NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

INSPIRACJE MODOWE

Wysłane przez karolcia 
INSPIRACJE MODOWE
06 lis 2015 - 12:14
Zapraszam Was na świetnego bloga, na którym znajdziecie szereg porad, inspiracji, stylizacji oraz informacji o najnowszych trendach: [modomania.o12.pl]

Buty taneczne muszą być wygodne i dopasowane, ale także modne
Re: INSPIRACJE MODOWE
07 lis 2015 - 01:14
Ja z kolei polecam świetny blog lifestyle`owy [www.alicefashion.pl] na którym wiele ciekawych inspiracji modowych, jak ta na zdjęciu.
21 sty 2016 - 13:21
Też najczęściej szukam takich porad w Internecie. Ostatnio znalazłam inspiracje modowe w stylu folk. Na wiosnę takie stylizacje będą idealne.
22 lut 2016 - 12:29
Inspiracje można znaleźć wszędzie, ale ja najczęściej posiłkuję się blogerkami oraz markami modowymi, które publikują swoję grafiki w portalach społecznościowych smiling smiley
02 mar 2016 - 12:24
To prawda. Na FB też sporo inspiracji można znaleźć.
04 kwi 2016 - 10:44
YouTube jest też kopalnią inspiracji! Znalazłam tam filmik przygotowany przez blogerki z Domodi, jak wykonać trampki we wzory. Możecie w nim zobaczyć jak w prosty i szybki sposób zamienić białe trampki za parę złotych w modne i stylowe buty na wiosnę.
14 kwi 2016 - 08:28
Bradzo lubię czytać takie blogi modowe, które posiadają coś konkretnego i ciekawego do przeczytania. Ja jednak największa inspirację czerpię ze streetstyle, wydaje mi się, ze to modna, która sprawdza sie w takich warunkach, wiec u nas również przejdzie grinning smiley Lubię równiez obserwować modelki, które również mają swój styl i na siłę nie kreują się. Ostatnio zobaczyłam w jednej stylizacji właśnie z ulicy zobaczyłam taką spódnicę z frędzlami i taniej niż w sieciówkach, bo cos ok 100zł zapłaciłam za nia kupując w sieci - [zebrasbox.pl] gdyby ktos chciał tez coś takiego smiling smiley
14 kwi 2016 - 16:26
Akurat styl fashion street już od dawna przyjął się w Polsce. Ja sama często się w ten sposób ubieram.
23 maj 2016 - 09:21
Ja chyba też. Chociaż mój styl to raczej casual style.
25 maj 2016 - 12:29
Jeśli szukacie inspiracji to śmiało mogę polecić Panią Katarzynę Morawską [www.katarzyna-morawska.pl] Pomogła mi bardzo w doborze stylizacji. Wiadome, że za porady się płaci ale tu pierwsza godzina jest GRATIS, także wydaje mi się, że warto spróbować. Ma super pomysły i mnóstwo pozytywnych opinii smiling smiley
06 cze 2016 - 08:22
A jakie są koszty takich zakupów ze stylistką? Ja słyszałam, że jest to bardzo drogie.
21 cze 2016 - 08:59
Co sądzicie o inspiracjach modowych, które możemy znaleźć w Konitexie? Podoba się wam to, drogie dziewczyny smiling smiley ? Polecam sprawdzić - [konitex.pl].
22 cze 2016 - 14:53
Ja bym się na stylistkę nie zdecydowała. Co do inspiracji, to obecnie jest bardzo dużo różnych stron oferujących porady modowe, więc jest się czym inspirować.
01 sie 2016 - 07:53
Ja się często inspiruje w internecie. winking smiley
25 sie 2016 - 11:24
Ja także. Najczęściej na domodi i na blogach.
25 sie 2016 - 12:14
Ja uwielbiam Domodi! Zawsze wynajdę tam jakiś nowy sklep z oryginalnymi ubraniami.
08 wrz 2016 - 08:36
Mnie tez czasami wystarczy kupić jakąś gazetę o modzie i stamtąd się dowiedzieć co jest trendy.
04 lis 2016 - 06:40
Ja przeglądam najnowsze kolekcje w różnych sklepach internetowych, dzięki czemu wiem, co jest na topie. Niedawno botki w stylu rockowym z Loriblu znalazłam na bymotyl.com/11_loriblu i nie mam żadnych wątpliwości, że to jeden z najmodniejszych modeli tego sezonu. Co o nich myślicie?
21 gru 2016 - 08:58
Fajną ofertę, jeśli chodzi o ubrania, można znaleźć w: [www.selfieroom.pl] - zawsze modnie i można liczyć na pojawianie się co chwilę nowości, jak i wyprzedaży smiling smiley Profesjonalne doradztwo oraz szybka wysyła towaru. Każdy znajdzie coś dla siebie smiling smiley
21 gru 2016 - 14:12
A to koniecznie muszę tam zajrzeć! Szuka teraz czegoś dla siebie.
30 sty 2017 - 21:45
osobiście uwielbiam włoskie marki odziezy i obuwia, mam nawet taki ulubiony sklep Via Della Spiga- uwielbiam zakupy w nim . Mają tam same oryginalne rzeczy [viadellaspiga.pl]
06 lut 2017 - 12:22
No właśnie, gdzie się najczęściej inspirujecie?
20 lut 2017 - 08:52
Ja takie inspiracje modowe czerpię najczęściej ze strony serwisu http://allani.pl/stylizacje/popularne gdzie zawsze znajdę ciekawe propozycje na stylizację i zawsze jakiś pomysł się w głowie urodzi. I od razu mogę zacząć wyszukiwanie określonego ciuszka pośród bogatej oferty, jaką daje właśnie ta strona.
26 kwi 2017 - 06:44
Ja staram się przeglądać różne blogi w celu poszukiwania inspiracji modowych, ostatnio np odkryłam naszywki na kurtki jeansowe, sama sobie sprawiłam kilka takich i naprawdę wygląda to fajnie, tym bardziej obecnie pogoda nie rozpieszcza i kurtka cały czas jest na czasie .
08 cze 2017 - 15:20
Najczęściej inspiracji modowych szukam na stronach z ubraniami, albo blogach. Ostatnio dość często przegladam hexeline, maja fajne pomysły na łączenie różnych stylów i super ubrania. Nawet osttanio zamawiałam od nich sukienkę muszę przyznać, że bardzo ładnie leży!
08 cze 2017 - 16:16
Moim zdaniem najlepiej czerpać inspiracje od projektantów mody. Najbardziej bliska mi jest moda jaką kreuje polska projektantka mody Anna Krzyżanowska, jest bardzo kobieca i widać że tworzona z pasją.
12 cze 2017 - 12:28
Zarówno inspiracji modowych, jak i samych ubrań szukam zazwyczaj w Internecie. Nie mam czasu na czytanie prasy kolorowej, a zakupy w galeriach mnie męczą. Wolę Domodi - tam mam zarówno wskazówki, co jest trendy, jak i od razu produkty. Przykładowo tutaj: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/bluzki-damskie/bluzki-wizytowe-damskie znajdziecie bluzki wizytowe. W jednym miejscu asortyment wielu znanych marek. W prosty sposób można przejrzeć je wszystkie i wybrać najbardziej odpowiednią. Sprawdźcie!
30 lip 2017 - 19:36
Oj mnie najbardziej inspirują do tworzenia własnych zestawów ubrań projekty ubrań naszych rodzimych projektantów w tym Anny Krzyżanowskiej, którą odkryłam niedawno smiling smiley Od czasu do czasu uwielbiam też sobie sprawić jakiś takie ekstra ciuszek w wyższej półki.
08 sty 2018 - 14:03
Jak nie mam pomysłu co ubrać, to zerkam na blogi, czasem inspiruję się moda z dawnych lat, która pojawia się w filmach.
08 lut 2018 - 10:55
Ja akurat uwielbiam torebki, a ten artykuł http://celnie.pl/skorzane-torebki-polskich-marek-za-ktore-warto-zaplacic-wiecej zwrócił moja uwagę na torebki polskich marek, które są świetnej klasy. Na przykład marka Ochnik wprost zachwyca swoim podejściem do tworzenia dodatków.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: