie niebanalne. Ubrania z sieciówek zdecydowanie nie są dla mnie, nie lubie jak moje koleżanki nosza się tak samo jak i ja. Uwielbiam sklep Quiosque - [quiosque.pl] . O, takie sklepy właśnie lubie modne, eleganckie, niebanalne ubrania
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: