NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

INSPIRACJE MODOWE

Wysłane przez karolcia 
Re: INSPIRACJE MODOWE
08 lut 2018 - 10:55
Ja akurat uwielbiam torebki, a ten artykuł http://celnie.pl/skorzane-torebki-polskich-marek-za-ktore-warto-zaplacic-wiecej zwrócił moja uwagę na torebki polskich marek, które są świetnej klasy. Na przykład marka Ochnik wprost zachwyca swoim podejściem do tworzenia dodatków.
15 lut 2018 - 11:31
Z torebkami mam problem, bo jak już gdzieś zauważę taką, jaka mi się podoba, to potem trudno znaleźć taką samą lub chociaż podobną w sklepie. A Ochnik niestety ma dla mnie za wysokie ceny.
22 lut 2018 - 16:41
Jeżeli chodzi o inspiracje to warto być na bieżąco ze stroną URSTYLE, można tam znaleźć mnóstwo zachwycających zestawów. Szczególnie wypatrzyłam sobie stylizację [urstyle.com] Sukienka wygląda cudownie. Macie może pomysł, gdzie dostanę podobną, ale koniecznie w takim stylu?
05 mar 2018 - 12:11
Sklep [lemme.pl] to polska marka odzieżowa, która oferuje swoim klientom niebanalną odzież. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju sukienki, ciepłe bluzy z kapturem, nowoczesne bluzki, nowoczesne tuniki oraz kombinezony.
14 mar 2018 - 13:40
Ja mam tylko dwa źródła inspiracji modowych: Pinterest, gdzie zrobiłam sobie osobne tablice ze zdjęciami stylizacji, oraz jeden, jedyny blog, który jest wart przeglądania: Face Hunter. Fotograf jeździ po całym świecie, więc znajduje osoby ubrane pasujące też do naszych warunków atmosferycznych, więc te stylizacje nie są tylko ładnymi zdjęciami. Na inne źródła nie mam czasu.
10 kwi 2018 - 08:38
Marka [teresa.kopias.pl] to połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnością i odrobiną ekstrawagancji. W skład kolekcji wchodzą stroje wieczorowe i koktajlowe oraz eleganckie na codzień. Zapraszam do zapoznania się z całą kolekcją w sklepie w Łasku.
11 kwi 2018 - 07:42
Powiem ci szczerze że załatwiłam sobie nadruk na odzieży i teraz myślę żeby sobie takie nadruki też porobić na moich ubraniach które nosze na co dzień bo bardzo mi się spodobało wykonanie.
18 maj 2018 - 16:05
Ja inspiruję sie różnymi rzeczami ale najczęściej przeglądam oferty sklepów, zwykle internetowych i po prostu zamawiam to co mi się podoba. Później tworze komplety i kreacje, w których się prezentuję. Wczoraj natknęłam się na sklep multu > [multu.pl] który oferuje sprzedaż obuwia damskiego. Widziałam, że mają sporo ciekawych par w przecenie, co kusi mnie do zakupów. Może nie jest to zły pomysł, zważywszy na to, iż mają darmową dostawę od 80zł ale też bezpłatny eZwrot. Jak myślicie ?
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: